Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

UI / Addon Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

/summon pekaziz

FreeUI kurdum gaza gelip,target frame'in yerini falan lua dosyalarından hallettim, ama right actionbarlar ekranın solunda kaldı. onların yerine müdahale edemiyorum.

Ekran çözünürlüğüm 1366x768 ( kahrolası notebook), ondan mı kaynaklanıyor bilemedim. options.lua dosyasında da bişey göremedim.

bir de dps meter'da sanki 10x çıkıyor dps falan. daha lvl 84 lockla 110k dps falan görünce mala döndüm :D
Sosyal ağlarda paylaş

normalde zaten tinydps kullanıyodum da, bundle gelince freeui'de, elleşmiyim dedim. üstüne sadece auctioneer + auctionator bi de arkinventory kurdum.

e barları istediğimiz yere alamıyoruz o zaman :(
ben action barların sağına ve soluna 2 row halinde dizmek istiyordum :/

bartender falan kurayım diyorum, her seferinde keymappingleri yeniden ayarlamak zor geliyor. bi de iconlar falan kayboluyor , delleniyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Eğer fonttan dolayı yadırgadıysan hemen silme bence, bir kere alıştıktan sonra eski fontlar çok çirkin görünüyor. Son yıllarda hazırlanmış en güzel paket, kullanımı acayip kolay ve hemen hemen bütün classların ihtiyacını karşılıyor.

2. dediğin için eve gidince bakayım addonlara, burada doğru düzgün hiç bir siteye giremiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

pekaziz said:

Eğer fonttan dolayı yadırgadıysan hemen silme bence, bir kere alıştıktan sonra eski fontlar çok çirkin görünüyor. Son yıllarda hazırlanmış en güzel paket, kullanımı acayip kolay ve hemen hemen bütün classların ihtiyacını karşılıyor.

2. dediğin için eve gidince bakayım addonlara, burada doğru düzgün hiç bir siteye giremiyorum.

real ui deniyorum şimdi de ama ondanda ekranın ortasında menunün kısayollarının olduğu birşey var onu kaldıramadım. moveanything ile deneyecez bakalım :D
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:

bizim zygor diye bi addonumuz var
level 1 iken ekranın ortasında 1 ok takip ediyosun.
sonra bi anda sana diyoki level 85 oldun kardeş yeter diyo.

nefret ediyorum abi , makine gibi oynatıyor zygor oyunu. arada bi dungeona girersen , hele son versiyonda yer bulması dert.

zone değiştirmrek istiyosun 150 kere sağ ok tuşuna basıcanki bi sonraki zone a geçsin. eski penceresi daha iyiydi
Sosyal ağlarda paylaş

stimpak said:

off..

lua dosyalarının yerini bulamamıştım gezinerek. scripts klasöründeymiş, kurcalarım birazdan :D

döngü falan eklemiş ama adam actionbar.lua'ya kafam karıştı ehuh 2 satır yapamıyacak gibiyim :/

3 saat ugrastım o döngüyü değiştirip sağdaki barları main barların sağına ve soluna koymak için en sonunda freeui kazandı eski uime geri döndüm :D

ille bi gıcıklık oluyodu barlarda bide tabi castbarı unit frame içindedeğilde üstünde yada altında çıkarttırma gibi bi planım vardı barlarla o kadar ugrastıktan sonra içimden gelmedi açıkcası..

edik: oyundan sordum pekazize lua dan ayarla kolayca yaparsın dedi onun gazına geldim sinir stress içinde bi 3 saat yaşadım.. le fu..
Sosyal ağlarda paylaş

yıllarca resto/tank gibi böle sorumluluk içeren classlar oynadıktan sonra elemental oynamaya geçiyorum. nasıl bir ui yapsam çok kararsız kaldım. normalde ui'ler dpslere yonelik olurdu, bana hic uymazdı, baştan yapardım ama, şimdi güzel bi compilation arıyorum. tavsiyelere açığım kkthxby
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

yıllarca resto/tank gibi böle sorumluluk içeren classlar oynadıktan sonra elemental oynamaya geçiyorum. nasıl bir ui yapsam çok kararsız kaldım. normalde ui'ler dpslere yonelik olurdu, bana hic uymazdı, baştan yapardım ama, şimdi güzel bi compilation arıyorum. tavsiyelere açığım kkthxby

lui ui'de iyidir istediğin her değişiklik oyun içi yapılabiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...