Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wicked Oak Tree (sadece oynayanlar mesaj atsın lütfen)

Rewendor

Öne çıkan mesajlar

mulgear6 said:
ahırcı: gece atların hepsi korkudan altına s.çtı öf simdi onları temizlemem gerek ekstradan baska derdim yokmus gibi

Vali : BU NE REZALET

Azmodai said:
Elder:simdi oyunda halen daemon bulunmakta anladigim kadari ile, gruplardan 2'si birer kisiden olusmakta simdilik. Bu da ilginc bir durum kanimca, su anda basarili bir sekilde bulacagimiz bir yaratik grubu uyesi townie karsitlarini ciddi anlamda zedeleyecektir.

Guzel bir baslangic oldu, kendi kendilerini baltamalari.

yalnız şöyle de bir durum da var ki, smoke adam almaya çalışıp bir demonhunter tarafından öldürülmüş olabilir , bu durumda demonlar baştan ortadan kalkıyor.

ama smoke tutup o adamı seçecek de, sonra demonhunterımız onu koruyacak da pühüü...

ayrıca komutana sebepsiz yere saldırışın dikkatimi çekti, bir handa kısılı kaldık , bira içmekten başka ne yapabiliriz söyler misin sayın genç garson evladım ?

sizi birbirinizi yemeniz için toplantıya çağırmadım, lütfen mantıklı konuşalım sayın kasaba halkı.
Sosyal ağlarda paylaş

Tüccar koruması: Öf ya, bu kargaşa nedir... Bir gün de sakin geçsin be kardeşim. Birbirinizi yiyeceğinize lanet konusunu tartışalım.

Daha ilk geceden cinayet biraz tuhaf durmuş. Yani Penth gibi göz önünde olan birisi olsa ve ölümü belli kişileri işaret edicek olsa tamam anlarım da, Smoke un ölümü alakasız geldi bana. Kim, neden gece eylem hakkını bu hamle için harcasın ki?

Deamon Hunter tarafından indirilmiş olması benim de aklıma geldi. Ama şöyle bir sorun var ki: deamon hunter tarafından öldürülmesi için, kendi çetesinin birisini öldürmeyi denemiş olması lazım. Bu durumda, Smoke neden kendi eylem hakkını cinayete harcasın?
Tabii umarım en iyimser ihtimal gerçekleşmiş ve çetelerden birisi yokolmuştur.
Sosyal ağlarda paylaş

Tüccar:Rewendor'un diğer konudaki cevabı üzerine direk başlıyorum.

Rewendor said:
İpucu ya da mantıktan ziyade şöyle diyelim, hani her şeyin bir hikayesi var. Ama öyle çok belirgin değil bu. Kasarsanız her karaktere uydurulabilecek türden hikayeler bunlar.

İlk lincin tamamen random olmasındansa biraz yönlendirme olur diye düşündüm.

Şehir halkı: 22
Şehir koruması: 1
Asker sayısı: 2
Tüccar ve ilgili karakter sayısı: 4
Tüccar koruması: 2
Tüccar yamağı: 1
Sizce de şehrin topu topu 3 kişilik kolluk kuvveti varken tüccarla(ben) ilgili 3 karakter olması şüphe uyandırıcı değil mi?

Rewendor said:
Roller:

- Tüccarın yamağı: Son iki seferdir yanında gözüken genç bir çocuk. Heyecanlı hevesli belli ama tüccardan fazlasıyla çekinir.

Bence one şu anda en büyük şüpheli. Hatta Linç oyu: One

Onu geçtim;

Rewendor said:
Roller:
- Temizlikçi1: Yüz hatları ten rengiyle buralardan olmadığı kesin, gemiyle zamanında kasabaya gelip yerleşmiş bir uşak. Aşırı derece titiz ve disiplinli olduğu sert yüz hatlarından ve her daim bakımlı olmasından belli.

