Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warhammer 40k Online

Sylian

Öne çıkan mesajlar

Remus said:

http://forum.paticik.com/read.php?71,5916639,page=1

Geçmişide iyimiş.

"Geçmişide iyimiş." deyince PowerfulDarkness'ı buldun sandım bir an. :D

Ahan da Asteroth da mesajlarımı alıntılayarak beni trollemiş. Mesela örnek:

PowerfulDarkness
Post kasınca ne oluyor peki? Adam mı oluyorsun? İnsan olacaksın önce. Birtakım konularda bilgin olacak anca o sayede ön plâna çıkabilirsin çeşitli yerlerde, kastığın postlarla değil.

PowerfulDarkness
Birşeye dikkat ettim yanlız kendi profilime nickime tıklayarak bakınca 105 mesaj gözüküyor MyPati'den bakınca 125. Bunun nedeni nedir?
Sosyal ağlarda paylaş

Asteroth said:

Ya bırak, 3 gün bilgisayar başında benden başkası duramaz de, ondan sonra gel "vırvır işim gücüm var yatıcam" de saat 11'de.

Olay lafta bitiyorsa ben de 5 gündür ayaktayım, sabaha kadar da burdayım. Delikanlıysan dur lafının ardında, adam yerine koyalım.

Annen mi kızıyor hayırdır? İnternet kafeye verecek paran mı kalmadı?

Ulan ben sana ne diyorum? Dün akşam 8'den beri oturuyorum ve 2 gün oturmamın ardından uykumu almadan kalkmıştım. Onun dışında yine otururum, oturamam değil. Benim yatmamın nedeni yarın dinç kafayla kalkıp işlerimi halletmeye başlamam. "vırvır işim gücüm var yatıcam" demiyorum. Gerçekten işim gücüm var. Yoksa uykusuzluğa dayanamayacağımdan değil. Ayrıca o "3 gün PC başında benden başkası duramaz" olayı geyikti. Bırak 3 günü, daha fazla bile duranlar vardır eminim. Millet tır, gemi çekiyor, bu bir şey mi? :D Ayrıca bunun da troll olduğundan eminim de neyse, cevap veriyorum yine.

Olay lafta değil, icraatte bitiyor ve ben gerçekten 5-6 aydır 2-3 gündür PC başında duruyorum, annemle babam şahit. İsteyen inanır, isteyen inanmaz. Benim amacım burda "2-3 gün PC başında yemeden, içmeden oturuyorum, ben king'im, benden iyisi yok, ov yeah" edebiyatı yapmak değil ki. Ben bunları şakasına diyorum zaten.

Lan tamam lan, işlerim bitsin, sırf sana inat 3 gün bu konu üzerinden tartışıcam seninle. Ama işlerimin ne zaman biteceği belli olmaz çünkü işlerime başlamak bilmiyorum ve işlerime sürekli yenileri ekleniyor. Artık 2 ay mı sürer 3 ay mı bilemem. Belki daha fazla bile sürer. Ben sırf bu işlerim bitmeden psikiyatra bile 3. kontrole gitmiyorum sırf PC başından ayrılamıyorum diye bana bunu engelleyen(bunda sorun yok, bunu engelleyen bir ilaç verse iyi olur ama o zaman da işlerimi halledemem ama en azından her gördüğüme de lap diye atlamam), konsantrasyonumu daha da azaltan ilaç verir de göt gibi kalırım diye.

"Annen mi kızıyor hayırdır? İnternet kafeye verecek paran mı kalmadı?" saasdasdasad Beni 14 yaşında velet mi sandınız? Bu lafa sinirleneceğimi falan mı sandın gerçekten? Beni gaza getiremeyeceksiniz ve oyalayamayacaksınız. Yine önceden yaptığım gibi bütün mesajlara cevabı yazıp birden göndericem. Onun dışında ne annem kızacak ulan? Gelmişim 22 yaşına. 3 gündür PC başında oturmama babam bile laf edemezken annem mi kızacak? Şu anda kullandığım PC'yi ....... satsan alamazsın. Artık neyi satacağını söylemedim ban yememek için.
Sosyal ağlarda paylaş

Asteroth said:

Mesajı yanlış yere atmışım, adminden rica etsem silebilir mi?

