Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warhammer 40k Online

Sylian

Öne çıkan mesajlar

Saeros said:

rapper256 said:

Saeros said:

rapper256 said:

Ayrıca adamı çağıracaksan adını yazıp alıntılasana sivri zekalı. /Summon RRA yazınca adam görmez mesajını.

adını yazıp alıntılayınca da bildirim gitmiyor
mesajın üzerinden alıntı tuşuna basman lazım
l2p

Yalanını... Adını yazıp, alıntılayınca da, bildirim gitmiyorsa, adını yazıp, quote=x quote kodu arasına bir harf yazar, öyle yollarsın mesajı, aynştayn.

İlla ki, mesajın üzerinden, "Alintila" butonuna basmana gerek yok, yani.

You l2p, noob.

hayır öyle de gitmez bildirim
cehalet içinde boğulucan yeter

Ee, peki "Alintila" butonuna tıklayıp, elemanın yazdıklarını silersek, öm gidiyor mu, elemana?
Sosyal ağlarda paylaş

rapper256 said:

Frostbite said:

Valvyn said:

yaz arkadaşım 1000 post u nasıl kastım

hakkını vermek lazım her postu dolu dolu ve en az 2 defa güncellenmiş

anlayamazsınız..

http://www.youtube.com/watch?v=JLNFoIt44nE

Allah razı olsun göktengri korusun seni raper bu iltifatları senden duymak inan çok mutlu etti beni.

ne oluyor lan bana!!
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun çıkınca alıp oynamam herhalde diyordum. Spacemarine'in aynısı ne gereği var diyordum ama videoya in the grim darkness of the far future there is only war cümlesini koyana kadar :) bu oyun çıksın oynanır arkadaş f2p yapmasınlar tek isteğim b2p yapsınlar içine market koysunlar ırkları öyle satın alalım kozmetik ürünler falan alalım kapışıp duralım
Sosyal ağlarda paylaş

rapper256 said:

Asteroth said:

Bu bebe hala kaçmadıysa kesin kaçacak arkadaşlar, benden söylemesi.

Burda kimin bebe olduğu belli evlat. Önceden de dediğim gibi, ben senin gibi günde 12 saat oturup ballı sütümü içip, yatmam, 2-3 gün PC başında yemeden, içmeden otururum. Burada kimin bebe olduğu açıkça görülüyor yani. Ayrıca hâlâ kaçmıyor olmamı kesin kaçacak olmama bağlıyor olman da ilginç. Hâlâ kaçmadıysam neden "kesin kaçacak" oluyormuşum? Hâlâ kaçmadıysam, bundan sonra da kaçmayacağım demektir fakat cevaplarınızı ağzınıza tepip kaçacağım.

HAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAH
Sosyal ağlarda paylaş

RamsesII said:

3xodite said:

Oyun çıkınca alıp oynamam herhalde diyordum. Spacemarine'in aynısı ne gereği var diyordum ama videoya in the grim darkness of the far future there is only war cümlesini koyana kadar :) bu oyun çıksın oynanır arkadaş f2p yapmasınlar tek isteğim b2p yapsınlar içine market koysunlar ırkları öyle satın alalım kozmetik ürünler falan alalım kapışıp duralım

İyice sims'e çevirdiniz oyunları ha

alakası yok dostum adamların bi yerden para kazanmaları lazım yalnız 1 ırk ekleyip 100$ ücret talep ederlerse sıkıntı büyür hem silah satsınlar p2w yapsinlar daha mi iyi tabiki kozmetik ürünler satacaklar banner flag armor skin satsınlar parası olan olamayandan güzel görünsün savaşırken yetenek ön planda olsun efsane oynatir kendini
Sosyal ağlarda paylaş

3xodite said:

23 dostum yaşımla ilgili bi sorun mu var ? ayrıca her kozmetik ürün satılmasını destekleyen insana yaş sorarmisin kompleks gibi gözüküyor burdan o yüzden. Suan anlattığım şeyi planetside2 yapıyor ve oyun gayet güzel işliyor

3 satırlık yazıya 2 kez güncellemesinden,herkeze laf sokmaya çalışmasından galiba...RAPER GERİ DÖNDÜ KAÇIN!!
Sosyal ağlarda paylaş

Frostbite said:

3xodite said:

23 dostum yaşımla ilgili bi sorun mu var ? ayrıca her kozmetik ürün satılmasını destekleyen insana yaş sorarmisin kompleks gibi gözüküyor burdan o yüzden. Suan anlattığım şeyi planetside2 yapıyor ve oyun gayet güzel işliyor

3 satırlık yazıya 2 kez güncellemesinden,herkeze laf sokmaya çalışmasından galiba...RAPER GERİ DÖNDÜ KAÇIN!!

evet repırım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...