Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyunlar Insandan Ne Alir?

Netcafe

Öne çıkan mesajlar

Acmilmis postun tam tersinide ben açtım özenti gençlik ftw!!!

Mesela benden kız arkadaşımı aldı..Kız beni aldatıyosun sen hiç görüşemiyoruz başkasıyasın fln modundaydı...Evet doğru..SWG ile kızı aldattım..

( şuanda swgden tanıştıgım bir kızla sevgiliyim oda ayrı bir muhabbettir getiri olarak )
Sosyal ağlarda paylaş

Lise1 e başladığımda hep,"lise bambaşka olacak olm çalışıp össde iyi şeyler yaptım mı ohhh" derdim, lise1 ve lise2 mi Half-Life modu Adrenaline Gamer aldı, 3. sene aklım başıma geldi ama cod4 yine yedi bi süremi, gerek single gerek multi. Lise4de geldim, aklım yeni başıma geldi, oyun oynamayı bıraktım. Ne oldu, yitirdiğim 3 yıl, şimdi toparlamaya çalışıyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

Netcafe said:
ben eclipsedeydim transfer oldum europe-chimeraya burda insan var gene baya ayrica hatun var ama sınırlı sayıda :P kapan alıyor hahah :D

ben benimkini teeee eclipselerden getirdim :D

Corbantisteydim sonra geyiğine 2. bir karakter açtim eclipse de FrF de twilek ti hepiniz kuyruğumda dolaşıyordunuz !
Sosyal ağlarda paylaş

tam geçen sene bu zamanlar Wowu bıraktım, hardcore raid yapiodum haftada 6 . 69 kilodan 75 kiloya falna çıkmıtşım. Neyse o pek sorun değil Ama tamamen depresyona girmiştim farkında olmadan hiçbişey yapmak gelmiodu içimden. Wow olmasa bile enerjimi almıştı tamamen. Zaten o oynadıım süreç boyunca hiç kız arkadaşım olmadı. Sürekli kendimi hiç de asosyal değilim ki ben dışarı çıkıorum ediorum die düşünüodum fakat dışarı çıkarken wow muhabbeti dönüodu falna. Öf neyse. kötü günler ^_^ Bıraktığımda hayata geri döndüm, resmen güzelleşti hayatım .
Sosyal ağlarda paylaş

Walla bana zararı - Göz miyop olması ve çizim yaptığım içinde göz refleksi zayıflamasına yol açtı. Ellerde egzama. Para zaten verdiğim kadarını kazandım o konuda bi zararım yok :) . En bktanıda zaman ya zaman dönüp baktığında bi pişmanlık oluyo ama bunu ilk oynadığım 2 mutlu sene için söylemiyorm :)
Sosyal ağlarda paylaş

eğer oyunlar benden birşeyler alıp goturduyse.saglık,sevgili,aile,okul vs

bi otururdum.düşünürdüm.hadi 14-15 yaşına kadar bilgisayar ve oyun hayatımda ön plandaydı.

eğer 20 li yaşlarımdada oyun hala benim için önplanda olsaydı.düşünürdüm.ben napıorum diye.en güzel yıllar bunlar

bırakın oyunları.oynamayın demiyorum.bende oynuyorum.ama oyun evde oturdugunda sıkıldıgınızda yada geceleri sıkıldıgınızda oynanmalı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...