Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Asil Neden

Penthesilea

Öne çıkan mesajlar

Seperate said:
Penthesilea said:
oha paticige seriat gelmis eskiden insanlar saka nedir bilirlerdi.

sorun şu bence,senin o şaka dediğin yazıda isim vermen.birkaç fıkra daha yazılmş onlara bnde güldüm,ama isim vermek hoş dgl,ki o isimler bazılarının inançlarından bir parçaysa.

hacı yukarda allah zar atmış diyor. isim vermiyor ama diyor. ona güldün de buna niye gülmedin
Sosyal ağlarda paylaş

fede said:
Seperate said:
Penthesilea said:

sorun şu bence,senin o şaka dediğin yazıda isim vermen.birkaç fıkra daha yazılmş onlara bnde güldüm,ama isim vermek hoş dgl,ki o isimler bazılarının inançlarından bir parçaysa.

hacı yukarda allah zar atmış diyor. isim vermiyor ama diyor. ona güldün de buna niye gülmedin

bahsettim ya beni rahatsız eden direk isim verilerek alay edilmesi,tanrı çok genel bir kavram,herkesin tanrısı farklı da olblr.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi olayın şaka anlayışı ile filan alakası yok. Pent bu forumda ben ateistim diye bağırıp gezdiği için , böyle fıkralar yazınca insanların tepkisini çekiyor. Mesela bu fıkrayı başka biri yani bu forumda inançlı olduğunu bağırıp gezen biri yazsa kimse art niyet aramıcak ve fıkraya gülüp geçicek.
Sosyal ağlarda paylaş

penth en azından atesitim ama gel konuşalım diyor, benim takdirimi kazanıyor (umrunda mı bilmiyorum ama), bi de ben ateistim ama gerizekalını önde gideniyim diye bağıranlar var. ha bi de müslümanı koyarım lan diye "ciddi ciddi" bağıranlar var. onlara da burdan selamlarımı yolluyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Seperate said:
fede said:
Seperate said:
Penthesilea said:

bahsettim ya beni rahatsız eden direk isim verilerek alay edilmesi,tanrı çok genel bir kavram,herkesin tanrısı farklı da olblr.
antik yunanda miyiz sen nasil monoteistsin? "TANRI BASKA ALLAH BASKA!!1" mantigini hicbir zaman anlayamadim acikcasi.

Peygamberler konusu da ayni sekilde, hepsi tanrinin elcisi, isim vermesem bile buna icten alinan bir insan peygamber 1 peygamber 2 ve peygamber 3 desem ona da alinirdi.
Sosyal ağlarda paylaş

suBzer0 said:
Abi olayın şaka anlayışı ile filan alakası yok. Pent bu forumda ben ateistim diye bağırıp gezdiği için , böyle fıkralar yazınca insanların tepkisini çekiyor. Mesela bu fıkrayı başka biri yani bu forumda inançlı olduğunu bağırıp gezen biri yazsa kimse art niyet aramıcak ve fıkraya gülüp geçicek.
Simdi bak canim arkadasim belli bir yas ve egitim seviyesinden sonra insanlar boyle tatmin yollari aramazlar.

Ben ateistim diye bagira bagira gezmiyorum, konularda gerektigi zaman belirtiyorum, bunun da sonuna kadar ozel birsey oldugunu dusunuyorum ama paticik sonucta bizbize bir yer oldugu ve tartismalarda bazen belirtmek gerektigi icin belirtiyorum.

Gulup gecilsin diye amcamin her hafta spamledigi forward maillerde gorup yazdim. Begenmezsen sikayet edersin, kaldirilmasi uygun gorulurse kaldirilir. Ama sen gelip de bana art niyetli, dine saldiriyor etiketini yapistiramazsin. Yaptigin fasizme varan bir hareket, insanlarin hareketlerini degerlendirirken boyle bir onyargidan suzersen tepki ceken sen olursun.

Son zamanlarda din tartismalarina biraz fazla karismaya basladim ama bu konu bile din tartismasina cekilmemeli yani, oyle olunce ister istemez karisiyorum tabi.

Garden State'den guzel bir cumleyle bitireyim : If you can't laugh at yourself, life is going to seem a whole lot longer than you'd like.
Sosyal ağlarda paylaş

herkesin kutsalı kendine yahu.alınganlık yapmanın ne gereği var.bu fıkralar her zaman vardı.hepte olucaktır.ilgi çekmek için tartışma yaratmayın.kişiye göre muamele yapıosunuz yani.a kişisi gelse anlatsa güzel fıkra ahhaha hihihi yaparsınız.b kişisi anlatınca bre kafir.

sizin kutsalla aranızdaki bağa giren yok.ortada günah falan varsa sizin değil nasılsa rahat olun yani :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...