Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Runes of Magic

GERGE

Öne çıkan mesajlar

wow dan daha cok vco ya benzetmisler yani sadece charakterin lvl i yok 5-6 adet crafting ve diyer seylerin skill lvl larida var yani max lvl heralde toplam 2-3klvl :)
vco da grafikler guzeldi ama bunda cok kotu
mage de okcuda (ki okcu yok scuot var )cok yakindan ates edebiliyo
bide server o kadar kisiyi kaldiramiyo server cok kalabalik deyildi... neyse gerci onu hardware testiyle ayarliyabilriler
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Bu akdar sıkıntı derken ob degilki bu cb tabikide sıkıntı olucak her onune geleni almıyacaklar key bulamasanda eventlarda kazanamasanda arada sırada kayıtlı kisileri dahil ediyolar cb ye belki sanslı kisi olursun sende secilirsin ob ise 9 aralıkta geliyor ozamana kadar baska biseyler deneyebilirsin...
Sosyal ağlarda paylaş

oyuna girdim baktım. ilk izlenimim olumlu. oyun fazlasıyla wow'u andırıyor pek çok şeyi wowdan üttürmece ama bence daha iyi. wow kullanım rahatlığı olan bi mmorpg'ydi karakter hareketleri büyüleri yetenekleri kullanım vs. aynı şekilde rom'a geçmiş. Auction House var yine wow'daki gibi, meslek sınıfları var mining, herbalism, lumberjack vs.

yanlız open beta olduğu içinmidir bilmiyorum, ev bedava. gittim npc'yle konuştum ev istiyorum dedim hop verdi direk. ama evin içini dayamak döşemek evi büyütmek paralı. ev sistemi olduğuna sevinmiştim ama beklediğim gibi bişey çıkmadı açıkçası. ben evler world üzerinde olucak ultima tarzı bişey olucak diye bekliyordum. şehirlerdeki bi npc ile konuşunca loading ekranıyla birlikte evinize gidiyorsunuz. bir çeşit instance yani.

henüz release durumuna gelmediği için OB'de pek çok eksik mevcut. dil çevirileri tamamlanmamış en başta. çince karakterlerde görünen pek çok yazı var. sesler ve müziklerin giriş çıkışları arızalı. bikaç grafik bug'ı ve oyun bug'ıda mevcut. release tarihi şubat ayı gibi hatırlıyorum o tarihe kadar bu sorunları düzelteceklerdir diye ümit ediyorum eğer düzelirlerse cillop bir oyun çıkıcak karşımıza.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...