Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

warlock destruction talent seçimi

demode

Öne çıkan mesajlar

Mortis said:
infernal ı raidde kullanırken sorun çıkarmio mu infernal böle enslave den çıkıp vs? =)

Hayır enslave'den çıkmıyor :) Belli bir süre yanında kaldıktan sonra dismiss oluyor kendi kendine (en azından bende böle oluyo :) ) Boss'un son 1 dakkasında veya 1-2M hp kala sacrifice yapıp at ortaya saldırsın sağa sola :P
Sosyal ağlarda paylaş

Şöyle bir rotasyon yaptım,
Agony, immolate, corruption, conflag, incinirate spam, immolate bitmeden bir conflag daha patlatılabiliniyor ve kendi immolatein up olamadan incinirate spamlıyıp immolate, corruption, agony ve yeniden corruption atabiliyorsun. Haste illaki etkiliyordur ama hem molten core daha garanti up kalıyor hemde güzel dps çıkıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Argue said:
Agony, immolate, corruption, conflag, incinirate spam, immolate bitmeden bir conflag daha patlatılabiliniyor ve kendi immolatein up olamadan incinirate spamlıyıp immolate, corruption, agony ve yeniden corruption atabiliyorsun. Haste illaki etkiliyordur ama hem molten core daha garanti up kalıyor hemde güzel dps çıkıyor.

bu rotasyon için global CD den dolayı dps kaybı yaşanır diye düşünüyorum hala.
Sosyal ağlarda paylaş

Redomen said:
Argue said:

bu rotasyon için global CD den dolayı dps kaybı yaşanır diye düşünüyorum hala.

gcd her halukarda takılıyosun istediğin gibi yapmaya çalış conglagden sonra direk gcd durduruyo yine
Sosyal ağlarda paylaş

GCD kaybı backdraft+heroism+trinket procladıgında incinirate'in 0.9 saniye inmesiyle oluyor sadece. Corruption atmanın GCD kaybından çok dps e katkısının vurdugu damageden daha fazla oldugunu söyleyebilirim.
1. ve tek başına bile yeterli olan neden -> Molten core proclama şansı artıyor.
2.Corruption kendisi dps veriyor.
3. Sadece CoA ile rotasyon yaptıgında Agony'yi yenilemek için Agonynin bitmesi gerekiyor. Powerfull spell already active yazısını görme lüxümüz yok, Corruption ile beraber bir rotasyon yaptıgımızda mutlaka target üzerinde en az corruption yada agony olacaktır.
4. Backraft kullanımına güzelce yerleşebiliyor. Dps'e immolate ile başlamak mantıksız. Agony ile başlayıp, immolate atmak daha mantıklı, fakat backdraftı hemen kullanmak için bir süre beklememiz gerekiyor hemen conflag basılmıyor. Bu zamanı en güzel 1gcd harcıyarak değerlendirmek en mantıklısı. Hemen arkasından conflag ve incinirate spam için oldukça uygun zaman çıkıyor.

Tabiki daha güzel rotasyonlar vardır, benim eksik kaldıgım dogru hesaplama yapamadıgım olabilir ancak, bu sonuca birçok raid ve saatlerce dummy'ye(başcası coe atarak) vurarak vardım.

(şans ile proclayan spelllerde %100 garanti sonuç hirbir zaman çıkmaz. Full coa+corruption atmama ragmen 2 dot bitene kadar molten core proclamadıgı oldu.)
Sosyal ağlarda paylaş

25mande çok az yapıyorum hatta 2-3 tane yaptım henüz ama dünkünde bütün lootlarımı aldı serrrefsiz VayAkciler. Dün 8 itema rolladım insan bi tanesinde bilemi 50yigeçemez ya nedir bu şansım. Ha 1 taneisnde 97 attım ama o da healer wand çıktı almadım hehe wandı gorunca kafadan rolladım :P
Sosyal ağlarda paylaş

Yanlış yazmışım, ama eğer senin karakter ekranında %14hit miktarın varsa shadow priestli raidlerde oldukça gereksiz. Talentten gelen %3 orda yazmıyor çünkü.

"%17 toplam hit gerekiyor."

%3 talent
%3 shadow priest
%1 dreanei (party buff)

partinde dreanei, raidde de shadow priest var ise karakter ekranında yazan %10 hit yeterli.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Galiba Blizzard "Affliction olacaksınız" diyor...
Molten Core u 25-28 demon tree ye koyan zihniyetin taa...
Nasıl bir mantık yürüttüler anlamıyorum, fire up veriyorsun, demon treenin ortasına koyuyorsun ve 3/3 yaparsan backdraftı fulleyemiyorsun...

Patch download ediyorum betada test edicem, illaki değişecektir böyle kalmayacaktır ama bu kadar rezalet birşey beklemiyordum açıkçası. Sanırım affliction oynayacagım,, yada reroll
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...