Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warhammer 40k Online

Sylian

Öne çıkan mesajlar

Saeros said:

rapper256 said:

Ayrıca adamı çağıracaksan adını yazıp alıntılasana sivri zekalı. /Summon RRA yazınca adam görmez mesajını.

adını yazıp alıntılayınca da bildirim gitmiyor
mesajın üzerinden alıntı tuşuna basman lazım
l2p

Yalanını... Adını yazıp, alıntılayınca da, bildirim gitmiyorsa, adını yazıp, quote=x quote kodu arasına bir harf yazar, öyle yollarsın mesajı, aynştayn.

İlla ki, mesajın üzerinden, "Alintila" butonuna basmana gerek yok, yani.

You l2p, noob.
Sosyal ağlarda paylaş

DA2019 said:

Hah iyi halt ettin, gelecek şimdi. :S

Eğer mesajım alıntılanmamış olsaydı, vallahi gelmeyecektim. :D Bir konuya cevap vermek için, üyeliğime giriş yaptım. Konunun kilitlendiğini hatırlıyordum ama "belki de kilitlenmemiştir" diyerek, üyeliğime girdim. "Eğer birisi bu konudan, mesajımı alıntılar da, konuya girmek zorunda kalırım da, yazılmış onca yoruma, cevap vermek zorunda kalırım" diye hesabımdan çıkış yapmıştım. Çünkü her ne kadar Paticik'e girmem gerekmese bile, bazen Google'da arama yaparken Paticik'te açılmış bir konu görünce girmek zorunda kalıyorum. Onu geçtim, o konuya Paticik'e giriş yapmadığım, başka bir tarayıcıdan da girebilirim ama bazen yanlışlıkla forum.donanimhaber.com'a girerken, "forum" diye yazınca, adres tamamlama özelliği, onu, forum.paticik.com olarak tamamlıyor ve Paticik'e girmek zorunda kalıyorum. :/ Hesabımdan çıkış yapma nedenim ise, işlerimi yapmaya hala başlayamamış olmam. :D Yarın, Allah'ın izni ile başlıyorum, ya da öbür gün. Bugün gece 11 gibi rüyalandım. Tek yapacağım şey, büyük tuvaletimi yapıp, yüzümü silip, banyomu yapıp, yemek yeyip, yatmaktı. Ama yine PC'ye takıldım işte. Sonra kalkıp, ertesi gün işlerimi yapmaya başlayacaktım. :D Olay şu, yattıktan 5 veya 10 saat sonra çişe uyanıp, kalkıp, -varsa- büyük tuvaletimi yapıp, yüzümü silip, yemek yeyip, sonra yatıp, tekrar kalkıyorum. Ama genelde yatmayıp, PC'de 2-3 gün takıldığımdan ve işlerimi halletmem için dinç olmak istediğimden dolayı -çünkü işlerimin çoğu yazı okumakla ilgili- bir türlü başlayamadım işlerimi halletmeye. Yoksa 5-10 saat sonra uyanıp da, işlerimi halletmeye başlasaydım, 1800 küsur sekmeden çok daha fazla sekmeye bakıp + diğer bütün işlerimi de hallederdim ve bakmam gereken sekmeler de bu kadar birikmezdi. Her geçen gün sekmeler, 15-20-100 arası artıyor. :D Bu arada sen neden gelmemden rahatsız oluyorsun ki? Sen, benim yazdığım -sözde- saçma mesajlardan zevk almıyor musun, komik bulmuyor musun bu mesajlarımı?
Sosyal ağlarda paylaş

Gladmir said:

Beetlejuice

Beter Böcek ne alaka la şimdi? :D

dreagloth said:

2 kere daha lazım sesinizi çıkartmayın ban letirim

Ne "2 kere daha lazım" la? Nereye banlatıyorsun olm sen beni? Hadi banlatsana. Banlatabilseydin, şimdiye kadar banlatırdın, zaten çoktan. Sen banladın da ne oldu? DynamicK her seferinde açtı, banımı, sağolsun. :D Büyüksün, DynamicK reyiz. :D

Yine anti-spam dedi. :S İçimden hızlıca 17'ye kadar sayıp gönderdim, bundan önceki bütün mesajları ve hepsi de yollandı fakat bunda fazla hızlı saydım, sanırım. :D
Sosyal ağlarda paylaş

