Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Mentalist

Penthesilea

Öne çıkan mesajlar

Bana da hiç seksi falan gelmiyordu iyi oldu bence öldürdükleri.
Artık bitirseler şu Red John olayını cidden sıkıntı bastı. Bir RedJohn var öyle böyle değil mafyanın babası havalarından sıkıldım. Bir görelim neymiş nasılmış falan yani gizemli adam karakteri beni baydı baya artık.

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...

6-1

hızlı başladı, red can şüpheli sayısını kendi azaltacak anlaşılan. Eğer onlardan biriyse ben şeriften şüpheliyim çünkü listede tek o bütün olaylardan kopuk ve bağlantısız görünüyor, aktörü de noname biri değil. Daha ilk sezonda gördüğümde şaşırmıştım hatta, bölümün katili sanmıştım.

ama liste ve el sıkışma geyiğini sırf jane oyalansın da eğlensin diye önceden kurgulamış da olabilir tabii.

Sosyal ağlarda paylaş

Beni hala Red John'u allem edip, kallem edip Jane'in kendisi çıkartma ihtimalleri işkillendiriyor. Böyle basit olacağını sanmıyorum gene de.

6. Sezon 1. Bölüm Spoiler

İlk bölümden listeden birini göndermeleri beklenmedik bir şeydi. Güzel başladı son sezon. Bakalım Teresa olayı ne olacak? Öleceğini sanmam şimdiden.

Sosyal ağlarda paylaş

jane ruh hastasının teki ve insanları nasıl yonlendireceğini cok iyi biliyor. listeyi lisbona acıkladığında, lisbonun bunu sır olarak tutamayacağını tüm ekiple paylaşacağını biliyordu. sonra tüm ekibi bir yere toplayıp kasıtlı olarak onu oradan uzaklaştırdı.

herşey aslında jane in işi olayına bağlamazlar en sonunda umarım

Sosyal ağlarda paylaş

ya ben en son hangi bölümde kaldığı unuttum ya.

en son izlediğim bölümde bi yaz kampında çocuk katil çıkıyordu,kamp müdürüde sübyancı asdgasdg hangi sezondaydı o hatırlayan var mı :P zevkle izliyordum bi ara sonra kopmuştum unuttum nerde kaldığımı :D
Sosyal ağlarda paylaş

jane'in kendisi red can olmaz, öyle bir ihtimal göremiyorum heh. red can bence

http://images4.wikia.nocookie.net/__cb20120508010950/villains/images/f/f6/Sherlock-holmes-a-game-of-shadows-movie-poster-moriarty.jpg

o yaz kampı bölümü 3. sezon muydu neydi, wikipedia'da episode listesinden bulabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

moonfall said:

jane ruh hastasının teki ve insanları nasıl yonlendireceğini cok iyi biliyor. listeyi lisbona acıkladığında, lisbonun bunu sır olarak tutamayacağını tüm ekiple paylaşacağını biliyordu. sonra tüm ekibi bir yere toplayıp kasıtlı olarak onu oradan uzaklaştırdı.

herşey aslında jane in işi olayına bağlamazlar en sonunda umarım

Çok plothole'a sahip bir teori.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...