Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wolfenstein (yeni)

Bone

Öne çıkan mesajlar

Ben sevindim Wolfenstein'in yenisini yapmalarina. Acaip bayginlik geldi ciddi 2. dunya savasi oyunlarindan. BIA, COD5 falan zerre heyecanlandirmadi. Ve hala iddia ediyorum en iyisi MoH: Allied Assault'tur 2. dunya savasi oyunlarinda. Gerisi yalan.

Wolfenstein ise fantastic yapisiyla degisik WWII atmosferi sunuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

LathspeLL said:
Ben sevindim Wolfenstein'in yenisini yapmalarina. Acaip bayginlik geldi ciddi 2. dunya savasi oyunlarindan. BIA, COD5 falan zerre heyecanlandirmadi. Ve hala iddia ediyorum en iyisi MoH: Allied Assault'tur 2. dunya savasi oyunlarinda. Gerisi yalan.

Wolfenstein ise fantastic yapisiyla degisik WWII atmosferi sunuyor.

bi de senaryo da güzeldi olayları birbirine bağlayışları... sonra ne biliim cut scene deki ince espriler falan...

gene raven yapsa bari oyunu...

bi de evet iyi bi MP de Wolfenstein ın olmazsa olmazı...
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
Efem, severek ailecek oynadığımız Wolfenstein'ın yenisi çıkmış bulunuyor.

Geçen haftalarda MP Beta'sı yapıldı.

said:
Wolfenstein brings the Nazi's dark obsession with the occult to life with epic action and harrowing shooter combat. Use a powerful arsenal of both definitive and occult-enhanced Axis & Allied weapons to beat back a supernatural Nazi force that is full of surprises. You play as BJ Blazkowicz, a highly decorated member of the Office of Secret Actions (OSA). You are sent on a special mission into the heart of the Reich to investigate evidence that the Nazis may possess a new and mysterious power. While behind enemy lines, you discover the Nazis have done much more than develop a new toy. The Nazis are harnessing the power of the Black Sun through a dark parallel dimension called The Veil, in order to create a weapon of war-ending mass destruction.
You are the only one that can stop them and save the world from their perverse domination.

http://i32.tinypic.com/o8z3f5.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni başladım ben. Ara videolar falan gayet hoş, sonra grafikler ve fizik motoru da sağlam gibi (tren istasyonundaki yerçekimi nanesine dikkat :q ). Sonra sonra silahlarımızı upgrade edebiliyoruz topladığımız naneler ile ki bunu da NPC'ler aracılığı ile yapıyoruz, hoş olmuş. 15 dakika oynayıp gördüklerim bunlar yani.

Tek tek şey yapamadım ama ekran görüntüleri de şöyle,

http://img198.imageshack.us/gal.php?g=wolf22009082010540443.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

hızlı loadingler, ara videolar güzel oyun vallaha beğendim.
tek bi derdim var o da mouse sensivity ile ilgili. nası anlatıcam bilmiyorum ama mesela bi anda geri dönmem gerekti mi diğer fpslerdeki gibi net dönemiyorum. bilemedim.

ama olsun
blazkoviçi tekrar görmek güzel:D

ah ah nedense hep wolf3dnin sonunda dışarı çıkınca böle yırtık kıyafetlerle hiaa diye havaya atlayıp sevinişi gelio aklıma:D
Sosyal ağlarda paylaş

Desqpio said:

Black-ice said:

tek bi derdim var o da mouse sensivity ile ilgili. nası anlatıcam bilmiyorum ama mesela bi anda geri dönmem gerekti mi diğer fpslerdeki gibi net dönemiyorum. bilemedim.

Evet evet bende de vardı o, mouse şeysi ayarını en sona getirdim de öyle normal oldu gibi.

smooth mouse ayarıyla ilgili bişey olmalı o. oyunu oynamadım henüz ama diğer oyunlarda da başıma geldi bikaç defa o ayar sayesinde düzeliyor
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...