Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Who ya gonna call? Ghostbusters!

Apis

Öne çıkan mesajlar

progamer said:

DarKRideR said:

Bu arada bildirmek isterim zaten proje olarak onaylandı ve oyuncularla anlaşılmış,Ghostbusters 3 geliyor :)

Bunun tarzında bir konusu olabilir

Bu oyun Ghostbusters 3 olarak yapılmadı mı zaten?

yok,2012 yılında gelmesi bekleniyor filmin bu arada bir hikaye sadece,

hatta film bu
http://www.imdb.com/title/tt1289401/
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

harold ramis ve dan aykroyd'a yazdırsalar keşke filmin hikayesini, oyun için öyle yapmışlar sanırım.

Umarım öyle yaparlar. Zira oyun buram buram Ghostbusters filmi kokuyor, hani öve öve bitiremiyorum gerçekten, o kadar iyi olmuş. Hatta alsınlar direk bu senaryoyu film yapsınlar, o kadar güzel. İlk iki filme göndermeleri geçtim, filmlerdeki bazı şeylerin açıklamaları ve arka planlarını da öğreniyoruz (gray lady mesela) ki çok iyi düşünmüşler onu da.
Sosyal ağlarda paylaş

mumları ve cimri checkpoint'leri nedeniyle bu oyunu, çok beğenmeme rağmen, şimdilik bırakıyorum.

birileri mumlar için akıllı mantıklı bir çözüm sunana kadar bilgisayarımda bekleteceğim, ama uzun sürmez tahminimce.

edit: hala beynimde yankılanıyor,

sikukumbırs
sikukumbırs
sevıntauzındkübikmitır
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun gayet zevkli. Hani film oyunu derler ya bence filmlerin ruhunu en güzel yansıtan oyunlardan biri bu olmuş. Grup elemanlarının birbirleriyle sürekli atışması, proton silahının aynen filmlerdeki gibi etki etmesi, esprili ama cıvımayan anlatım, filmleri izleyen insanların gayet hoşuna gidecek göndermeler, düşmanlar, dostlar falan derken 2 günde bitirdim oyunu. Biraz daha uzun olabilirmiş gerçi tam tadında bırakmışlar sanırım. Oyun çok kastırmıyor birde, tamam dikkat etmek lazım ama kütüphanenin sonunda ve son bosstan önceki kapı açma sekansında bir sürü kez denemek zorunda kaldım o kadar.

Tabi kastırmıyor derken makineyi gayet kastırıyor. Çoğu eşyanın yokolabilmesi dışında farklı şekillerde parçalanabilmesi, sağa sola düşmanları ve eşyaları fırlatabilmemiz, efekt cümbüşü vs. derken bütün özellikleri fullde oynamak imkansız gibi birşey eheh.

Birde keşke serbest modu falan olsaydı dedim. Tekrar oynamak için falan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...