Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En iyi arkadaşım bir kız

bao

Öne çıkan mesajlar

CthuLhu said:
lisede ve üninin ilk yıllarında sürekli sex düşünmek normal yalnız.ama arkadaş ve eve atmaya kasılacak kız kavramını da oturtamayan insanlar olunca da "KARIDAN ARGADAŞ OLMAZ!" lafı döner tabi.

+55
en iyi demeyeyimde kendime yakın hissettiğim 2 kız arkadaşım var asla cinsel anlamda bişe düşünmedim hatta birinin oda arkadaşına asılmışlığım var gayet güzel dost olunabiliyor sadece biraz fazla dedikodu yapıyor bide 2si birbirini sevmiyor o kadar :D
Sosyal ağlarda paylaş

Geçerli sebepler 6 sayfalık postlarda gizli. ama dünyanın en önemli sorunsalı değil bu nedenle seni de "kızdan en yakın arkadaş olmazlar çetesi"ne convert etmek için madde madde döşeme olayına girmiyorum. Aslında fikrimde çok ısrarcı bilem değilim. belkim olur. genelde olmaz. oldu sanılıp hop ilişkinin boyutunun değişmesi de mümkündür. ama değişmemesi de mümkün. Hayat.
Sosyal ağlarda paylaş

Merhaba;
Benim en yakın arkadaşlarım arasında kızlar da var. Hormonsal aktiviteleri neden sorun olarak gördüğünüzü anlamıyorum, kızın kafasındaki beyin aynı beyin, erkekteki aynı beyin. Aslında kızın beyni 100 gram daha hafif ama vücudu da daha küçük olduğu için o 100 grama ihtiyaç yok. Herneyse sonuç olarak cinsiyet paylaşabileceğin şeyleri etkilemiyor. Ha arkadaş kız olunca seksimi de yapıyorum derdimi de paylaşıyorum ki bu bizi daha sıkı arkadaş yapıyor, adı üstünde "arkadaş". Bana arkasını dönebilmeli yani.
Görüşmek üzere.
Sosyal ağlarda paylaş

isviçreli bilimadamlarının yaptığı araştırmaya göre erkekler 9 sn.de bir seksi düşünürlermiş. kadınlarda hedehöde sn.de bir alışveriş...

en yakın arkadaşımızın kız olduğunu düşünelim. yıllarca yanında olan bir zat kendisi. 9 saniyede bir seksi düşünüyorsak, arada partner olarak en yakın arkadaşımız da geçer lan!! geçmez mi?! bir de bunu kız açısından düşünelim. 10 sn.de bir alışveriş düşünüyor.. e o kadar şey almayı düşünüyorsa, birilerine ödetmeyi de düşünmeli. o da en yakın arkadaşı olan erkeği düşünür herhalde.. bence bu durumda onlar en iyi arkadaş değil, karı-koca olmalılar. evlensinler daha iyi.

sizi seviyorum isviçreli bilim adamları.

öte yandan bao konusuna açıklık getirmek istiyorum. bence kendisi karşı cinsle hiç yakınlaşamamış, lise sonda öss'ye hazırlanan bir luzır. kendisi böyle şeyler tecrübe edememiş, gelip burda caka satıyor kendince. valla bak.
Sosyal ağlarda paylaş

@ ismail yk,

fakeler bu patinin tuzu biberi.

@ ractuşka,

- o değil de lan, rusa gidek mi?
- olm o olay sivilce yapmıomuş, raad ol, hormonel bişeymiş sivilce. kükürtlü sabunla yıka bol bol dedi doktor.
- olm bana şöle karizma bi iki grup ismi bi de basçı adı sölesene. bi kızla tanıştım, bas çalıomuş, artislik yaparım.

@ rest of the pati,

ractayla pati dışında da tanışır, çok sevişiriz. oo racta kanalı açmış, biz de ritme ayak uydurak diosanız, uydurmayın, komik olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

olur niye olmasın. eğer nezaman bi kızla yakın arkadaş olsan ona karşı bişeyler hissetmeye başlıyosan bunun sebebi kızı gördüğün an içinde ona karşı özel bişeyler hissetmen ama korkup içine atmandan kaynaklanıyo olabilir bence. şuan gayet yakın olan ve kız olan arkadaşlarım da var yani. sonuç olarak: hayır yalan bişey değil bi erkek ve bi kız çok yakın arkadaş olabilir, ha çok yakın arkadaş olduktan sonra çok iyi yada sonu felaketle biten ilişkiler de gelişebilir ama çok yakın arkadaş olarakta kalınabilir gayet
Sosyal ağlarda paylaş

said:
öte yandan bao konusuna açıklık getirmek istiyorum. bence kendisi karşı cinsle hiç yakınlaşamamış, lise sonda öss'ye hazırlanan bir luzır. kendisi böyle şeyler tecrübe edememiş, gelip burda caka satıyor kendince. valla bak.

