Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wicked Oak Tree (sadece oynayanlar mesaj atsın lütfen)

Rewendor

Öne çıkan mesajlar

[ot]kendi adıma konuşayım.. her oyunda http://random.org/lists/ adresini kullandım rolleri dağıtırken.. hiçbir torpil geçme durumu olmadı.. söyleyim baştan =)[ot]

Asker: @tunca => Öyle olsun hancı. Ortaya çıktığın için oyumu çekiyorum şimdilik. Aynı fikirde olduğumuzu bilmek de güzel.

Linç oyu geri çekme: tunca

Şimdi yeni oyumu başka sessiz kalan insanlardan birine verirdim ama Lexius'un ilk suçlamanmasından sonra yaptığı açıklama tatmin etmedi. Soytarı olma ihtimali de çok fazla ama ilk turdan soytarıyı kesmemiz fazla bir kayıp olmaz. Yalnız, bir de iblis veya öteki düşmanlardan biriyse büyük kazanç. Townie çıkması riskini de alıp onu asmamız gerektiğini düşünüyorum. So Linç oyu: Lexius
Sosyal ağlarda paylaş

Garson:

"Beyler tekrar söylüyorum, ben katil olsam linç oyu dışında hiçbirşey yazmam kendimi unutturmaya çalışırım. Penthesilea linç oyu verdi başka hiçbirşey yapmadı, aksine Lexius bence katil değil. Birileri feci halde hedef saptırmaya çalışıyor. Ölsem bile haklı çıktığımızı görüceksiniz

Madem Peth katil değil o halde cvp versin, 2 gün oldu hiç mi birisini takip etmemiş yada araştırmamış? Yoksa koruduğun biri mi var?"

linç: Penthesilea
Sosyal ağlarda paylaş

ahırcı: işe yaramaz lex linç'e uygun bi aday gibi duruyo
hmm ben bun konuyu biraz dusunmeliyim
saglam pot kırmıs gibi aslında
ve önceki deneyimlerimizden yola cıkarak pot kıranlar kötü adam oluyo (bkz: fly)
hmm
Linç Oyu: Lexius
diyorum dısarı cıkıcagım için tahmini 2 saate filan gelirim ama geldigimde linç olmamıssa oyumu geri çekebilirim çunku o kadar da mantıklı gelmedi bana o salaklıgından boyle pot kırmıstır
zaten bütün bo lanet kasaba halkı salak
ahırcıyım mutluyum kururluyum atarcıyım !
Sosyal ağlarda paylaş

temizlikçi. ortam belirsiz oldugu icin geyigine fly a vermistim oyumu ama hic suphelenmedigim halde artık gidici oldugunu gordugum icin lexius a verecegim oyumu ve belirtmek istiyorum ki,linç bittikten sonra inaktiflere yönelmeliyiz çünkü geçen oyunda tecrübe ettik sessiz takılıp oyunu istediğiniz şekilde oynayabiliyorsunuz.burada DM lerede sesleniyorum bu inaktiflik meselesine bir çare bulunsun en azından mazeret belirtmeyenlere.

linç oyu geri çek: fly
linç oyu: lexius

ayrıca merak ettiğim bir konu var gizli ve görünen classlar randommu verildi,yoksa sevgili DM imizin uygun gördüğü rollerimi oynuyoruz?
Sosyal ağlarda paylaş

rolleri ve karakterleri random dağıtmış rewendor.. söyledi daha önce.. inaktifler konusunda da dm uyarmaktan fazla bir şey yapamıyor ne yazık ki.. geçen oyunumda düşünndüğüm oldu bazen replacement yapma veya direkt bir karakteri kaldırma konusunda ama oyunu bozardı bu.. o yüzden iş bize düşüyor.. daha önce dediğim gibi, inaktifleri yok etmemiz lazım.. lexius'a neden oy verdiğimi açıkladım daha önce.. eğer ilerde bir katille ilgili herhangi bir ipucu yakalayamazsam ilk oy vereceğim kişiler inaktifler olacaktır..
Sosyal ağlarda paylaş

Garson:

"Lexius'un masum, katilin başkası olduğunu söylemiştim, maalesef yavaş yavaş haklı çıkıyorum.

İster inanın, ister inanmayın: İsmini veremeeceğim 2 kişinin Townie olduğunu önceki gün yaptığım gece takipleri yoluyla sonuca gelim yaparak tespit ettim. Lexius'un suçsuz townie olduğunu en başta ben söyledim, bana hep inanmadınız. Artık inanan olması yada olmaması umurumda değil. Ölsem de ölmesem de er geç haklı olduğumu göreceksiniz.

Son olarak aramıza sızmış katillere ve işbirlikçilerine sesleniyorum: Etrafınızdaki çember daralıyor, sizi er yada geç ortaya çıkartacağım. Ama bunun için, liderinizden başlayacağım."

linç: Penthesilea
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...