Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

warlock destruction talent seçimi

demode

Öne çıkan mesajlar

şimdi burada çok karışmış herkes kafadan bi talent yazmış,yeni patchteki talentlar falan konuşulmuş hemen kafadan bişi sorayım.
şimdi az önce level 80 oldum.
tabi itemler dandik falan daha hiç epik bişi yok heroiclere giricem bugün yarın.

destro olarak bunu mu gideyim? destro talent

bi de aggroyu çekmemek için threat meterda tankın aggrosunun üstüne çıkmıyorum değil mi?

çok fena nuubum her türlü yardıma açığım.
Sosyal ağlarda paylaş

Mad abi destruction için genelde bu ve varyasyonları kullanılıyor, heroicti trashdı burstdü idealdir. Raiding spec olarak destruction çok düşük kalmaz ama 3.1 öncesi daha çok deep affliction tercih ediliyor.

Threat meterların hepsi tanka yaklaştığın an gayet belirgin sesler çıkarmaya başlıyor zaten, ekrana kan fışkırtan, titreten de vardı da hatta tbcden sonra devamı gelmemiş miydi neydi onların. Tankın aggrosunun çok az üstünde pull aggro diye birşey olur, işte ona vurduğun an boss tankı bırakıp sana geliyor. (Omeni ilk yüklediğim zamanı hatırlarım, gece 2 falan, voidwalkerdan aggro almışım, kulaklıkla oynuyorum etrafta ne varsa sesi geliyordu zaten, o ses beni sandalyeden düşürüyordu, teeey tey.) Bu gibi durumlarda soulshatter en büyük ve maalesef tek silahın. Belli bir alan içerisindeki bütün targetler üzerindeki threatını %50 düşürüyor, soul shard gerekiyor ayrıca ama asıl kötü tarafı 5 dk cooldownı olması, ki 123890483906357368539 kere kendi kendine ya ben bunun cooldownunu 5 dk yapan adamın kafasına .sturuyum diyeceksin. Heroiclerde uzun encounterlar yok tabi, gerçi naxxda bile doğru düzgün yok da, yine de raidler için tankların da gearını skillini göz önüne alaraktan az da olsa threat düşüren talentlere puan verebilirsin.

Ayrıca genel olarak warlockların damage outputu -3.1 öncesi- meleelere göre diğer rangedların olduğundan biraz daha düşük, arada onlardan daha büyük bir boşluk var, ilk başta dps yapamıyorum vesaire diye düşünme yani hele de daha yeni 80 olmuşken, demek istediğim eli yüzü düzgün bir dk tank ilk etapta senden daha fazla damage yapacaktır büyük ihtimal, ben tankı bile geçemiyorum diye düşünme :>

Son olarak hit cap 447. Suppression >< Cataclysm e puan attığında 368. Puanlarla beraber balance druid ya da shadow priest varsa 289. Bunların yanında bir de yanında draenei varsa 263.
Sosyal ağlarda paylaş

verdiğin bilgiler için teşekkür ederim rikkie,verdiğin builde göre yaptım şimdi hiroiclere girmek için arkadaşları bekliyorum,bu arada 1-2 item yapmak için materyal falan topluyorum,bi ara boş bulursam da profları kasıcam neyse.

verdiğin taktiği dungeonlarda denicem bakalım bir şeyler çıkarabilecek miyim.

benim karekter bu : http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Executus&n=Metket
yani anlıyacağın baya ezik. yapılacak itemlerden falan tavsiye verebilir misin? materyallerini kasayım?
şuan için şuna kasıyorum : http://www.wowhead.com/?spell=56017
Sosyal ağlarda paylaş

valla questleri yaptım da çok karışık gittiğim için doğru dürüst item dengesi yok evet arkadaşlar hiroice sokacakta bi de retri palamız var ikimizde rezil durumda olduğumuzdan tutunamıyoruz pek.
icecrownda ki questleri yapmaya çalışçam şimdi orada verir heralde bişiler.
Sosyal ağlarda paylaş

Geldim, geldim! ;p

Cloakı yaptırdıktan sonra craftların hepsini salla. Kötü olduklarını söylemiyorum, sadece o kadar materyala paraya farmlama vaktine emeğe değmezler. Heroiclerden düşen mavilerle karşılaştırıldıklarında tbcdeki gibi zomgepicwoot etkisinden uzaklar ;x

O asanın yerine zuldrakdaki arena questlinedan geleni al en başta ;>

Sonra AHden 79-75 arası bütün rare itemleri al, sadece yeşil neyin varsa onların yerine olanları tabi :p High-Medium population, daha doğrusu lesser durumda olmayan herhangi bir realmde bu her birinin fiyatı bir veya iki daily parasını geçmez, 80- rare kalite craftlarda profession geliştirilirken devamlı arz fazlası çıkar, doğru düzgün de bu itemlere talep olmaz. (Yarın ekonomi sınavım var sormayın ya.)

