Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Left 4 Dead

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

oyunda kaçacak yeriniz yok en güzelide bu. kıçımı bi yere yaslayayım tırıs tırıs giderim olmadığından devamlı tetikde stress içinde geziniyorsunuz. hele zombilerin patlayacak olan bombanın etrafına toplaşmaları bitirdi beni. coop olayıda gerçekten güzel 1 kişi takımın sonunuda getirebilir, kurtarabilirde. takım oyunu önemli bir oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:
benim monitörde hiç anlamadığım bi sorun var deli olucam. tema fortress açarken sorun yok hl açarken sorun yok. demoyu indirdim left 4 dead'in, oyunu açıyorum siyah ekran üstüne bi uyarı çıkıyor oyun bu çözünürlüğü desteklemiyor. çözünürlüğü 1280*1024 60 hertz'e çevirin. ama masaüsütndeki çözünürlük o sırada zaten 1280 1024 60 hertz. kafayı yicem ya.

60 hertz ise sanırım laptop kullanıyorsun,
1280 e 1024 15.4 e destekli değil
1280e800 olmasın ?
Sosyal ağlarda paylaş

ya bende bi problem var.

oyunu satın aldım, pre-load u yaptım, bugün oyunu açmaya çalışınca "purchase the game" diyor açmıyor. halbuki satın aldım oyunu ben. tekrar satın almaya çalıştığımda da "you already own this game" diyor.

iğrenç bi ikilem.

nası çözerim bunu?
Sosyal ağlarda paylaş

Oyh, sabahtan beri 6 saatten fazla oynamışımdır herhalde, müthiş olmuş oyun yahu. Hele iyi bir takımla birlikte oynarken müthiş keyifli oluyor.

Tek sorun sürekli tank çıkıyor bir yerlerden. İnsaf be kardeşim, No Mercy'nin 3. haritasında bitişe gelen kadar (expert'te) 2 tane tank çıkarttı karşımıza. :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...