Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wicked Oak Tree (sadece oynayanlar mesaj atsın lütfen)

Rewendor

Öne çıkan mesajlar

Gece uzun sürünce bende ufak bir araştırma yaptım sadece seninle, joscelin patiye girmemişti(son hareketlilik ve son mesajlara bakarak yaptım bunu). Yani bu iki kişinin girmemesinden dolayı gecenin bu kadar uzun olduğunu düşünüyorum.

Zaten gündüz olmadan önce mesaj atan Joscelin, olduktan sonra atansa Spyro. Bu da şüphelerimi arttırıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Krusty said:
Gece uzun sürünce bende ufak bir araştırma yaptım sadece seninle, joscelin patiye girmemişti(son hareketlilik ve son mesajlara bakarak yaptım bunu). Yani bu iki kişinin girmemesinden dolayı gecenin bu kadar uzun olduğunu düşünüyorum.

Zaten gündüz olmadan önce mesaj atan Joscelin, olduktan sonra atansa Spyro. Bu da şüphelerimi arttırıyor.

öncelikle, bildiğim kadarıyla gece mesaj atmak yasak.. gece turunda ben de onlinedım ama ne bu topice ne de başka bir konuya mesaj atmadım.. ayrıca kayıt tarihim ile toplam mesaj sayıma bakarsan çok fazla mesaj atan biri olmadığımı görürsün.. takip ederim konuları ama pek konuşkan değilim sanırım pati'de =P.. bir daha düşünmeni tavsiye ederim o yüzden..
Sosyal ağlarda paylaş

Farkındayım ama dediğim gibi gecenun uzun sürmesi, ikinizin o an inaktif olması ve mesajlarınızın gündüz mesajına yakın zamanlarda atılması birinizin şuçlu olduğunu gösteriyor bence. Tabi sen olmayabilirsin Joscelin olabilir. Benim içinde Joscelin daha büyük şüpheli zaten şuan.
Sosyal ağlarda paylaş

Joscelin said:
(Evde net erişimim yok, birkaç gündür nete giremiyordum blablabla. İlk mesajımda linç oyu veriyorum ama direkt oyuna girmek istiyorum, WoT kasamıyorum sorry)

Miço: Lexius'un öne sürdüğü sebep bana hiç ikna edici gelmedi açıkçası.

Linç Oyu : Lexius

bu bile yeterli aslında. :)o
ben oyumu veriim bari;

Linç Oyu
: Joscelin
Sosyal ağlarda paylaş

tunca said:
hancı: *Gözlerini ovuşturarak odaya girer* kusura bakmayın dün gece sizin pisliklerinizi temizlemekten uyuyamadım. (@spyro: unutmuştum oyunu, bilinçli bir mesaj atmama durumu yoktu =P )

şu ana kadar oynadığım oyunlardan öğrendiğim bir şey varsa en dikkat çekmeyen kişilerin anti-town çıktığıdır. bu bağlamda smash'den biraz şüphelendim, çok normal çünkü adam =P ama oy vermiyorum şimdilik.
Dun gece mafyana adam katmak icin uyuyamamis oldugunu dusunuyorum ben daha cok.

Linc oyu: Tunca
Sosyal ağlarda paylaş

An itibariyle durum (arada bir böyle mesajlar atıyorum ki hem yanlış bir sayım konusunda erkenden uyarı alabileyim karışmasın hem de mesaj sayısı arttıkça iyice karışacağından oylar dönüp baştan saymama gerek olmasın)

Gereken oy: 10
fly 1 (Apache)
Joscelin 2 (krusty, smash)
tunca 1 (penthesilea)
Sosyal ağlarda paylaş

İki gece üstüste çete liderlerinin pıtır pıtır dökülmesi ümit verici ama Lexius un townie çıkması kötü oldu ya.

Şimdilik linç oyu vermiyorum çünkü iki gün üstüste townie linç edersek bütün avantajımızı kaybederiz. Aceleye getirince patlıyoruz çok fena.
Yine de dikkatimi çeken 1-2 kişi var, onları takip etmeyi planlıyorum şimdilik, ancak onun haricinde oy verebilecek kadar fikir oluşmadı.
Sosyal ağlarda paylaş

benim de şüphelendiğim kişiler olsa da kimse için "bu adam kesin mafya" diyemiyorum.. ama Linç oyu: eregorn2 diyebilirim gayet.. oyunun başından beri hiç mesajı yok.. sadece boş mesaj atan arkadaşlar da var ama şimdilik önceliğim eregorn.. neden inaktiflere yoğunlaşılması gerektiğinden bahsetmiştim önceki postlarımdan birinde..
Sosyal ağlarda paylaş

Krusty said:

E yuh be abi. 9 sayfada tek mesajım var, evde net erişimim yok diyorum, gecikmenin benim nete girmememden kaynaklandığını düşünüyorsun.

Hayır empati yap en basitinden, günde 1, en iyi ihtimalle 2 kere girebiliyorum nete, onda da gelip linç oyu vermezsem oyunun önünü tıkamış olurum direkt. Mesaj atmayıp milletin birbirini linç etmesini izlesem de bu sefer "Sinsiden izleyen katil" olacağım, iki ucu boklu değnek yani kısacası.

Gündüzden önce mesaj atmamın tek sebebi de, gece olunca mesaj atılmayacağını bilmeme rağmen gerçek hayatta 2 gün geçmiş olmasına rağmen gecenin halen bitmemiş olması, insanların da gece vakti konuşmaya başlamış olması.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...