Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Left 4 Dead

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

Oyundaki atmosfer güzel ya, bunu bi kaç oyundan sonra anlıyorsunuz.

Karakterlerin duruma göre konuşmaları, hareketleri yüz mimikleri falan. Bi adam diğerini bandajlarkenki olanlar...

cidden bütün şehrin zombieleştiği bir şehirdeki 4 sağlam insanın çaresizliğini hissediyorsunuz.

çok daha az etkileyici filmler gördüm yani... bir oyuna bu kadar atmosfer yükleyebilmek başarıdır.
Sosyal ağlarda paylaş

Azmodai said:
bana cok basit geldi oyun... crimsonlandin 3 boyutlusu gibi. fiyati inince bakarim belki ben de. 50$ cok para.

tf2 nin 20 dolar olup bu oyunun 50 dolar olması evet çok saçma değmez kısacası.
tf2 gibi onunda 20 dolar olacağı gün gelir.

en kötüsü dod source 20 dolarken alıp bir hafta sonra 10 dolara düşünce yaşadıklarımdır...
Sosyal ağlarda paylaş

Advanced yalan, diyorum size Expert'ten asagisi kurtarmaz bu oyunu. Acaip zevkli expert. Bitiremiyorsun kolay kolay cunku. Ben alistim dikkatli oynuyorum, mesela milleti kullaniyorum, onlar gidip damage aliyor, ben arkada onlari koruyorum. Saldiriya maruz kalmamaya calisiyorum falan :D.

Oyunun full versiyonu inanilmaz guzel olacak gibi. Vaybe, cok onyargiliydim oyuna karsi, demo altust etti on yargiyi.
Sosyal ağlarda paylaş

Zombielerin ordan burdan fırlayışı, gerçekten kalabalık gelmeleri, adamların konuşmaları, silah olayı mermi bulunca sevinmek falan daha birçok şey güzelde, hep aynı senaryolar sıkmaz mı adamı? Yani kaç kaç nereye kadar? Başka bi modu bişeyi olcak mı gerçi versus falan var nasıl olacak haberi olan var mı ?
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni map'ler yapilacaktir.

Bende oyle dusunuyordum demodan evvel. "topu topu 4 senaryo var oyunda, insan baymaz mi ya?" diyordum. Ama oynayinca her roundda farkli yerlerde cikan boss'lar, silahlar, pill'ler falan oyunun seyrini degistiriyor gercekten.

Oyunu expertte, duzgun elemanlarla oynarsaniz keyfine diyecek yok. Random dangalaklarla oynanmiyor. Mikrofonu kullanan bir kac ingiliz buldum mu oynuyorum uzunca. Hem atmosfer oluyor, hem strateji yapiliyor, zevki kat kat artiyor.

Oburturlu grubu beklemeden onden giden yada odalara, koridorlara tek basina dalan adamlar oyunu esir ediyor.
Sosyal ağlarda paylaş

benim monitörde hiç anlamadığım bi sorun var deli olucam. tema fortress açarken sorun yok hl açarken sorun yok. demoyu indirdim left 4 dead'in, oyunu açıyorum siyah ekran üstüne bi uyarı çıkıyor oyun bu çözünürlüğü desteklemiyor. çözünürlüğü 1280*1024 60 hertz'e çevirin. ama masaüsütndeki çözünürlük o sırada zaten 1280 1024 60 hertz. kafayı yicem ya.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...