Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wicked Oak Tree (sadece oynayanlar mesaj atsın lütfen)

Rewendor

Öne çıkan mesajlar

knoxville said:
knoxville said:
dün geç kalmasaydım azmodai ve fly'ı söylecektim ama gece olmuştu. çok net bi şekilde belliydi lex'in masum olduğu. açıklama bile beklemeden linç oyu vermişti. ve kesinlikle arkasından fly'ın onayı geldi.

linç oyu: fly

Vali : tamam o zaman, birilerine 2. oyu veren herkesi öldürelim, nasıl fikir ?
Sosyal ağlarda paylaş

Penthesilea said:
tunca said:
hancı: *Gözlerini ovuşturarak odaya girer* kusura bakmayın dün gece sizin pisliklerinizi temizlemekten uyuyamadım. (@spyro: unutmuştum oyunu, bilinçli bir mesaj atmama durumu yoktu =P )

şu ana kadar oynadığım oyunlardan öğrendiğim bir şey varsa en dikkat çekmeyen kişilerin anti-town çıktığıdır. bu bağlamda smash'den biraz şüphelendim, çok normal çünkü adam =P ama oy vermiyorum şimdilik.
Dun gece mafyana adam katmak icin uyuyamamis oldugunu dusunuyorum ben daha cok.

Linc oyu: Tunca

penth sen haksızsın ve sana linçler hazırladım.
Linç oyu: Penth
Sosyal ağlarda paylaş

Penthesilea said:
euhehu biri ciksa da simdi "pardon internete giremedim bi turlu" falan dese :)

bayram yüzünden yeni pc başına geçtim :D... lex ölmüş azmo ölmüş... hmm... şimdi bi bakcam kimler lex demiş kimler dememiş... demonlar daima 2 kişidir bir usta bir çıark... oyunun başından usta öldüyse şimdi bulmamız gereken tek kişi çırak... çıraııda bulursak demonlardan kurtuluruz... tabi bu güne kadar ürememişlerse...
Sosyal ağlarda paylaş

tunca said:
Penthesilea said:
tunca said:
hancı: *Gözlerini ovuşturarak odaya girer* kusura bakmayın dün gece sizin pisliklerinizi temizlemekten uyuyamadım. (@spyro: unutmuştum oyunu, bilinçli bir mesaj atmama durumu yoktu =P )

şu ana kadar oynadığım oyunlardan öğrendiğim bir şey varsa en dikkat çekmeyen kişilerin anti-town çıktığıdır. bu bağlamda smash'den biraz şüphelendim, çok normal çünkü adam =P ama oy vermiyorum şimdilik.
Dun gece mafyana adam katmak icin uyuyamamis oldugunu dusunuyorum ben daha cok.

Linc oyu: Tunca

penth sen haksızsın ve sana linçler hazırladım.
Linç oyu: Penth
O lafi ederken bunu goze almistim zaten hanci. Yakinda ne haltlar yedigini tum kasaba ogrenecek.

ZAMAN HANCIII BULUUUUT YOLCUUUU
Sosyal ağlarda paylaş

Abi oyun BAYAĞI yavaş ilerliyor da, bayram nedeniyle sanırım.

Ben LİNÇ OYU: throne_eins_meister diyorum bugün, zira adam halen konsepti çözememiş, böyle dostum olacağına akıllı düşmanım olsun isterim. (Bunun üstüne adam kesilir de bir de üstüne katil çıkarsa, "Dostum dedi" diye beni suçlarsanız İlke gibi olun inşallah)
Sosyal ağlarda paylaş

Arama'dan direkt bütün mesajlarına bakabilirsin aslında, hepsi de söylediğim sınıfa giriyor.

İlla ki alıntı yapacaksak koyayım buraya da, herkes görsün;

Bu konunun 2. sayfasındaki, arkadaşın ilk mesajı, benim favorim aynı zamanda;

throne_eins_meister said:
Garson:

"Beyler sizi bilmiyorum ama artık kimseye güvenim kalmadı. Bizi koruması gerekenler nerde ha! İşbirlikçiler, hatta yaratıklar aramızda, yaratıklar birbirini öldürmeyecek sıra elbet bize gelecek, anlamıyor musunuz?"

