Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

LANET OLSUN BU OYUNA YA.

Paladinde nasıl bir mana regen var. Disc priestle giriyoruz, adam kazma tamam ama. Becerirsek saplıyoruz DK yı sonra ikimizde açıyoruz paladine

Kidney atmıyorum bile artık, freedom atıp vınıyolar diye combo pointlere yazık, adamı 40% a getiriyoruz DK çıkıyor saptan,

DK bir death gripliyor, paladin 1 cleanse ve 1 flash of light hooop 100% hp 90% mana.

Ardından dk öyle bir giriyor ki prieste tutamıyorum ya imkansız.

DK bana girse priestin mana da yan mı yor. Peti kesiyorum içsin diye, herif 30 saniye sonra instant resliyor tekrar. Zaten adamların damage done/taken ratiosu o kadar komik ki paladin sürekli içiyor, ya da pasif regenliyor benim priest götünü yırtıyor.

Ağzına tüküreyim 2050 rating var, shoulderı aldık eyvallahta şu anda 2050 s4'ün 1500 ratingi falan yani. Kafayı yiycem.

Tek ilacı Paladin setupların Mage Rogue mu yani bu mudur offfff. Bok alırım bu sezon gladiator, duelist takılıcaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Dün gece arena attık(Rogue-Mage ve Rogue-Mage-R.shaman).Sabah kalktığımda kulağımdaki sinirsel egzema azmıştı.

Blizzarda 10.şansı verdim hardcore bir pvper olarak.Ama yine hayal kırıklığı.Sonunda anladım ki Blizzard bu işi beceremeyecek.PvP den anlayan bir kişiyi getirmeyecek bu işin başına.

http://www.realmhistory.net/arena-ranking.html şuna baktım ve oyunun nasıl içler acısı bir halde olduğunu tekrar gördüm biz pvperlar açısından.

24 yaşındayım.Hayat güzel.Para ödediğim ve zevk almak için oynadığım oyun realdaki olayların bile tetiklemediği sinirsel hastalığımı tetikliyorsa bu saatten sonra Blizzardla işim olmaz.

Hadi kalın sağlıcakla.
Sosyal ağlarda paylaş

Regalya said:
deadwoll said:
DK'nın peti 550 resiye 5k crit vurdu, bu gece hep dk'lı takımlara kaybettik, 17-22 300 rating kaybettik totalde şaka gibi.

Dknın peti değilde kendi goul formu olabilirmi o?
Shadow of death

Yok ya, dk bana petini yollamıştı, DK'yı kitelamaya çalışıyordum ben de. Sonra MSCT'den 4959 (PET) diye bir yazı geçti...
Sosyal ağlarda paylaş

Dün gece vurdu :P , abi adamı kitelarken öldürdüm de uykusuz kafamla öldürdüğümü farkedemediysem haklısın. DK'ların skillerini genel hatlarıyla biliyorum ama ilgimi çeken bir class olmadığından neyii nedir araştırmadım hiç. O ghoul'ün o kadar vurması rencide etti. Player bile olsa zaten bitmeyen hp'sini bitirmişim, bir de yerden kalkıp ağzıma 5k vuracak, bliz. inş enhancement shamandan beter yapar DK'ları ne diyim.
Sosyal ağlarda paylaş

Barathrum said:
Dün gece arena attık(Rogue-Mage ve Rogue-Mage-R.shaman).Sabah kalktığımda kulağımdaki sinirsel egzema azmıştı.

Blizzarda 10.şansı verdim hardcore bir pvper olarak.Ama yine hayal kırıklığı.Sonunda anladım ki Blizzard bu işi beceremeyecek.PvP den anlayan bir kişiyi getirmeyecek bu işin başına.

http://www.realmhistory.net/arena-ranking.html şuna baktım ve oyunun nasıl içler acısı bir halde olduğunu tekrar gördüm biz pvperlar açısından.

24 yaşındayım.Hayat güzel.Para ödediğim ve zevk almak için oynadığım oyun realdaki olayların bile tetiklemediği sinirsel hastalığımı tetikliyorsa bu saatten sonra Blizzardla işim olmaz.

Hadi kalın sağlıcakla.

sen belliki zevk almaktan başka şeyler için de oynuyomuşsun yoksa bu kadar sinirlendiremez bi oyun insanı :)

Bazı şeyleri kabulleneceksin işte holy pala/dk akıyolar.. Belki bi dahaki sezon dibe vuracaklar?

Blizz'in kimi ne zmn eşeğin dötüne sokacağı belli olmuyo..
Sosyal ağlarda paylaş

26-26 yaptık skoru bu öğlen, toplamda 350 rating aşşa indik başladığımız noktadan... Çok merak ediyorum 1150 ratingde 23 puan kaybettiğimiz takımın ya da 3 rating aldığımız hunter-shaman takımının ratingleri kaçtı. Oturup ağlamak istiyorum. Hidden rating var bir de, o da yerlere girmiştir.

Gerçi alıştık birbirimize, cc chainleri kavrayıp zamanlamaları oturtana kadar kaybettik zaten kaybettiğimiz maçların yarısını. Yeni takım açsak adam gibi rating gelirse 1700'e yaklaşırız gibi geliyor 1-10 gibi bir skordan çıktık eşitliğe :P )

(Bu arada partnerim hayatında ilk kez rogue oynadı dün gece ve adam cayır cayır cc yapıp kick atıyor <3 )
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...