Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Wispy said:
Ahahaha yes right. 600 resiliencela yediğim damage
Damage done/Damage Taken ratiosu en yüksek 1-2 classtan biri retri

5k judgement of blood
2.5k white swing
3k divine storm
+Hammer of wrath in 1 stun

Yok haklı olabilirsin, ben Burning Crusade zamanlarına kadar uzun süreli Retribution oynamıştım, Wotlk'da raidler gereği Holy oynuyorum genellikle. Geçenlerde Hateful Retribution setini tamamlayıp specimi değiştirdim, hani dedim bu kadar overpowered madem ben de bir yararını göreyim, tamam bazı classların belli specleri cidden çok kolay kesiliyor, ama genel olarak beklediğim overpowered gücü göremedim ben.
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy said:
Ahahaha yes right. 600 resiliencela yediğim damage
Damage done/Damage Taken ratiosu en yüksek 1-2 classtan biri retri

5k judgement of blood
2.5k white swing
3k divine storm
+Hammer of wrath in 1 stun

Wispy boşuna üzülüyorsun retolar için ben protum 2500 civarı block setim var dolayisi ile ÇOOT diye 13-14k sor çakiyorum retleri boşver sen ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce anlatamam bu zevki holy dmg vurduğundan dmg düşüren şeyler limitli misal giriyorum wsgye aliyorum berserki bi warrior buluyorum ÇOOT diye 17k felan okutuyorum kafasına 10 adamdan 9 release etmiyor bakıyor hangı tır çarpmış diye

güç bende artık diye geziniyorum

Sosyal ağlarda paylaş

Abi herkes bıdı bıdı dk OP deyip takılıyorsunuzda bu oyunda herkes OP şu an belki lock değil o istisna zaten:P kim kime dum duma oynuyoruz kim kimi taba alırsa o ölüyor falan o yüzden çok kafanızı yormayın. Ha illa yormak istiyorsanız buyrun cyclone battlegrounduna özellikle stormscale e düşündürsünler sizi biraz:P
Sosyal ağlarda paylaş

-Battle Stance: Now increases armor penetration by 10%.
-Disarm: This ability now disarms ranged weapons as well.
-Shattering Throw: This new warrior ability, trainable at level 71, deals damage the same as Heroic Throw, but also causes the victim’s armor to be reduced by 20% for 10 sec. (stacking with Sunder Armor). If the victim is immune, it will remove that immunity instead of dealing damage and reducing armor. Costs 25 rage, only useable in Battle Stance, 5 min cooldown.
-New! New Talent: Juggernaut: Grants the warrior the ability to Charge while in combat.

bunlar ne kadar doğru bilen var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

Charge: Duration of stun effect now lasts 1.5 seconds. This effect no longer has diminishing returns.

Oh be sonunda adam ettıler sunu

# Improved Intercept and Weapon Mastery have once again swapped places in the talent tree.

ay ölücem gülmekten, zaten heroic fury var bide üstüne imp intercept geldi, artık seke seke gezeriz.

New Talent: Juggernaut: Grants the warrior the ability to Charge while in combat.

bu hangi talent treeye gelmiş? herhalde armsa gelmiştir

Unrelenting Assault: Now also increases the damage of Overpower and Revenge by 10/20%, and causes Overpower (when used to attack a casting target) to decrease the effectiveness of all the target’s non-physical damage and healing by 25/50% for 6 seconds. Tooltip and visual updated

bi dakka nası yanı... oha, şimdi adama ms attım %50 healing takes red aldı, bide Overpowerdan %50 aldı, adam kendini 5000 yerine 1250 mi heallıycak?

Titan’s Grip: While you have a two-handed weapon equipped in one hand, your physical damage done is reduced by 10%.

%10 cok diyorum, ve etkisi %10 dps azalmasından cok daha fazla olcuak diyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Bana mage trickleri pls, frost specle arena yapacağım da, pek bir fikrim yok mage hakkında, hani spell steali, cs'yi sheepi vs. catır catır kullanıyorum da arenada pillar, los vs. magele nedir olayı, bir de cast time'ı olan bir class, ciyuv ciyuv değil arcane gibi, cast edebilmek adına neler yapıyor mageler?

Bu arada gearda 500 resi 300 haste, 1750 civarı sp var. Yeterlidir herhalde başlamak için.
Sosyal ağlarda paylaş

Baya makroya ihtiyacın olucak. Biraz forum gezmen lazım.

ör düz IB hk olmasın onun yerine cancelaura ib / cast aura tek tuşa ata, focusa sheep, focusa cs, tek tuşa we summon / freeze vs

mümkün olduğunca temiz ui kullan, cdsi olmıyan büyüleri tek barda topla ve gizle, eski cd pulse gibi yeni bir addon varsa kesin kullan

coc kullanmayı çok iyi öğrenmeye bak

poweraura tarzı talent procları takip edebileceğin bir addon kullan
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de ghostpulse kullanıyorum :P , shamanla riptide ms kaçırmamak için vs. Zaten başka da yok sanırım.

Hızlı focus target için de proximo tamamdır. Yalnız classic UI'yle pvp yapabiliyorum ben sadece, custom ui'yle oynarken hp'min gittiğini anlamıyorum nedense, havada kalıyor olaylar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...