Linç : Penthesilea

Sonra ikinci linç mesajı;

Garson:

"Beyler tekrar söylüyorum, ben katil olsam linç oyu dışında hiçbirşey yazmam kendimi unutturmaya çalışırım. Penthesilea linç oyu verdi başka hiçbirşey yapmadı, aksine Lexius bence katil değil. Birileri feci halde hedef saptırmaya çalışıyor. Ölsem bile haklı çıktığımızı görüceksiniz

Madem Peth katil değil o halde cvp versin, 2 gün oldu hiç mi birisini takip etmemiş yada araştırmamış? Yoksa koruduğun biri mi var?"

linç: Penthesilea

Halbuki Penth'in mesaj sayısına baktım, 10 sayfada 12 tane mesajı var adamın. Gerçi Lexius konusunda haklı çıkmış bu mesajda.

Diğer mesajlarında da şu gece-gündüz olayını pek kavrayamamış arkadaş ehuehe

Gerçi şimdi bu mesajı yazarken elemanın mesajlarını tekrar okudum, sürekli Penthesilea'nın üzerine gitmiş arkadaş, o konuda bayağı tutarlı. Ben ona dikkat etmemiştim daha önce, Penthesilea'yı hakkaten de ilk günden beri izleyip foyasını ortaya çıkarmış olabilir. O yüzden bu mesajı her ne kadar dediklerimi desteklemek için yazmış da olsam, LİNÇ OYU GERİ ÇEKME : throne_eins_meister diyorum şimdilik.

Penth ilk günden beri ya arkadaşın oyunun konseptini anlayamaması üzerinden gidip konuyu saptırmış, ya da yapılan suçlamalara hiç bir cevap vermemiş. Şimdilik izleyeyim diyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Ha bu arada, ilk alıntıladığım mesaj konusunda kafama takılan bir olay var, oyun gece başladığından, katiller cinayet işlerken dedektifler de araştırma yapabiliyorlar değil mi?

Eğer yapamıyorlarsa throne'un bütün inandırıcılığı yerlebir olur, yapabiliyorlarsa tutarlılığını korur.
Sosyal ağlarda paylaş

garson:

İsmini vermek istemiyorum ama takip ettiğim kişiler hep townie çıkıyor. Ha, Penth'i takip ettim mi hayır. Ama çember daralıyor. Ha içgüdülerimden başka gerekçem var mı yok, bunu size kanıtlayamam. Ama ben manifestomu ilk günden verdim. Katilin Lexius olmadığını tabir-i caizse bağıra çağıra söyledim (İtiraf ediyorum takiplerde failed bilgi edinme olasılığı olabilirdi diye başlarda temkinliydim ama artık Penth'in kaybedecek birşeyi kalmadığını biliyorum) Kimse Lexius'un townie olduğuna inanmadı, pek tanımak fırsatı bulamadığım biriydi ama birileri için iyi bir dosttu. Onlar için bile intikamını almak zorunda hissettim kendimi... Ve bu gördüğünüz adam... (Kalabalığın içinde Penth'i gösterir) elleri masum kanıyla sulanmış canilerden birisidir. Ben Lexius'un masum olduğunu söyledikten sonra bile sen (Penth'i işaret eder) gittin linç oyu attın. Hadi diyelim townie'sin kimi takip ettin şu ana kadar? Madem Townie'sin Lexius'u neden araştıramadın?

@Joscelin
Değerli denizci dostum, ben gerekçelerim olduğu için Penth'i linç oyu verdim attığı ilk mesaj kafa bulma amaçlı idi. Sonra ne oldu? 1den 6ya kadar linç mesajı dışında 2 mesajı var onlarda da durumu kurtarma amaçlı muhabbet.

