Jump to content

Synergenx

=o=
 • Mesaj sayısı

  1.066
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Synergenx hakkında

 • Rütbe
  Synergenx

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Synergenx

  USKO'da yeni bir server için fikirler

  Seviyeli ol önce konuşurken... Sana soracak değilim ne yazıp ne yazmayacağımı farkındaysan senden başka kimse rahatsız olmuyor yazdıklarımdan.. Nedir seni bu kadar geren ? Konuşmalarından nasıl bir kişiliğe sahip olduğun ortaya çıkıyor ama hiç kasma kendini senin seviyene düşecek kadar seviyesiz biri değilim. Yazdıklarına bu son cevabım. Adam gibi konuşmadığın sürece seni kâle almayacağım. Önce ağzını topla senin karşında 14 yaşında çocuk yok... Şimdi sana bye bye seviyesiz çocuk. Çocuk diyorum çünkü senin bu yazdıklarını ancak 6-12 yaş arası çocuklar konuşur.. Küçük insanlar sorun yaratır, Büyük insanlar sorunları çözer... Bu da benden sana bir baba nasihati olsun evlat.
 2. Synergenx

  USKO'da yeni bir server için fikirler

  arkadaşım burası bir forum herkes istediğini özgürce dile getirebilir seni neden bu kadar rahatsız etti ? Yok neden gocundun felan filan yazıyorsun aklından yoksun yaratık. WOW'dan bahseden bir tek ben yazdım farkındaysan son zamanda konu ile alakalı. Beğenmiyorsan yazdığımı okumazsın olur biter. yada daha seviyeli bir yorum yazarsın. anladın mı canım... Geçip geçmeyeceğime de sen karar veremezsin ben karar veririm !
 3. Synergenx

  USKO'da yeni bir server için fikirler

  Bi laf daha var ama... Görme geç, Duyma geç, durma geç.... Bilmem anladın mı ?
 4. Synergenx

  Ortala kaç $/ytl vermişsinizdir ?

  Valla benim verdiğim paraları zaten item satarak geri almışımdır :)) TL çok kazanmışımdır açıklar ve düpeler saolsun :))
 5. Synergenx

  USKO'da yeni bir server için fikirler

  Bu oyun hâla devam mı ediyor ya :) Birde yeni server hahaha =)) Yahu bu oyun 2007'de bitti ne zaman ki +9 / +10 ve unique +3 ler legit oldu olayı bitti bu oyunun. ben seni paramla döverim olayına döndü artık :) Zamanında +9 / +10 ve unique +3 takanları banlamışlardı. Madem öyle açsınlar onların banlarını da versinler bütün itemlerini geriye. Adamlar bizim türkleri çok güzel enayi yerine koyuyor helal olsun ya vallahi :) Koxp konusuna da değinmek istiyorum. Dün akşam cafedeyken biri KO oynuyordu (Zavallı).. Ares serverinda cz ye çıkmış XsaintmortalX diye bi warrior vardı. Adamın yanına kimse yaklaşamıyordu. yaklaşan direk yatıyordu. Herif spam yapmıştı resmen 15-16 adam birden indiriyordu :) Bizim eleman adamın yanına gidemeden yaklaşık 2 sayfa damage yedi 80-170 arası. :) Ve bu adam hala oyunda.. GM'ler online olmaz.. onlar bile umudu kesmişler artık uraşmak istemiyorlar ki koxperlar cirit atıyor.. En temizini yapacaksın.. ya hiç oynamayacaksın bu tür oyunları. yada WOW'a geçeceksin babalar gibi oynayacaksın oyununu.. Ne item üstünlüğü var ne birşey. lvl desen 0-80 arasını questlerle max 1 ayda kasarsın. Oyunda zaten Casual game oldu herkes item yapabiliyor çok kolay bir biçimde.. En azından verdiğin paranın karşılığını alabiliyorsun. Gm desen online max 15 dakka bekliyorsun ticket attıktan sonra. Gerçi ben WOW'u da bıraktım ama KO'culara tavsiyem madem online bir oyun oynamak istiyorsunuz kesinlikle WOW'u tercih ederim. Açılımını bilmeyenler vardır belki WOW (World Of Warcraft).. Ukalalık olarak nitelendirmeyin lütfen. Saygılarımla,
 6. Synergenx

  İnternetten veya istanbuldan gamecard almak?

  www.ereyon.com.tr üzerinden alabilirsin. Alırken not kısmına Game Card kodunun e-mail adresine yollatmayı unutma ama.. yoksa 2 gün sürüyor istanbul'a gelmesi.. İstersen mail'e yolluyorlar böylece zaman kaybın olmuyor ;)
 7. Synergenx

  alt karakter açmak isteyen, tekrar başlamak isteyen

  Hayatına kastın mı var :) Ne güzel bırakmış kurtulmuşsun işte ne diye tekrar başına iş almak istiyorsun ki durduk yere :P
 8. Synergenx

  hacked (webform ile geri almak)

  Soyisim değişmiyorlar diye biliyorum bi keresinde arkadaşımın öle bir talebi olmuş ve acc canceled olmuştu sakın deneme derim.
 9. Synergenx

  hacked (webform ile geri almak)

  Kimliğinin renkli fotokopisini gönder. Mutlaka acc geri gelecektir. Benzer bir durum benim başıma da gelmişti. 3 gün sonra hem mail'imi "0" ladılar yeni pass yolladılar hemde payment blocked'i açtılar.
 10. Synergenx

  warlock destruction talent seçimi

  O stone'u da ne kadar güzel bufflamışlar :) Blizzard'a tek teşekkür ettiğim konu bu sanırım 240 haste akar yahu :D
 11. Synergenx

  wow dosyaları

  saatlerce mi ? Günlerce desek daha mantıklı olur sanırım... Oyunmu oynuyoruz yeniden platform'mu kuruyoruz anlamadım gitti zaten ....
 12. Synergenx

  3.1 ve 25man PVE yarışı

  Sen bide bizi görsen "Allah yardımcınız olsun kardeş" dersin sanırım :) Heleki son 2M hp'de neler neler yapıyoruz kim bilebilir ki :) Bi Shadowburn atmadığım kalıyor bazı zamanlarda hehe @ Sparkcaster ignis bug fixed diye biliyordum hala aynımı ? Son 3 gündür raid yapmıyorum da o yüzden sormak istedim
 13. Synergenx

  pvp yi bırakıyorum...

  20 dk idi zaten =)
 14. Synergenx

  pvp yi bırakıyorum...

  DK'lar arena'da Army açamıyordu sanırım şu anda açabiliyorlar army'leri ? o zaman ne olacak çok merak ediyorum. 2v 10 (petler hariç) nasıl bir denge bu ? Benim alt charımda DK bi kaç kere arena'ya girdim fakat bir DK'nın warlock'a yaptıklarını gördükten sonra warlock'un takımı sildim direk :D Müthiş bir dengesizlik var pvp olarak.
 15. Synergenx

  Yeni VoA Bossu Taktigi

  Haklısın. Boss random add'i seçmeden addlere dps yapmak yanlış olur. Ne kadar indirirsen indir addlerin hp sini. Boss'un seçtiği add full hp oluyor.

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...