Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hergün maintenance

Devilmanta

Öne çıkan mesajlar

kufur gibi ya.. sabahin 7 sinde kalktik elemanla level kasicaz 2 saat diye, oyuna girdik daha ilk questi aldik. Shutdown : 15:00 dedi. Neyse gelir simdi dedik, 30 dk bekledik, 2 saat maintenance koydular. Hay dedim okulda yalan oldu bari yatiyim, yattim kalktim server hala yok. Simdi tam realmler geliyor, kiz arkadasim aradi 30 dk sonra bulusalim diye. Orsele beni blizzard olur mu?
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:
kufur gibi ya.. sabahin 7 sinde kalktik elemanla level kasicaz 2 saat diye, oyuna girdik daha ilk questi aldik. Shutdown : 15:00 dedi. Neyse gelir simdi dedik, 30 dk bekledik, 2 saat maintenance koydular. Hay dedim okulda yalan oldu bari yatiyim, yattim kalktim server hala yok. Simdi tam realmler geliyor, kiz arkadasim aradi 30 dk sonra bulusalim diye. Orsele beni blizzard olur mu?

HAHAHAHAHAHAHAHAH YARILDIM!! ya wowu yada kız arkını bırak tavsiye :)
Sosyal ağlarda paylaş

Darkthrone said:
bingildak said:

herkes senmi olm :D
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:
Darkthrone said:
bingildak said:

valla 2 hatun bıraktım wow için. Kaç defa çıplak bwl yaptığımı hatırlamıyorum bile.

p.s : Arkadaşlar kapı çaldı 5dk afk.. asfdsfadsfasdf
Sosyal ağlarda paylaş

lancelotdulac said:
11 milyon kişi oynuyor bu oyunu, az bişi unstabil olsun. Türkiye de internet kullanan kişi sayısı kadar adamlar bize oyun oynatıyor. Helal olsun diyip kenara çekilip saygıyla eğilelim.

Bedavaya oynatmıyor ama ?
Boyun eğmeye devam, bu zihniyet bu mantık TR'yi de bu hale getiren işte :S
Sosyal ağlarda paylaş

Darkthrone said:
Dworgian said:
Darkthrone said:
bingildak said:

valla 2 hatun bıraktım wow için. Kaç defa çıplak bwl yaptığımı hatırlamıyorum bile.

p.s : Arkadaşlar kapı çaldı 5dk afk.. asfdsfadsfasdf

ben o kadar terbiesiz olmadım hiç :S

:D
Sosyal ağlarda paylaş

Kevinromeo said:
lancelotdulac said:
11 milyon kişi oynuyor bu oyunu, az bişi unstabil olsun. Türkiye de internet kullanan kişi sayısı kadar adamlar bize oyun oynatıyor. Helal olsun diyip kenara çekilip saygıyla eğilelim.

Bedavaya oynatmıyor ama ?
Boyun eğmeye devam, bu zihniyet bu mantık TR'yi de bu hale getiren işte :S

Hah şeye gider bu konu "Kafama uçak düştü, bu devlet nerde, devlet havaya ağ çeksin"

Türk Telekom her ay bizden haraç keser gibi parayı alıyor ama hizmet alamıyoruz adam gibi.
Bu adama para veriyorsun ayda bilmem ne kadar adam sana %90 oranında bi uptime sunuyor. Bazı durumlarda o günler için sana bedava gün bile veriyor. Hayır bunu Türk Telekom yapıyor mu merak ediyorum? Şahsen interneti kullanamadığım anların parasını bile ilgili firma benden çatır çatır böyle acayip bi acımasızlık modunda aldı. Üzülmemek elde değil.
Sosyal ağlarda paylaş

wotlk geliyor bence maintenance olması gayet de doğal .. ha tamam çok sıkılmışsınızdır yapacak bi şeyinizde yoktur serzeniş olabilir. ama zaten oyuna giremediginiz her saat size ay sonunda bedava verilior. her ay ödeme süresi bitince kredi kartı kullananlar bunu zaten acc management da görebilirler free day olarak .. 3 aylık vs durumlarını bilmiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

lancelotdulac said:

11 milyon kişi oynuyor evet. Yani adamlar ayda 150-200 milyon dolar kazanıyorlar sadece bu oyundan. O kadar parayla bırak da adam gibi server yapsınlar bekletmesinler insanı.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...