Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Left 4 Dead

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

o da cok eskide kaldi yaw cod 5 de tutmadi yani oda sıkıcı kimse mod yapmiyo hala millet cod 2 ye mod yapiyo
multi oynicak oyun kalmadi napcaz simdi ?

hem sadece beni deyil herkezi 1 ayda bayar baymis bile....
coop game multiplayer i bile yok internetten 8 kisiye kadar oyna oyniya bildigin kadar
nerde bayrak ele gecirmeli multiplayer :)
Sosyal ağlarda paylaş

Hemen hemen sordugun herkes cok iyi oyun diyor :) Su an icin pek zaman ayiramiyorum bilgisayar oyunlarina , gerci kopyasını indirdim bunun ama kuramadim bile belki hamachi ile girerim dusuncesi ile gerci orjinalini almak lazim en son gordugumde D&R larda 60 ytl idi. Biraz pahalı geldi acikcasi ama en azindan ara sira giripte beni oyaliyacak kaliteli team fps oyunu guzel olabilir dusuncesindeyim.
Fiyati duser diye beklemeli mi yoksa kurusuna kadar deger ve alınmalı mi su an ?

Bu oyunun rutin cizgisinden uzaklasması icin addonlar , mapler yada extralar yayınlıyorlar mı?

tesekkurler :)
Sosyal ağlarda paylaş

Ascahisien said:
Hemen hemen sordugun herkes cok iyi oyun diyor :) Su an icin pek zaman ayiramiyorum bilgisayar oyunlarina , gerci kopyasını indirdim bunun ama kuramadim bile belki hamachi ile girerim dusuncesi ile gerci orjinalini almak lazim en son gordugumde D&R larda 60 ytl idi. Biraz pahalı geldi acikcasi ama en azindan ara sira giripte beni oyaliyacak kaliteli team fps oyunu guzel olabilir dusuncesindeyim.
Fiyati duser diye beklemeli mi yoksa kurusuna kadar deger ve alınmalı mi su an ?

Bu oyunun rutin cizgisinden uzaklasması icin addonlar , mapler yada extralar yayınlıyorlar mı?

tesekkurler :)

asca söledim sana abi bekle sabır et :) 60 milyon çok fazla
ha team play li dersen team fortress 2 var ben hala sıkılmadan oynuyorum ama dave ler l4d demişti dimi bekle az abi paran bolsa al :D
Sosyal ağlarda paylaş

cengizhan66 said:
oyunda silah bile yok taramali pompali ve tabanca o kadar :)
yani gordunuz gibi deymiyor :)

abi burda survivor konseptinden bahsediyoruz.yani yeni silah gelirse yine bu tarz silahlar olur.abd ordusu değilki bu adamlar 4 tane insan.molotof la pistolla olcak tabi

ki ben pompali ile oynarken çok zevk alıyorum şahsen.

yeni mapler falan gelio l4dmod.com dan baktıgım kadarıyla.aynı mapler dönsede suana kadar,sosnuza kadar 2 maple gidicek hali yok.yeni haritalar falan gelir bol bol.şimdi dawn of the dead mapi gelio

bence almaya değer.ben orjinal oynamıyorum suan ama alıcam
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...