Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Arthas...

Peppermint

Öne çıkan mesajlar

Illidan 2.1 le geldi ve herkesin farm listesine 1 sene boyunca girince blizzard uzuldu lan koskaca illidan farm oldu diye

ayni hata olmasin diye arthas i boss olarak baya baya gec ekliycekler 3.3 3.4 filan anca

bu arada arthas in her yerden cikmasi direk overkill olmus
heriflerin elinin ayari yok artik bunu anladim

ret paladin cok kotu dps yapamiyor diyorsun paladin i tanri yapiyor

lan endgame cok zor kafayi yicez diyorsun eski normal 70 instance lardan daha kolay heroicler koyuyor

attunementlar eglencelide chain ler cok uzun diyorsun attunement olayini komple kaldiriyor

SM dizayn olarak fena degil 4 wing hepsi 1-2 boss diyorsun tutuyor bir sonraki expansiondaki butun isntancelari salak salak winged yapiyor olayin mantigini cozemeden

raid yapmiyanin epic almasi cok zor droplar cok dusuk birseyler yap diyorsun gidiyor herkeze epic dagitiyor

pvp gear lacka oldu BG farm a dondu olay diyorsun gidiyor baslangic PvP setlerine arena rating koyuyor

illidan tbc de BT disinda hic gozukmedi ne is diyorsun gidiyor wotlk de en boktan questlerde bile arthas cikiyor

hayir soyle birsey oldu yorulmussun kasiyorsun kasiyorsun elite i kesiyorsun aksiyon duruyor

elite quest 1

-aha durduk
-OBAAAAAAAAAAAAAA ARTHASSS!

elite quest 2
-baba ne oldu ya?
-hmm arthas filandir lan iki dakka bekle biter

elite quest 3
-lan gene durdu
-lan hay allahim gene cikti,arthas konusmani bitirde questi teslim ediyim lan

oldu direk
Sosyal ağlarda paylaş

Dragonblight deki q ların sonunda gelen video harika olmuş bence ama neden hep hordenin aliance yardım eden support bir birlik gibi gösterildiğini anlamıyorum bi kerede aliance yardım etsin dimi, UC yi kurtarıyoruz Thrall olayı bitirmiş kestik vermitası oda ne Stormwind kralı gelmiş thrala atack veriyor yok bu aliancenin kanı bozuk.
Sosyal ağlarda paylaş

Longshanks said:
rahim kuşu sargeras

Sargeras Aegwyn'in rahminde degil vucudune bilhassa beynine gizliden gizliye hükmeden bir ruh olarak yıllarca yasadı. Aegwyn'in eş bulma cocuk yapma kaygısı yokken Aran ile yakınlasmasını saglayıp Aran güçlü bir kirin Tor buyucusu iken onu etkilemesini deli divane asık etmesini (seduce) saglayanda yine sargerastı.Amacı kendisine bir bedendi hemde Aegwyn'in bedeninden çıktıktan sonra Aegwyn'in yok etmek istemeyeceği bir beden ve onu bir kadının en zayıf noktasından vurdu.Keza sargeras daha sonraları medivhin bedenine hükmederken Aegwyn'in icabına bakmış Twisting Nether'a yollamıştır.

Oyun'un en zeki-en güçlü-en baba karakterine böyle seviyesiz yaklaşım gerçekten komik.

Öyle bel altı espiri mahiyetinde cümleyle bunları biliyorsan bile seviyesizlik yapmasan daha yerinde olurdu.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu mudur? yani geyik yapmak mıdır? Agza gelenin beyne uğramadan ses olarak çıkması mıdır? Buyrun o zaman meydan sizin.
Zaten altı üstü hikaye Arthasmıs Sargerasmıs sadece hikaye üzerine konuşmak güzel olurdu gelip bir iki kişi içine ... kadar.

Yok efendim balonum patlamadan istenmeyen eleman olmak istemem zaten yetkilinin yapması gerekeni yapmak gibi niyetimde yok ta ben sadece kendimce değer verdiğim sevdiğim şeye b.k atılmasına tahammül edemedim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...