Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wicked Oak Tree (sadece oynayanlar mesaj atsın lütfen)

Rewendor

Öne çıkan mesajlar

çiftçi:lexiusun öne sürdüğü sebep bana da hiç ikna edici gelmedi, asker de olsa bi protown neden 'aksiyonun' azalmasını istemesin ki? Aksiyonla ölüyoruz yahu!
Ama masum bir townieyi öldürmek istemiyorum, oyunla ilgilisiz takip etmiyor falan olup saçma sapan şeyler yazıyor da olabilir (pardon lexius :)) o yüzden kendisine bi açıklama şansı daha veriyorum oy vermeden önce.
Sosyal ağlarda paylaş

Lexius demon çetesi üyesiyse şu an şu saniye tepesine binmemiz lazım aslında. Yani -eğer varsa- şu anki demon çetesi üyesi son üye, ve gündüz adam alamayacağı için çetenin devamını getiremez. 1 çetenin eksilmesi demek, her gece 1 kişinin fazladan güvende olması demek.

Ama emin olamıyoruz işte. Sadece bir failse, yok yere telef etmiş olucaz. Ama değilse, dakika bir gol bir diyerek bi çeteyi indirmiş olucaz. For the greater good triplerine girip ilk günden bodoslama dalanlara hep gıcık oldum ama elimizdekini değerlendirmek yapabileceğimiz tek şey, ve Lexius un faili de küçümsenicek birşey değil. Sonradan yaptığı açıklama da tatmin edemedi.

Linç Oyu: Lexius
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:
denizci:

Lexius, Smoke'un ölümünden bu kadar hoşnut olmadığına göre o da demon grubuna mensup bir üye. liderini kaybettiğinden yasta sanırım. Lexius'u suçlu ilan eden Azmodai katil bence. Bu karmaşada suçu başkasına atma düşüncesi ile Lexius'u seçti kendine.

Linç Oyu: Azmodai

ya da sen uzuldun daemon baskaninin oldurulmesine. Beni bi de hedef sasirtmaya calismakla suclamissin... yahu hedefte degildim ki, yanlis soylenen bir lafi ortaya cikardim diye niye suclu oluyorum arkadasim. Adam basbaya smoke'un olmesi, yani daemon liderinin olmesi kotu demis, buna akil erdirememekle suclu mu oluyorum.

garip isler bunlar :/
Sosyal ağlarda paylaş

tüccar koruması : boş yere linç ediyosunuz.. bu boş boğazlıkla öldürsem direk söylerdim galiba.. adam için üzüldüm.. çünkü tanımıyodum.. sonradan öğrendim d.lerin lideri olduğunu. iyi ki ölmüş.. hatta mezarına gidip işeyelim. benim işim tüccarı korumak o bişi çıkarsa onun bile beline vururum kazmayı
Sosyal ağlarda paylaş

hancı: *Gözlerini ovuşturarak odaya girer* kusura bakmayın dün gece sizin pisliklerinizi temizlemekten uyuyamadım. (@spyro: unutmuştum oyunu, bilinçli bir mesaj atmama durumu yoktu =P )

şu ana kadar oynadığım oyunlardan öğrendiğim bir şey varsa en dikkat çekmeyen kişilerin anti-town çıktığıdır. bu bağlamda smash'den biraz şüphelendim, çok normal çünkü adam =P ama oy vermiyorum şimdilik.
Sosyal ağlarda paylaş

smash said:
Bu arada ilk günden birini öldürmek akıl karı bir iş değil, sadece eğlenmek için birini öldürmek isteyen birinin yapacağı bir iş, bunu da lexius'un yapma ihtimalinin çok olduğunu düşünüyorum, bkz. karalama defteri.

Geçen oyun ilk gece cinayeti için şöyle bi yorum yapılmıştı

Cuce said:
Daha oyun baslamadan Penth'i öldürürsem, direk bütün gozler sendikaya gider, bende halka beraber hareket eden insan olmuş olurum du planim.

Biraz daha düşün derim smash.
Sosyal ağlarda paylaş

çiftçi: one'a diyorum bunu

Smoke'un öldürülmesinde hedef olan biri olmadığından, ve muhtemelen Lexius'un öldürme zevkini benden başkasının bilmediğinden (beraber hikaye yazalım dedik, o sırada fark ettim sürekli öldürme meraklısı olduğunu) çıkardım bu sonucu, düşündüm yani.

ama Lexius'un suçlu olmadığını düşünüyorum, son açıklaması pek bi masum geldi çünkü
Sosyal ağlarda paylaş

Lexius said:
Tüccar koruması: Smoke un ölmesi pek iyi olmadı. Tüccar herşey olabilir .. Herkese karşı temkinli olmak lazım..

sarhoş: bu mesajtan nosfe çete lideriymiş lexiusta bu olay karşısında böyle bir cevap atmış gibi bir mesaj bile çıkarılabilir. Tüccar korumasını çetesine almasına gayet olağan bir davranış olurdu bence.
neyse bende lexius diyorum çeteden çıkarsa nosfeyide keseriz. :)o

Linç Oyu: Lexius
Sosyal ağlarda paylaş

throne_eins_meister said:
Garson:

"Beyler sizi bilmiyorum ama artık kimseye güvenim kalmadı. Bizi koruması gerekenler nerde ha! İşbirlikçiler, hatta yaratıklar aramızda, yaratıklar birbirini öldürmeyecek sıra elbet bize gelecek, anlamıyor musunuz?"

Linç : Penthesilea

Bu mesajın şüpheli gözüktüğünü düşünen bi tek ben mi varım?
lexius boş bulunup saçma bi yorum yapmış olabilir, masum bi townieyi galeyana gelip kesmeyelim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...