Biraz zorlama bir ipucu olacak ama Rewendor Lovecraft vs. korku edebiyatını seviyosa -ki setup onu gösteriyor- temizlikçi yani apache kesin anti-town gruplarından.
Sosyal ağlarda paylaş

Yanlız bir not: Şehrin topu topu 3 koruması yok :)

Vali şehrin önde gelenlerini en geniş alan olan tavernada toplayıp da konuşmak isterken sis bastırıyor. Valinin yanında onu o sırada koruyan ve yanında gezen korumalar bunlar, geri kalanlar (hala sağsa tabi) tavernanın dışında sisin arasında
Sosyal ağlarda paylaş

Asker: İblislerin ortadağan kalktığına inanmıyorum ben de. Büyük ihtimalle başka bir grubun hedefi olmuştur gece. Yani öteki türlü çok zor. İlk geceden Smoke birini öldürmek isteyecek de, d. hunter 21 kişi arasından onu inceleyecek de kurban kurtulacak, iblisler bitecek falan. Sanmıyorum. Tabii ki recruit ederken de fail olma ihtimali var ama bunun d. hunter işi olduğunu düşünmüyorum yine de. İblislerin hâlâ yaşadığını varsaymalıyız.

İlk linç edilecek kişiye gelince de, daha önceki tecrübelerime dayanarak söylüyorum ki sesi soluğu çıkmayanlara yoğunlaşmalıyız. Katiller her zaman kendini unutturmaya çalışır, olan huzura ulaşmak için kafa yoran masum kasabalılara olur (bu, galibiyet için kullanılan bir taktik olmamalı bence). Bu yüzden hiç mesaj atmamışlar arasından rasgele bir seçim yapıyorum => Linç oyu: tunca..

eğer masumsan kızma tunca.. ilk turda en mantıklısı random oy atmak. konuşmalar ilerledikçe kararımın değişmesi muhtemel..
Sosyal ağlarda paylaş

lex, linc oyu vereceksen bold olacak, yoksa sayilmiyor.

Sirf mantikli konusan katildir demek nasil bir komedidir allah askina ya, birazcik dusunerek atin su oylarinizi... su oyunda ogrendigim birsey var ise o da tabansiz, dogru duzgun gerekce olmadan oy atanlarin en tehlikeli oyuncular oldugudur, protown olsun mafia olsun.

Oy vermiyorum, daha ortada dogru duzgun birsey yok, su asamada kasaba karsiti grubun cogunlukta oldugu dogru olsa da sirf birini asmis olmak icin uydurma bahanelerle gelmeyelim lutfen. thx.
Sosyal ağlarda paylaş

Lexius said:
Tüccar koruması: Smoke un ölmesi pek iyi olmadı. Tüccar herşey olabilir .. Herkese karşı temkinli olmak lazım..

hayir bi de smoke'un olmesi iyi olmadi diyorsun, adam anti town yahu, olmesi coskudan baska bisi getirmemeli bu kasabaya... sonra da tuccari hedef gostermissin ardindan da bana :/

bu kasabanin en gormus gezmis gecirmislerinden biri olarak hemen oy vermek istemesem de bu kelime cumbusu ve beni hedef gosterme cabalarin oldukca supheli gozuktu bana, masum bir sivilsen biraz daha destekli konusman sart olacaktir.
Linc oyu: Lexius
Sosyal ağlarda paylaş

pottan ziyade, oyunu takip etmiyor sanirim, oyle bir kaygisi endisesi yok... yoksa sanmiyorum kimse acik acik daemonlarin liderinin olmesiyle cosku yasasin, heycan yapsin?

ama bu yine de zararli birseydir kanimca... olaylari takip etmemek ne demektir yahu.

Ya soytarisin, ya da senin icin umurunda degil hangi tarafta olman.
Sosyal ağlarda paylaş

Nosfe said:
Bence one şu anda en büyük şüpheli. Hatta Linç oyu: One

Tüccar yamağı:
Sanırım diğer oyundaki fazla idealist yaklaşımım ürküttü,

Bu arada ben koruman değilim zaten.Geçen oyundaki gibi wot yazan insanların gazına gelmeyin.En azından mantıksız nedenlerle.
Sosyal ağlarda paylaş

Vali : buyur gel seni sefil temizlikçi.

Spyro said:
...Linç oyu: tunca..

katılıyorum ammavelakin,

Azmodai said:
...Linc oyu: Lexius...

dalgınlıktan mı yazılmış yoksa başka bir sebeple mi artık bilemiyorum ama ortada kırılan bir pot var, dolayısıyla :

Linç oyu : Lexius
Sosyal ağlarda paylaş

tüccar koruması 2: İlk günde ölen bi insanın demon çıkması beni şaşırttı. ama pot kırmak değil olay. Sadece demonların lideri öldüyse biz townie ler için aksiyon azalıcak diye düşündüğüm için öyle yazdım. sonuçta ben bi askerim ve aksiyon nerdeyse oraya akmak isterim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...