Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warhammer 40k Online

Sylian

Öne çıkan mesajlar

said:
Vhailor: When the injustice is great enough, Justice will lend me the strength needed to correct it. None may stand against it. It will shatter every barrier, sunder any shield, tear through any enchantment and lend its servant the power to pass sentence. Know this: there is nothing on all the Planes that can stay the hand of justice when it is brought against them. It may unmake armies. It may sunder the thrones of gods. Know that for ALL who betray Justice, I am their fate... and fate carries an Executioner's Axe.
The Nameless One: I see.
Vhailor: No, you do NOT see. Pray you NEVER will.
Sosyal ağlarda paylaş

downwhereiam said:

said:
Vhailor: When the injustice is great enough, Justice will lend me the strength needed to correct it. None may stand against it. It will shatter every barrier, sunder any shield, tear through any enchantment and lend its servant the power to pass sentence. Know this: there is nothing on all the Planes that can stay the hand of justice when it is brought against them. It may unmake armies. It may sunder the thrones of gods. Know that for ALL who betray Justice, I am their fate... and fate carries an Executioner's Axe.
The Nameless One: I see.
Vhailor: No, you do NOT see. Pray you NEVER will.

Türkçesi?
Sosyal ağlarda paylaş

mardox said:

kaçın lan adam bildiğiniz grandiyöz manide :)
"Aynştayn yanımda halt etmiş, orası kesin. Ben Mevlana'yı bile beğenmeyen adamım ulan siz kimsiniz ki!?"
demiş

Grandiyöz manide nedir lan? Ahuahaha. Ulan çok komik adamlarsınız hakkatten. Lan 22 yaşındayım diyorum adam orada yazdığımı ciddiye alıyor. Şaka gibi. :D
Sosyal ağlarda paylaş

Nasıl bir olay yok olm? "Anti-spam yazılımı mesajınızın spam olabileceğini algıladı. Bu mesajı halen gönderebilirsiniz, fakat forum yöneticileri mesajı onaylamadan diğer kullanıcılar tarafından görüntülenemeyecektir." diye hata alıyordum daha düne kadar bu konuya mesaj gönderirken. Ben de geriye dönüp, yazdığım mesajı kopyalıyordum. Daha sonra başka konudan verdim zaten cevapları. :D Art arda çok fazla mesaj gönderdiğim zaman da çıkıyordu bu hata ama biraz bekleyip gönderdikten sonra hata almıyordum. Ama dün falan ne kadar beklersem bekleyeyim bu hatayla karşılaşıyordum mesaj göndermeye çalışırken.
Sosyal ağlarda paylaş

rapper256 said:

mardox said:

kaçın lan adam bildiğiniz grandiyöz manide :)
"Aynştayn yanımda halt etmiş, orası kesin. Ben Mevlana'yı bile beğenmeyen adamım ulan siz kimsiniz ki!?"
demiş

Grandiyöz manide nedir lan? Ahuahaha. Ulan çok komik adamlarsınız hakkatten. Lan 22 yaşındayım diyorum adam orada yazdığımı ciddiye alıyor. Şaka gibi. :D

İcgorune saglik
Sosyal ağlarda paylaş

Redeagle said:

Spam uyarısı alıyorsan spam sayılacak kadar fazla mesaj atıyorsun demektir. Adminlik bir olaydan ziyade common sense denilen nane >_>

Hata olmuş la burda :D Belki de o yüzden spam dedi, aynı mesajı göndermeye çalıştığım için. Ama öyle olsa "göndermeye çalıştığınız mesajın aynısı konuda bulunmaktadır. spam koruması nedeniyle aynı mesajların gönderilmesine izin verilmemektedir" tarzı bir şey demesi lazımdı. :D Common sense ne la? Olm sürekli banlıydım diyorum. Önceden mesela spam diyordu, ama mesajı değiştirip, nokta falan ekleyip gönderebiliyordum. Geçen gün hiç gönderemedim işte, banlanmıştım. Olay DynamicK reyize tezahür edince çözüldü. (:P)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...