Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

UI / Addon Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Hacılar sorum var.

Chimaeron heroic yapmaya çalışıyoruz benim DBM double attack leri göstermiyor special warning kısmı tickli olmasına rağmen. Ben buna alternatif çözüm arıyorum.

1- Big Wigs e döneyim mi sırf bunun için ?
2- Extra addon var mı sırf bunun için ? Double Attack olduğu zaman ekranda yazı yazsın ses çıkarsın parmaklasın beni
Sosyal ağlarda paylaş

ya şey arıyorum, çantadaki bütün aynı eşyaları tek stack içinde toplayan bir add-on var mı? Aradım bir ton şey denedim hiç istediğim gibi çıkmadı.

Ins ile oynarken tek tek mill etmek çok sıkıcı oluyor, bunları tek stack içinde toplayıp Ghost Mouse ile millesem diyorum asdfsdsdf

ya da direk mill işlemi için var mı? Ins add-onlarını araştırdım ama bulamadım ynie
Sosyal ağlarda paylaş

makroman diye bir program var, taaa ultima zamanı bile kullanırdık. Onu indir istediğin sıklıkla sürekli aynı tuşa basar. Çok daha detaylı makrolar yapmakta mümkün ama wow için daha fazlasına gerek yok.

Sonra makroman'in bastığı o tuşa,oyun içinden bir makro ayarlıyorsun. Aşağıya örneğini koydumğum gibi. Çantanda her herbden 5in katları şeklinde olmasını sağlayıp çalıştırıyorsun. 1-2k herb kırıyorsun hiç dokunmadan. Büyük rahatlık valla. prospect içinde milling içinde yıllardır kullanırım.

said:
#showtooltip Milling
/cast Milling
/use Sorrowmoss
/use Golden Sansam
/use Icecap
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

ya şey arıyorum, çantadaki bütün aynı eşyaları tek stack içinde toplayan bir add-on var mı? Aradım bir ton şey denedim hiç istediğim gibi çıkmadı.

Ins ile oynarken tek tek mill etmek çok sıkıcı oluyor, bunları tek stack içinde toplayıp Ghost Mouse ile millesem diyorum asdfsdsdf

ya da direk mill işlemi için var mı? Ins add-onlarını araştırdım ama bulamadım ynie

ark inventory yapıyor. restack tuşuna basman yeterli
Sosyal ağlarda paylaş

Trias said:

makroman ban sebebi. arada wow hangi programların çalıştığına bakıyor. aman dikkat

Sana oyun içinde normal şartlarda edinemeyeceğin avantajlar sağlıyan programlarla bu avantajı elde etmek yasak. Makroman ile şehrin ortasında durup herp parçalamak banlanmanıza sebep olacak bir aktivite değil. Ama BG'ye girip afk olmanıza engel olacak şekilde kullandıktan sonra bıraktım makromani altta verdiğim videodaki yöntemde ban sebebi. Önemli olan kazanmayı amaçladığın avantajın yasak olup olmaması.

Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:

Trias said:

makroman ban sebebi. arada wow hangi programların çalıştığına bakıyor. aman dikkat

Sana oyun içinde normal şartlarda edinemeyeceğin avantajlar sağlıyan programlarla bu avantajı elde etmek yasak. Makroman ile şehrin ortasında durup herp parçalamak banlanmanıza sebep olacak bir aktivite değil. Ama BG'ye girip afk olmanıza engel olacak şekilde kullandıktan sonra bıraktım makromani altta verdiğim videodaki yöntemde ban sebebi. Önemli olan kazanmayı amaçladığın avantajın yasak olup olmaması.

video güzelmiş. ama program sonuçta yasak bir şey. uzun süre kullanıp banlanmayan var mıdır acaba?
Sosyal ağlarda paylaş

Ben 6 yıldır aralıksız her türlü craft, mill, prospect falan gibi şeyler için sürekli kullanıyorum. Hatta taaa vanila zamanı tailor ile item yapıp kırma makrom vardı düşün. Makroman sırayla yapıp kırıyordu yüzlerce itemi.

Ama 1 kere bile afk engellemek için ya da bana ciddi avantaj sağlıyacak (baık tutmak gibi) bir konuda kullanmadım.
Sosyal ağlarda paylaş

makroman'i ben de her türlü mill prospect de içn kullanıyorum senelerdir hiç sorun çıkmadı.
ki 100 lerce kez de BGde kullandım hiç ban man GM falan görmedim şans artık heralde. av ye girip ortasına kadar koşup bi ağacın arkasında bırakıp yarım saat dizi falan izliyorum mesela report afk yapan olmuyor. ama gidip wsg de base içi bırakanları ediyorlardır. her türlü bg de kullanmak sakat zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...