Şu topiğe her girdiğimde oyunla ilgili bir yenilik, bir haber bulma umudum azalıyor doğrusu

Her gördüğün posta cevap vermek zorunda değilsin (bu dahil olmak üzere)*. Her sayfada ayrı bir wot , bir bütün olarak değilse ayrı postlar halinde atıyorsun :I

Warhammer aromalı rapperla tartışma başlığı olmuş resmen

*cidden
Sosyal ağlarda paylaş

rapper256 said:

Saeros said:

rapper256 said:

Ayrıca adamı çağıracaksan adını yazıp alıntılasana sivri zekalı. /Summon RRA yazınca adam görmez mesajını.

l2p

Yalanını... Adını yazıp, alıntılayınca da, bildirim gitmiyorsa, adını yazıp, quote=x quote kodu arasına bir harf yazar, öyle yollarsın mesajı, aynştayn.

You l2p, noob.

hayır öyle de gitmez bildirim
cehalet içinde boğulucan yeter
Sosyal ağlarda paylaş

Boneslark said:

Şu topiğe her girdiğimde oyunla ilgili bir yenilik, bir haber bulma umudum azalıyor doğrusu

Her gördüğün posta cevap vermek zorunda değilsin (bu dahil olmak üzere)*. Her sayfada ayrı bir wot , bir bütün olarak değilse ayrı postlar halinde atıyorsun :I

Warhammer aromalı rapperla tartışma başlığı olmuş resmen

*cidden

Ne sandın? Bu konuda, 24. sayfadan beri, oyunla ilgili ne kadar, yeni bir haber paylaşılmış, ki?

Her gördüğüm yoruma değil, sadece ilgimi çeken ve bana cevap niteliği taşıyan yorumlara cevap veriyorum, kardeş. Bu yorum da bana cevap niteliği taşıdığı için, bu yoruma da cevap vereceğim. :D Evet. Toplu atınca, çok uzun olduğu için, kimse okumuyor çünkü. :D Her sayfada da wot yazmıyorum, ayrıca. :D

"Warhammer aromalı rapperla tartışma başlığı" ahuahahahaha. :ASD:ADS:ADS:ASD:ASD:DAS

"*cidden" derken, bu arada? :D
Sosyal ağlarda paylaş

Frostbite said:

biyik mi daha kötü raper mı onu bilemedim adamlar bildiğin Brotherhood of Evil Mutants ı kurtular 4 bir tarafdan saldırıyorlar..

"biyik" dediğin bir üyenin nick'i mi, yoksa bildiğimiz "bıyık" mı? :D

Hee, üyeymiş la, baktım şimdi. Adamın bir mesajı şu:

Biyik said:

90'lı yıllarda beyaz toroslar güneydoğu'da kaç kişiyi dağlara götürüp "yok etti"
cumartesi anneleri hala oğullarını arıyor
o polisler, özel hareketçılar emekli mi oldu sanıyorsunuz
çoğu şimdi oranın buranın amiri, valisi

araştırın vali mutlu neler yapmış zamanında güneydoğu'da

bu kontragerillanın meşrulaşmış halidir
yeni bir şey değil

Ne var olm, adamın mesajlarında? Gayet düzgün yazmış işte, gerçi ne kastettiğini anlamadım ama. :D

Brotherhood of Evil Mutants ne la? :D
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

rapper256 said:

Saeros said:

rapper256 said:

l2p

You l2p, noob.

hayır öyle de gitmez bildirim
cehalet içinde boğulucan yeter

Ya yürü git, nereye "öyle de gitmez bildirim"? Şaka mısın sen?

Burada "cehalet içinde boğulacak" birisi varsa, o da sensin, evlat. ^^ Asıl, sana yeter. Ete artık, ete!
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

ne sekilde om gittigi.

"Madem" derken neyi kastediyorsun bu arada? :D Ayrıca nasıl, "çok basit" test edilecekmiş, alıntı yaparken, sadece alıntı yapılacak kişinin, ismini yazıp, "Alintila" butonuna tıklamadan mesajı gönderdikten sonra, quote koduna nick'ini yazdığın kişiye öm gidip, gitmediği?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...