Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Natural Selection 2

Xenocide

Öne çıkan mesajlar

KHaRoN said:

abi bugunki oyunlarla tekrar gorduk, takimin kabizligindan ve maraba populasyonundan bagimsiz cok kritik hata yapilmadikca alien yeniyor.

build 228, 229, 230 farketmedi.

lava falls olayında bizim de yetoluğumuz vardı ya. orda direk lava fallsa abanmak yerine yanındaki noktayı alsaydık çok daha rahat ilerlerdik.
Sosyal ağlarda paylaş

ya o degil de , supompasinin marine comm oldugu oyunda, revangelis, saykoleo, yahran falan oldugumuz oyunda biz cok iyiydik. east wing, cafeteria olan haritadan bahsediyorum.

orda ne oldu orda? ekonomimiz iyiydi, delilercesine kakalak avliyorduk 1-2 pic lerk disinda kimse salata olmuyordu.

Sonra bi baktik attigimiz nade ler yerden sekiyor bizim bi yerimize giriyor.

O oyunu sizin taraftan bi ozetlesenize.
Sosyal ağlarda paylaş

KHaRoN said:

ya o degil de , supompasinin marine comm oldugu oyunda, revangelis, saykoleo, yahran falan oldugumuz oyunda biz cok iyiydik. east wing, cafeteria olan haritadan bahsediyorum.

orda ne oldu orda? ekonomimiz iyiydi, delilercesine kakalak avliyorduk 1-2 pic lerk disinda kimse salata olmuyordu.

Sonra bi baktik attigimiz nade ler yerden sekiyor bizim bi yerimize giriyor.

O oyunu sizin taraftan bi ozetlesenize.

haritanın solundaki cafeteria ve sağındaki bölgenin adını unuttum oralar sizindi. bizim 2 hive'ımız vardı ama 3.yü kuramıyorduk ikisini de tuttuğunuz için. takımı ikiye böldüm, bi kısım cafeye bi kısım diğer yere saldırıyodu. 2 bölgeye de cragler koydum, geri çekilip heallanabilsinler diye. o öyle baya bi sürdü, haliyle millette resource birikti. 2 onos çıkmayı başarınca sağdaki bölgeye yardırdık. exo çıktınız o arada, ben de exoya saldıran skulklara drifter attack rate bonus verdim, eridiniz, sağdaki bölgeyi aldık. 3. hive'ı da oraya çıkınca zaten cafeteria'ya rush sonra da gg. granadelerin sekmesi de whiplerden kaynaklı bilmeyenler için söyleyeyim. Whip, alyenin savunma binası, yanına geldinmi zbam diye yapıştırıyor kafana, üstüne granade attığında da alıp geri fırlatıyor. öyle şukulat bişey.
Sosyal ağlarda paylaş

evet olmek bilmedi o onoslar. onos counter olarak jetpack/gl ve exo cikmak ise whiplerle counter-counter yemis oldu.

Benim 74 resource um varken kaybettik departure i, benimle birlikte 2 kisi dual exo cikicaktik. Oyunun dondugu nokta oldu. Ciddi basarili dagilmistik cunku.

crag stack op biraz bu arada.
Sosyal ağlarda paylaş

Dünkü patchden sonra nedense benim grafik ayarları tavan yapmış bende diyorum neden FPS bu kadar kötü skulku dogru dürüst göremiyorum bile, yine xkafe'de lagspike var sandım.

Lava Falls u alıcaz diye 10 dk boşuna uğraştık tek rush yapıp olmadıysa hive bölgelerine yönelmemiz lazımdı. Bildiğin adamları besledik orda. Power ve Smelting i almışız , Güvenli hale getirsek oyun daha farklı olacaktı bildiğin 15dk bir RT ile boş boş durdu orası.

Yinede Alien in hala OP olduğu gerçeğini değiştirmiyor bu olay.
İnfest olayını yavaşlatmaları lazım ve de Gorge ile commander'i birbirine bağlayan öğeler lazım ne bileyim marinedeki gibi commander harvester koyar gorge gidip build eder felan.
Sosyal ağlarda paylaş

Marine'in daha güçsüz olduğuna katılmıyorum. Daha az mobil, o yüzden daha dikkatli olmak gerekiyor. Onos'la bi yere girersin baktın zor tüm haritayı dolanıp arkadan gelebilrsin. Ama exo'yla hata yapınca kalıyorsun. Tek exo dolaşmıcan.
Bir de exo'nun 50 kaynak olması iyi bir avantaj onos çıkmadan exo almak lazım bence. Çok üstünsen bekleyebilirsin tabi dual'i.

Oyunun optimizasyonu sıkıntılı olabilir ama fps fetişi olacak bir durum yok. Source motorunu valve verdi de bunlar kullanmadı gibi bir durum olduğunu da sanmıyorum. Dün xkafe'de gördüğüm kadarıyla lag sorunu yoktu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...