Ahuahahaha. Ulan ben mesajları tersten gönderdiğim için en başından mesajları sırasıyla düzenledim. En baştaki mesaj yerine ilk mesaja 2. mesajı yazmışım, onu da editledim, mesajları yeniden düzenlemekle uğraşmadım. Yoksa şimdiye çoktan çektirip gitmiştim konudan. Ayrıca "başa çıkamıyorum" deyip, sonra da "mesajı yanlış yere atmışım" ayağı çekme. Yemezlerrrr. :D
Sosyal ağlarda paylaş

_Rave said:

rapper256 said:

evet okudum,ancak hepsini değil.rahatsızlığını belirttiğin kısma kadarını okudum.psikiyatri ile baya ilgili olduğum için,kazanamadım ama össye girerken istediğim bölümdü.onun için merak ettim,okudum.

O kısımdan sonra az bir şey kalmıştı ama neyse, oraya kadar okusan yeter. Zaten olayın özü orda. Geriye kalan kısımlar teferruat. :D ÖSS dediğine göre yaşın 25+ olmalı. Bizim zamanımızda ÖSS kaldırılmıştı. Onun yerine YGS+LYS diye çift sınav sistemi gelmişti. Bu arada ÖSS'de olay nasıldı? Puana göre mi belirleniyordu kaç yıllık bölüme gireceğin? Mesela YGS'nin herhangi birinde(YGS1-2-3-4-5-6 diye gidiyor ve her birinin bölümleri de ayrı. Her bölümler bu YGS türlerine göre puan istiyor) baraj puan olan 180 puanı geçersen LYS'ye girip, onu da kazanırsan 4 yıllık bölümlere girme hakkını kazanıyorsun.

Harir said:

yazık lan

Ne "yazık" lan ne "yazık"? Herkes bunu söyleyip duruyor burda. Asıl sizin gibi hiçbir işe yaramayan boşa oksijen tüketen insanlara "yazık".

downwhereiam said:

ben sıkıldım

Valla ben sıkılmadım. Sabaha kadar tartışabilirim burda.

Spam'dan dolayı teker teker gönderemiyorum artık mesajları. :D
Sosyal ağlarda paylaş

Fransuxa said:

Komik olan nedir?

"DIDN'T READ" kısmını yeni gördüm. Ben de sana diyorum ki "sen okumasan da olur koç."

Gör diye tekrar yazdım(bu mesajı da "Bu mesaj gönderilemedi. Gönderdiginiz mesajin aynisi ayni konuda bulunmaktadir. Ayni içerikli çift mesajlara izin yoktur." diye çıkan uyarı yüzünden yazıyorum çaktırma :P)
Sosyal ağlarda paylaş

aşşağı yukarı aynı sistem gene.tek sınav yerine çift sınav var şuan işte.sınavda aldığın puana göre başvurduğun üniversiteye girişteki önceliğin belirleniyodu.180 barajını geçersen 4 yıllık ünilere başvurabiliyodun.başka farkı varsa açıkçası hatırlamıyorum,baya zaman geçti.
Sosyal ağlarda paylaş

_Rave said:

aşşağı yukarı aynı sistem gene.tek sınav yerine çift sınav var şuan işte.sınavda aldığın puana göre başvurduğun üniversiteye girişteki önceliğin belirleniyodu.180 barajını geçersen 4 yıllık ünilere başvurabiliyodun.başka farkı varsa açıkçası hatırlamıyorum,baya zaman geçti.

Bunda 180 barajını geçtikten sonra 4 yıllık ünilere girmek için bir sınava giriyorsun işte LYS 1-2-3-4-5'ten birini veya birden fazlasını seçip. O sınavlarda da dereceyi tutturursan, yani istediğin bölümün istediği puanı tutturursan o bölümün 4 yıllığına girebiliyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...