Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warhammer 40k Online

Sylian

Öne çıkan mesajlar

DA2019 said:

Evet kafamız rahat, oyunu konuşmaya başlayabiliriz.

Bu oyunun space marineden farkı nedir acaba? Motor bile aynı motor. Ben ne yapmak istediklerini anlamadım.

Twitchteki gameplay i seyretmiştim, aynısı yani.

Kafanız rahat oyunu konuşamayacaksınız çünkü geri döndüm zuhahahahahahaha. Bu oyunun Space Marine'den çok farkı var, geçen seneden oynayan biri olarak yazayım. Belki oynamışsındır biliyorsundur belki de oynamamışsındır ama farketmez kendimce farklarını yazmak istiyorum. Öncelikle motordan bahsedeyim Space Marine Unreal Engine 3 motorunu kullanırken bu oyun Unreal Engine 4 motorunu kullanıyor. Aynısı falan değil Pre-Alpha videosunda bile bayağı fark var yani görülüyor. Space Marine'in oynanışı akışken ve hızlıyken Eternal Crusade'in melee oynanışı bayağı hantaldır, oyunu oynarken düşünmene vakit sağlar. Space Marine'i oynarken ise her şey reflekslerine bağlı olarak gelişir. Space Marine'de prolara karşı pek şansın yokken Eternal Crusade'de pro da olsa meleede rakibinin oynanışını analiz ederek oynanışına anti strateji geliştirebilirsin. Tabi adam oyunun mekaniklerini senden daha iyi kavramışsa ve senden daha iyi oynuyorsa büyük ihtimalle seni indirir. Ama bu Space Marine'deki gibi seni sürekli indirme şeklinde olmaz, bir onun indirip bir senin indirme şeklinde de olabilir. Ben oyuna 2017'in sonlarına doğru başladım ve meleede genelde herkesi alırım. Oyunu başından beri oynayan biri beni bayağı zorlamıştı Garrison'ın arenasında ama bir o alıyordu bir ben alıyordum. Onun dışında ateş etmeye gelirsek sen SM'de Heavy Bolterla pozisyonunu almadan yavaş yavaş ateş edebilirsin, kesintisiz atışlar yapmak içinse pozisyonunu alman gerekir ama EC'de Heavy Bolterla hedef almadan öyle dümdüz tutarak ateş etmenin bir yolu yok. SM'de koşarken reload yapabilirsin ve friendly fire yoktur. EC'de ise gerçekçi fizik vardır, koşarken reload yapamazsın, eğer reload yaparken düşersen reload'ın yarıda kesilir ve friendly fire vardır. Bu olay çok kanser çünkü kimi zaman düşmandan çok takımına ölürsün bir de bazı silahlar var aoe vuruyor tam kanser. :D
Sosyal ağlarda paylaş

3xodite said:

Oyun çıkınca alıp oynamam herhalde diyordum. Spacemarine'in aynısı ne gereği var diyordum ama videoya in the grim darkness of the far future there is only war cümlesini koyana kadar :) bu oyun çıksın oynanır arkadaş f2p yapmasınlar tek isteğim b2p yapsınlar içine market koysunlar ırkları öyle satın alalım kozmetik ürünler falan alalım kapışıp duralım

Valla oyunun şu anki hâlinin yazuach'ın 24 Haziran mı ne zamandı hatırlamıyorum 2013'te yazdığıyla alakasız. Craftlamaktan falan bahsediyordu, b2p'den bahsetmiyorum zaten, ırk satın alma falan yok oyun f2p şu an. Oyun bitti, ekip dağıldı. Ama hâlâ güzel oyun, hâlâ oynanıyor. İsteksizlik olmasa akıyordum ulan günde 15 saat oynadığım vardı bu oyunu. :(
Sosyal ağlarda paylaş

Jaegerjaquez said:

rapper256 said:

Asteroth said:

Bu bebe hala kaçmadıysa kesin kaçacak arkadaşlar, benden söylemesi.

Burda kimin bebe olduğu belli evlat. Önceden de dediğim gibi, ben senin gibi günde 12 saat oturup ballı sütümü içip, yatmam, 2-3 gün PC başında yemeden, içmeden otururum. Burada kimin bebe olduğu açıkça görülüyor yani. Ayrıca hâlâ kaçmıyor olmamı kesin kaçacak olmama bağlıyor olman da ilginç. Hâlâ kaçmadıysam neden "kesin kaçacak" oluyormuşum? Hâlâ kaçmadıysam, bundan sonra da kaçmayacağım demektir fakat cevaplarınızı ağzınıza tepip kaçacağım.

HAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAH

Ballı sütünü iç yat lan liseli.
Sosyal ağlarda paylaş

Frostbite said:

3xodite said:

23 dostum yaşımla ilgili bi sorun mu var ? ayrıca her kozmetik ürün satılmasını destekleyen insana yaş sorarmisin kompleks gibi gözüküyor burdan o yüzden. Suan anlattığım şeyi planetside2 yapıyor ve oyun gayet güzel işliyor

3 satırlık yazıya 2 kez güncellemesinden,herkeze laf sokmaya çalışmasından galiba...RAPER GERİ DÖNDÜ KAÇIN!!

Sanane birader ister 2 kez güncellerim ister 10 kere güncellerim, ister herkese laf sokmaya çalışırım(ki çalışmam direkt sokarım şimdi) ister söverim sanane?
Sosyal ağlarda paylaş

3xodite said:

Frostbite said:

3xodite said:

23 dostum yaşımla ilgili bi sorun mu var ? ayrıca her kozmetik ürün satılmasını destekleyen insana yaş sorarmisin kompleks gibi gözüküyor burdan o yüzden. Suan anlattığım şeyi planetside2 yapıyor ve oyun gayet güzel işliyor

3 satırlık yazıya 2 kez güncellemesinden,herkeze laf sokmaya çalışmasından galiba...RAPER GERİ DÖNDÜ KAÇIN!!

evet repırım

Yalan söyleme ulan rapper256 benim!

eregorn said:

gider bu yine

Gittiğim gibi geri gelirim aslan sıkıntı yapma. B)
Sosyal ağlarda paylaş

yazuach said:

Spring'ten Fall'a bayağı geliştirme yapmışlar. Renkler çizgi film kalitesindeymiş, gerçeklik ve derinlik katmışlar. Yalnız ben Pre-Alpha Footage videolarında oynanılan hiçbir yeri asıl oyunda göremedim, çok güzel tasarıma sahipti o videolardaki yerler.

Yalnız grafiklere update gelince PC de kasmaya başlamış. Ulan adamların kullandıkları, oyunu optimize ettikleri PC bile kasmış bee olaya gel. :D
Sosyal ağlarda paylaş

yazuach said:

Ne içiyosunuz lan siz bu foruma girmeden önce?

Adamlar bu videoyu yayınlarken açıkladılar ki bunu ben yazmadan da akıl edebilecek altyapıya sahip olduğunuzu düşünmüştüm. Oyun daha optimizasyonla uğraşacak seviyeye gelmiş durumda değil. Yıllardır mmo oynuyorsunuz ve hala optimizasyon çalışmalarının yapımın başında gerçekleştirildiğini mi sanıyorsunuz cidden? Vah vah...

Hayır bide garip olan piyasada başka aaa altyapıya sahip, indie olmayan ve oyuncusunun verdiği üç kuruşa bakmayan şirketler arasında bir kaç tane anca böyle ekip bulursunuz. Adamlar alacakları tepkiye bile razı olup yapım aşamasında gün gün yaptıkları en ufak şeyi bile paylaşıyorlar. Offical forumda, redditte ve mmorpg.comda sürekli iletişim halindeler bizimle. Bu videoyuda paylaştılar güncelerin arasında. Dalga geçmeye ne kadar meyillisiniz. Daha şu oyunun çıkmasına 1 yıldan fazla var. Ne optimizasyonun osuyla uğraşılmış durumda ne de grafiklerde istenilen seviyeye çıkılmış durumda.

Çok meraklıysanız bazı diğer yapımcılar gibi tech demosunu ingame footage diye yutturabilirler yani zor değil. (:P)

Boş yapma birader oyunun şu anki durumu belli. Oyun hâlâ optimizasyon özürlü, optimizasyon istenilen seviyede değil. Ha tabi bu söylediğim full ayarlarda geçerli. Bütün efektleri kapatıp grafikleri Ultra'ya bile alsan alacağın FPS Low'da alacağın FPS'ten farklı olmuyor. Adamlar kısacası oyunu iplemiyor, ekip dağıldı zaten. Ah sen ve şu fanlığın yok mu. Adamlar baştan sakat şu Marineler'in tasarımına, modellemesine bak. EC forumlarında denildiği gibi Fat Marine olmuşlar resmen ahahahahahaha
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...