Tekrar söylüyorum : takip ettiklerim var ismini vermiyorum. Penth ölmedikçe ne ben ne de başkası güvende değil. Bunu bilmiş olun. Ha ölürüm yada ölmem. Ama bu lanet iş bittiğinde biri fena halde haksız çıkacak, bunu bilmiş olun. Ve ben bu olmayacağım.
Sosyal ağlarda paylaş

Garson :

@Apache :

1- Vampir klanı lideri Azmodai'nin ilk işi Lexius'u hedef göstermekti ki Azmodai zaten şüphelendiğim ama söyleyemediğim 2 numaralı adamdı. İkisinin de hedef olarak masum Lexius'u seçmesi yeterli kanıt değil mi?

2- Dostum, ben Lexius'un katil olmadığını zaten biliyordum. İnfazdan 12 saat önce bunu da söyledim. Penth katil olmasa linç oyunu geri alır başka hedefe yönelirdi. Ki kendisine zaten benden başka linç oyu çıkmamıştı ki.
Sosyal ağlarda paylaş

Koyun soytarisidir ne yapsa yeridir diyordum ama kac yillik kariyerimin bir delinin zirvalariyla karalanmasina izin veremem.

Yahu beni izletmemissin 1. Ilk gunden beri, Lexius olmeden once bile Penth Penth diyordun. Greater good icin bazen fedakarliklar yapmamiz gerekir, Lexius da bunlardan biriydi ki agzindan cikan bir soz buna sebep oldu, halk da panik halindeydi, tepki verildi. Yapacak birsey yok, gone is gone, done is done.

Simdi sorarim sana beni izletmediysen suclu oldugumu nereden cikariyorsun, yillardir bu kasabayi koruyan adama boyle kara calmak nedir? Ben sana linc oyu kullanmiyorum cunku bence cezai ehliyetin yok, oyunun basinda onemli kararlar vermemiz gerekirken de gunun kararini soytari uzerinde oyalanarak gecirmememiz gerektigini dusunuyorum. Bu yazilari da kendimi aklamak icin yazdim yazdiklarindan.

Tunca konusuna gelince, beni dinlemenizi oneriyorum bu soytariyi kaale almayip.
Sosyal ağlarda paylaş

Garson :

@Apache :

1- Vampir klanı lideri Azmodai'nin ilk işi Lexius'u hedef göstermekti ki Azmodai zaten şüphelendiğim ama söyleyemediğim 2 numaralı adamdı. İkisinin de hedef olarak masum Lexius'u seçmesi yeterli kanıt değil mi?

2- Dostum, ben Lexius'un katil olmadığını zaten biliyordum. İnfazdan 12 saat önce bunu da söyledim. Penth katil olmasa linç oyunu geri alır başka hedefe yönelirdi. Ki kendisine zaten benden başka linç oyu çıkmamıştı ki.
Lexius'un olmesi icin 11 kisi oy verdi, biri Azmo idi geri kalan 10 kisi de su an aramizda yasiyor. Ben de oy verdim ve nedenlerini de ustteki mesajimda yazdim. Ilk linc cogu zaman randoma yakin olur, ve kaldi ki bu random da degildi gayet yapilan ve sonucu odenen bir gaf vardi ortada.

Sen lexius'un katil olmadigini nasil ZATEN bilebilirsin? Takip ettiysen de bunu bize soylemedin. Ne bilelim Lexius ile ayni ceteden olmadiginizi da sana inanalim oyle bir durumda? Niye senin lafina inanip oyumu geri cekeyim ki?
Sosyal ağlarda paylaş

12 saat önceden söyledim Lexius'un masum olduğunu! Daha ben ne diyeyim.

edit: İnfazdan 24 saat önce Lexius'u takip ettim öğrendim ama size söylememin kural dışı olabileceğine dair şüphe vardı içimde son güne kadar. Son günde de infaz olana kadar size söyledim. Hala içiniz acımıyor ya, helal olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...