Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

painkiller vs far cry

sabonis

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar ben far cry oynadım ve bitirdim sayılır. oyuna da bayıldım (her ne kadar son bölümün 3. checkpointini geçemediysem de)

bu painkiller'ı far cry ile karşılaştıracak olursak grafik, oynanabilirlik ve yapay zeka olarak, tatmin eder mi bu oyun beni?
sadece düşman vurmak üzerine mi yoksa konu işlenişi yaptığınız işler falan komplike mi?[signature][hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

kötü deil painkiller canım... ama mariodanda çalmış olması biraz kötülaştirmiş. o kaosun ortasında ölenin ruhunu almaya çalışırken kırılan eşyalardan çıkan altınları alacan da.... canım altın yoplamak istese mario oynarım yaw:) o atmosfere öle bi tarz kötü olmuş ama onun dışında gayet güsel bence
Sosyal ağlarda paylaş

far cry fazla abartılıyor bence..
giga'da izledim.
grafikleri half-life 2'ye çok benziyor..

bir de oyunda gizlenme olayları, "area of sight of enemy" gibi olaylar vardı. Pek beğenmemiştim..

painkiller ne gördüm ne oynadım[signature][hline]"It's amazing how everytime you open your mouth, you prove that you're an idiot!"
Vegeta - DBZ

Sosyal ağlarda paylaş

far cry da bence çok başarılı bir oyun değil,tamam iyi güzelde pek bi farklılığı yok.
painkiller ise eğlencelik bir oyun,özellikle cennetin hitman i olmak eğlenceli birşey:)Grafikleri de gayet güzel ama iki oyun birbirinden farklı ama ben painkiller oynarken daha çok zevk alıyorum.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Far Cry'ın yapımcısı Crytek'in başında 3 türk var. Oyunun pazarlamasını ise Ubisoft yapıyor.

Far Cry, Painkiller çok daha üstün. Painkiller'ın ilk level'ını oynadım. Sıf aksiyona dayalı, sirious sam'in bir kopyası olan bir oyun. Grafikleri Yeni jenerasyon oyunlarla karşılaştırılamaz. Havok fizik motoru oyunu biraz daha eğlenceli yapmış.

Painkiller kötü değil ama HL2, Far Cry veya Stalker gibi yılın devleri ile karşılaştırılamaz (d3'ü özellikle devler listesine sokmadım nihaha)[signature][hline]LathspeLL
Taurelilomea-tumbalemorna Tumbaletaurea Lomeanor
Sosyal ağlarda paylaş

nası gene herkes sallamaya başladı
painkillerın grafikleri yeni nesil oyunlarla karşılaştırılmazmış sdgsdasf
oyun enclave motorunu kullanıo bi kere ve oyundan anlayan bilir enclave in motorunun ne kadar güçlü olduğunu. oyundaki patlama, kaplama zart zurt da herşey çok güzel. çözünürlüğü artırın bakalım biraz 800 600 de oyun oynanmıo.
artı painkiller serious sam kopyası falan deil. daa kaotik bi atmosferde başlıosun daa sonra modern ortamlara geçiosun vs. zombi öldürüyosun orası doğru. painkiller zombi öldürdüğün 3d bi arcade oyunu serious sam in zombi öldürdüğün versionu hiç deil. ha altın toplama muabbeti harbi sakat ama toplamak zorun deilsinizki ve bence o ödül kartları da çok boktan[signature][hline]Oski
Kivanc Arda - Master Doctor of New Rebel Navy / Eclipse
Sosyal ağlarda paylaş

far cry güzel bir oyunda bayıyor bir süre sonra hep aynı hep aynı bir süreoynanır bir sürede dalar dipten kum çıkartırsınız sonrası boş, painkiller üzerine onlarca adam gelsin durmadan ateş et comadore 64 zamnında joysticklerin auto fire tuşları vardı öyle birşey olsa bırak bilgisayar kendi kendine oynasın[signature][hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

bir hafta sonra vergi daireside demiş ki "galatasaray klübünün vergi kaçırdığı tespit edilmiş olduğundan dolayı 1 trilyon lira cezaya çarptırılmıştır"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...