Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warcraft (2016)

Llama

Öne çıkan mesajlar

Esh said:

abi ben taşak yapıyosun sandım cidden warcarft 1-2 arasını mı anlatıyo film?

thrallar sylvanaslar falan yok mu lan? gul'dan la orgrim in stormwind i biçişini mi izliycez?

aynen oyle tek beklentım guldan sargaresın pesınden gidiyor bu storylineda oralari gösterseler bari dicemde sanmam atlıcaklar buyuk ihtimalle
Sosyal ağlarda paylaş

remasterı sc2 motoruyla yapsalar sonra şöyle bi pakette collectors diye satsalar sevabına 150 dolar basarım.

filme gittim bugun. oyle çok hayal kırıklığı yok. cgi abartıldığı kadar boktan değil. konu tabi ki başlangıç olduğu için kısır ama lore da kopuk değil., (tamam kopuk ama komple değiştirmemişler yani =P )

bu hızla giderlerse 12 tane falan warcraft cekmeleri gerekiyo yalnız sdfgs.

bildiğin warcraft 1 bu. 2 falan bile değil direk 1. ama medivh in nasıl posess edildiğine dair bişi yok orayı atlamışlar. sargeras falan yok yani.

bi de garonayı iyi kız oalarak yansıtmışlar. cgi a cok yük binmesin diye stromwind savaşı yerine portalda savaş aktarılmış. llane i de cok alakasız bi şekilde öldürmüşler böylece. thrall bildiğin tarkan filmindeki gibi nehire bırakılmış asfgd

khadgar medivh in apprentice i değil falan.

bunlara rağmen ben sevdim filmi. umarım her sene bi tane cekerler.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

adamın verdiği spo

remasterı sc2 motoruyla yapsalar sonra şöyle bi pakette collectors diye satsalar sevabına 150 dolar basarım.

filme gittim bugun. oyle çok hayal kırıklığı yok. cgi abartıldığı kadar boktan değil. konu tabi ki başlangıç olduğu için kısır ama lore da kopuk değil., (tamam kopuk ama komple değiştirmemişler yani =P )

bu hızla giderlerse 12 tane falan warcraft cekmeleri gerekiyo yalnız sdfgs.

bildiğin warcraft 1 bu. 2 falan bile değil direk 1. ama medivh in nasıl posess edildiğine dair bişi yok orayı atlamışlar. sargeras falan yok yani.

bi de garonayı iyi kız oalarak yansıtmışlar. cgi a cok yük binmesin diye stromwind savaşı yerine portalda savaş aktarılmış. llane i de cok alakasız bi şekilde öldürmüşler böylece. thrall bildiğin tarkan filmindeki gibi nehire bırakılmış asfgd

khadgar medivh in apprentice i değil falan.

bunlara rağmen ben sevdim filmi. umarım her sene bi tane cekerler.

3 günlük bi ban rica edebilir miyiz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...