Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

crysis ile ilgili.

Black-ice

Öne çıkan mesajlar

Ehm, şimdi PC-Gaming, özellikle Crytek'in oyunlarında cidden korsana hayır. Crysis oynatcak kadar iyi ekran kartı alacak paran varsa, oyunu orjinal alacak paran da vardır yani.

Soruna gelince; ilk önce Crysis'i oyna ki senaryoya, oyunun konusuna iyi bir giriş yapabilesin. Crysis Warhead zaten standalone expansion gibi birşey. Adaya senle birlikte gönderilen grup elemanlarının bir diğeri ile oynuyorsun. Aynı zaman dilimde fakat adanın farklı yerlerinde geçiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

İLKİNİ oynamadan warheadı oynama sakın !!!!!!

bikere grafik vs farkı yok nerdeyse. warhead ilkinin direk devamı sayılır ve ilkini oynamada ikincisinde zevk almazsın. bunu starcraft ve sratcraft bloodwar gibi düşün. yani ikinci oyun ilk oyunu siler süpürür gibi bişey kesinlikle yok. ben ilk oyunu oynadım bitirdim. 1 hafta sona gene kurdum oynadım bitirdim. sonra war head çıktı. onu oynadım bitidim sonra ilkibi gene kurdum bitirdim sonra gene warhead oynadım bitirdim.

manyakmıyım :p hayır ama çok sevdim işte napim.

MAXIMUM GÜÇ WRAHHHHH
lan enerji kalmadı elerin ffs hehe
Sosyal ağlarda paylaş

Grafik olarak fazla fark yok da, optimizasyon ve senaryo olarak Warhead daha güzel olmuş bence. Warhead'den daha iyi performans alırsın onun için muhtemelen.

Senaryoya göre Crysis'te esas oğlanı oynuyoruz, Warhead'de de yarı yolda bizden ayrılıp oyun sonunda geri katılan arkadaşımızı oynuyoruz, onun için sırasıyla oynaman bence de daha hoş olur :p
Sosyal ağlarda paylaş

warhead'de güzel bişi dikkatii çekti. o da şu: ilk oyunda en eğlendiren bölümler, araç üstüne çıkıp birileri aracı kullanırken çata çota bişiler vurmak veya uçaksavarlarla zuzaylıları indirmek vs..
warhead'de buna daha çok yer vermişler. hele trenli bölüme bayılmıştım. sınırsız mermiyle herşeyi vurup patlatmak süper bişe ehe. ayrıca oyunun başı gibi zırhlı kore aracını alıp öndeki aracı koruma görevi de çok güzeldi. patlat patlatabildiin kadar. bir de mağara içinde tek başımıza kalıp da ilerlediğimiz bölümde, 1 cip bir de 40 koreli geldiği yerde o köşedeki makineli tüfeği kulanmak ne kadar güzeldi ya ^^ sabit makineileri yenilemişler warheadde. diital göstergeli, böle füüüÜÜÜÜÜÜÜÜĞĞĞĞ diye tarayan aletler <3

crysis 2 yi merakla bekliorum. hepsiden 5 kat daha iyi bişey gelicektir umarım.

edit: bende amd 4000 çift çekirdek + ati radeon 2600xt 250 mb + 2gb ddr2 ram var. tek takılma olmadan en yüksek grafiklerle oynadım (driver update şart)..
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:

Senaryoya göre Crysis'te esas oğlanı oynuyoruz, Warhead'de de yarı yolda bizden ayrılıp oyun sonunda geri katılan arkadaşımızı oynuyoruz, onun için sırasıyla oynaman bence de daha hoş olur :p

İlk oyunun sonunda kendini feda edip tehlikeli bolgeye giden adam mı bu bahsettigin? Daha sonra yasadıgını falan anlıyoruz, nasıl hayatta kaldıgını anlatıyor mu Warhead'de?

Yoksa sen oyunun baslarında ormanda kacırılan adamdan mı bahsediyosun?

Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:
Dragonmax said:
bunu starcraft ve sratcraft bloodwar gibi düşün.

buyuk ihtimalle zaten biliyorsundur da, ben yine de duzeltme geregi duydum.
starcraft brood war olcakti o.
kan savasi degil yani.
çok öküzüm pardon. direk yannış yazmışım. ama iyi haber: biliorum onun brood war olduunu :D
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...