lan ben de diyorum bu adam neden sabahtan beri ad hominem yapiyor, argumanlari hakaret ve kisisele saldiridan oteye gidemiyor. hahahahaha
Sosyal ağlarda paylaş

Hepinizin de kız arkadaşı varmış yakın bunu öğrendik bu topikten. Ayrıca insanlar sevebilir birbirlerini kız arkadaşınla sevgilin arasında ne fark oluyor ki zaten. İkisinde de birlikte olmaktan hoşanıyosun, ikisinde de karşı tarafın çok iyi bir insan olduğnu düşünüyosun, ikisini de özlüyosun. Fark nedir yani?
(Cevaplar nolur seks olmasın o bi sonuç)
Sosyal ağlarda paylaş

Biriyle sürekli olarak aynı ortamda bulunabilirsin, ma sürekli olarak. Diğeriyle bulunamazsın. Kardeşler çok kavga ederler. Çok sevseler de. İşte bir kız bir erkeği yada tam tersi şekilde sevdikleri zaman iyi dost olurlarsa sürekli birlikte olamazlar, sevgilileriyle olurlar. Bir de şu var ki birçok durumda dostlar sevgililerden daha güvenilirdir..
Sosyal ağlarda paylaş

seks de sevgili ve arkadaş için ortak. sadece biri eyleme dönüşüyor biri fantazi olarak kalıyor.
hiç bir erkek yoktur ki en yakın arkadaşım dediği kıza cinsel bir şeyler hissetmesin. ben demiyorum bunu. freud diyo. (freud mu diyodu lan, niçe de olabilir. kasarsak oscar wilde bile çıkaiblir.)
Sosyal ağlarda paylaş

Bırakın zina yapmayı , zinaya yaklaşmak bile iyi değildir gibisinden bir şeyler yazılmış bir kitapta bilen bilir artık...

Not:Burda zina olarak kadınları kastetmiyorum yanlış anlaşılmasın.

Mesafeli arkadaşlık olsun tabi ama "en iyi arkadaşım bir kız" lafı çok kritik oluyor.İşin içine kız girince kusura bakmayın hanımlar ama olayın bazı kırmızı çizgileri olmak zorunda.Fıtrat gereği zaten içimizde karşı cinse duyulan kıpırtılarımız var ; eğer bir gün şeytana uyup bu kıpırtılar doğrultusunda hareket edersek o zaman yasak elmayı yemiş oluruz.

Ama sen dersenki kardeşim ben iradeli adamım kıza hiç bir şekilde dokunmam en iyi arkadaşım olmayada ömrümün sonuna kadar devam edecek.Bu seferde kızın sevdikleri yönünden bak olaya derim.En iyi arkadaşını evine davet ettin tavla oynamak için ailesi neder buna ? En iyi arkadaşını sinemaya götürdün sevgilisi kıskanmayacak mı ? Üstelik bunları arada bir tekrarlayacan sonuçta en iyi arkadaşın , onunla beraber vakit geçirmek isteyeceksin.Bununla ilgili sayısız örnek verebilirim.

He şimdi çıkıp sorularıma şöyle cevap verirseniz "evime çağarmışsam ne olacak babası arkadaşıyla beraber tavla oynamaya gitti kızım "diye olgun düşünecek."Erkek arkadaşı: sevgilim en iyi dostuyla sinemaya gitmiş hiç bir şekilde kıskanmıyorum daha çok mutlu oluyorum " diyecek.

O zaman bende Türkiye'de yaşamıyosun heralde derim sana.İstisnalar gene vardır ona bir şey demiyorum ; kızın ailesi seni çocukluktan tanıyodur acayip güvenir veya kızın erkek arkadaşı senin kankandır falan , üçüncü bir şıkta ailesi pek ilgilenmiyodur kızla nerdesin ne yapıyosun diye sormaz ki ne yazıkki böyle aileler var.

Herneyse çok uzattım.Bunun gibi sayısız örnek verilebilir.Sonuç olarak en iyi arkadaşınız kız ise dikkatsiz ve rahat davranamazsınız erkek arkadaşlardaki gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...