Full rare olduktan sonra direk heroiclere git, ortalıkta dklar fazla fazla zaten bir de dual-spec hedesi ağızlarda dolaşmaya başladığından beri bir sürü healer var şimdiden off-spec alıştırması yapmak isteyen. O yüzden dps spot çok rahat bulursun.

Bunların yanında pazartesi ve salı günleri akşamüzerleri hep online ol, guild runını kaçıranıydı, altıydı, 10 maniydi, reset telaşıydı tradeden random adam toplarlar. O kadar adam arasından bana loot gelmez diye de düşünme, geliyor, ne altlar gördüm off-spec gearında başka birisinin main spec için haftalardır beklediği iteme sahip olan :p. Tamamen şans.

Elinde emblemler birikmeye başladığında yine tbcnin aksine sundialı almamalısın. Onun yerine yine çok ihtiyacın olan kemer madalyon eldiven meldiven başka birşey al, sundialı asla alma. Yumurta fel armordan procluyor onu al diyecekler, onu da alma, yarın birgün fix gelir, gerçi ilk baştan beri böyle diyoruz da hala nerflenmedi o yanılmıyorsam.

Glyph olarak minorlar nerdeyse hiç farketmez major olarak conflagrate, imp ve agonyi alabilirsin.

Typoz
Sosyal ağlarda paylaş

geç cevap için bu sefer ben özür dilerim,bişiler yapmaya çalıştım bir iki item de düştü heroicten pvp den de bi tane item aldım yavaş yavaş düzelmeye çalışıyorum.

bosslarda ve moblarda atmam gerekenleri falan yazar mısınız mesela?

curse of elements atmalı mıyım?
ben immo-curroption agony, ve shadow bolt spamlıyorum bir işe yaramıyor gerçi itemde düzgün olmadığından olabilir.

yardımlarınız için hepinize teşekkürler noob olmak zevkli yahu =)
Sosyal ağlarda paylaş

Madcat said:
geç cevap için bu sefer ben özür dilerim,bişiler yapmaya çalıştım bir iki item de düştü heroicten pvp den de bi tane item aldım yavaş yavaş düzelmeye çalışıyorum.

bosslarda ve moblarda atmam gerekenleri falan yazar mısınız mesela?

curse of elements atmalı mıyım?
ben immo-curroption agony, ve shadow bolt spamlıyorum bir işe yaramıyor gerçi itemde düzgün olmadığından olabilir.

yardımlarınız için hepinize teşekkürler noob olmak zevkli yahu =)

- Curse of elements atmana gerek yok :)
- Neden Shadow Bolt spamlıyorsun ?
- Corruption - Curse of Agony - immolate - 4x incinerate (haste rating'ine bağlı olarak)

böle dene istersen :) hee tabi felguard'ı unutmamak lazım ^^
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Synergenx said:
Warlock Talent 3.1

Böyle birşey tasarladım yorumları alayım plx :P

Öncelikle hem fire destro olarak gitmişsin, master demo yu fullemiş ama improved imp'i 2/3 de bırakmış, demonic power'a vermemişsin. Bunun benzerini ama tam anlamlı imp e dayalısını denedim ptr de begenmemişstim. 2-3 sayfa önce verilen 0/28/43 en iyisi deneyebildiklerim arasında.
Sosyal ağlarda paylaş

En yüksek dps potansiyeline sahip spec şu anda bu.
http://talent.mmo-champion.com/?warlock=000000000000000000000000000003320030113520253003220000005203205210131051000000000

Glyphler life tap, conflag, immo.

Tam bir rotasyon veremicem ama coa, corr, immo kullanıyorsnuz dot olarak. Her cd da conflag ve filler olarakta incinerate spam yapıyorsunuz. %35ten sonra incin spam yerine "2xincin 1x sf 1x incin 1x sf" rotasyonuyla sf kullanmaya başlıyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...