Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Left 4 Dead

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

Co-op mode'da advanced 3 kişi başlayalım dedik. No Mercy'nin sonuna kadar çok güzel geldik de finali bir türlü bitiremedik. İçeride duruyoruz bu sefer tank birimizi kıstırıp öldürüyor, tepede duruyoruz smoker birimizi çekiyor ona yardım edene kadar zombiler bi yerden giriyor dağılıyor grup. Molotov, pipe bomb varsa onların yanında duruyoruz onları atıyoruz ama bi şekilde yine bi smoker&hunter gelince olmuyor.

Var mıdır bi tavsiyesi olan 2 saat harcadık bi türlü yer&taktik denedik beceremedik :) Hayır FPS konusunda beceriksiziz diyecem, değiliz mikrofonla da koordine oluyoruz ama bi şekilde dağılıyoruz.

Çok çok efsane sahneler oldu ama, daha oyunun 1/4ü ama süper eğlendik hehe. Şimdiden bile oyuna verdiğim 60 liraya değer diyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Final bölümünde yardım çağırısı yaptığın kısımda bi oda var dördünüzde oraya girin kapıyı kapatın biri önde dursun dipcik yapıversin diğerleri zombileri tarasın sürekli tank çıktığında odadan çıkıp öldürün sonra tekrar odaya girin.. expertde bu şekilde bitirdiğimiz oldu ama odaya girmedende en üst bölüme çıkıp dikkatli oynayarak bitirebilirsin iki kez expertde bitirdim biri 1.5 saat biri 3 saat sürdü.. advanced de pek zor olmasa gerek az kasarsanız rahat bitirirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

ostrich said:
Final bölümünde yardım çağırısı yaptığın kısımda bi oda var dördünüzde oraya girin kapıyı kapatın biri önde dursun dipcik yapıversin diğerleri zombileri tarasın sürekli tank çıktığında odadan çıkıp öldürün sonra tekrar odaya girin.. expertde bu şekilde bitirdiğimiz oldu ama odaya girmedende en üst bölüme çıkıp dikkatli oynayarak bitirebilirsin iki kez expertde bitirdim biri 1.5 saat biri 3 saat sürdü.. advanced de pek zor olmasa gerek az kasarsanız rahat bitirirsiniz.

Aaha bu çok mantıklı o küçücük odaya gelemezler :) Gerçi biz radyonun oplduğu odayı bir ara tutmayı denerken iyi dayanmıştık ama tank gelip birimizi kıstırmıştı köşede sonra 3 kişi tutamadık.

Yarın deneyecez ama sanırım şu oda muhabbetini.

Peki tank'ı rahatça öldürmek için tavsiyeleriniz var mı? Oyun içinde witch'i bile rahatça indiriyoruz ama tank çok dağıtıyor bizi, neyi yanlış yapıyoruz?
Sosyal ağlarda paylaş

yanında molotov bulundur tankı bi güzel molotov ile yaktıktan sonra her biriniz iyi kaçıp ateş ederse rahat öldürürsünüz hele advancedde çok zor olmaz

odada iken arkadan gelemedikleri için canınızı götüremezler düzgün oynarsanız o yüzden molotov vs. kullanmaya gerek yok oralarda molotovu fln yedekleyin tank için..

edit: o odayı expertde 2 kişi bile tuttuk siz 3 kişi nası tutamadınız anlamadım dipcik kullanmayi unutmayin orada
Sosyal ağlarda paylaş

ostrich said:
yanında molotov bulundur tankı bi güzel molotov ile yaktıktan sonra her biriniz iyi kaçıp ateş ederse rahat öldürürsünüz hele advancedde çok zor olmaz

odada iken arkadan gelemedikleri için canınızı götüremezler düzgün oynarsanız o yüzden molotov vs. kullanmaya gerek yok oralarda molotovu fln yedekleyin tank için..

edit: o odayı expertde 2 kişi bile tuttuk siz 3 kişi nası tutamadınız anlamadım dipcik kullanmayi unutmayin orada

3 yerden geliyorlar eve eğer bi şekilde smoker gelirse ve birimizi alırsa onu kurtarıcaz diye dağılıyoruz. Ya da başka odalardan mı bahsediyoruz?
Sosyal ağlarda paylaş

Venator said:
ostrich said:

3 yerden geliyorlar eve eğer bi şekilde smoker gelirse ve birimizi alırsa onu kurtarıcaz diye dağılıyoruz. Ya da başka odalardan mı bahsediyoruz?

Silah bölümünün yanında ufak bir oda olması lazım orası işte
Sosyal ağlarda paylaş

ya şeyi diyor,merdiven var ya yukarı çıkmak için,sanırım orası :D 2 taraflı

sülo akşam atalım no mercy daha campaing sonu görmedim lan

ayrıca,

şöyle bir durumda olsam,zoey gibi biri yanımda olsa safe roomlardan birine geçer birlikte ölene kadar mokoko yani,iyi anlamda mokoko kötü anlamda değil
Sosyal ağlarda paylaş

En tepede durarak hallettik orayı. Zombiler gelene kadar aşağı ittiriyorsun vs. Tank da zaten oraya kadar gelmeye çalışırken makinalı ile kolay indi. Hatta gaza gelip 2inci filmi bitirdik ve 3ün yarısına geldik.

Neyse, yardım eden herkese teşekkürler.

Edit: Biz 3 kişi orjinal takılıyoruz, co-op bitsin versus da takılırız.
Sosyal ağlarda paylaş

nasıl sinirlendim nası bi bilsen.. expert'de dead air 2. bölümdeyiz tankı fln hallettik sona geldik safe door ile aramızda ufak bir yol var ekibe dedim koşalım nasılsa az zombi var derken ben kapıya geldim onların yanında boomer patladı hadi onları ölüme bırakıp safe doora koşuyum geçeriz bölümü dedim safe door içinden hunter çıktı...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...