Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Güiza Fenerbahçe'de

Cantona

Öne çıkan mesajlar

mallorcada 27 golle gol kralı olmuştu ama izleme fırsatım olmamıştı. euro 2008'de 1-2 maç oynadı, iyi oyuncu. 27 gol atan adam elbet kalitelidir, o kadar kolay değil ispanyada gol kralı olmak.

ama şüphe ettiğim bir şey var. geçen sezon hariç hep vasat bir görüntü çizmiş.

ne diyelim hayırlı olsun. inşallah geçen seneki performansıyla oynar fbde.

bonservisi çok verilmiş o ayrı ama, para meselelerine pek takılmayalım. kulüp yöneticileri bizden daha iyi hesap ediyordur bunları.
Sosyal ağlarda paylaş

DeathLord said:
@Eeht
Futbolcuların lisanslarını dondurmak o kadar kolay değil nitekim appiahta gördük bunu.
Appiah ile ortega çok farklı konular bu konuda fenerbahçe lehine bi karar çıkacağını zannetmiyorum keza adam keyfine değil sakat oldugu için oynayamadı.
Appiah hakkında çıktığını söylediğin kararı linklemen mümkün mü merak ediyorum çünkü gerçekten.

http://www.fenerbahce.com/haberler/29134.php
Appiah vs FB
Sosyal ağlarda paylaş

İşte, Appiah'dan boşalan yere Güiza gelmiş. Deivid'in lisansi ile bir dondurma işlemi vs.. gerçekleşeceğini sanmıyorum, zaten 4 aya çıkar oynar deivid. Bişicik olmaz.

Hadi gazamız mübarek ola.

Güiza'ya gelince, kazık felan yemedi.

Alması için vermesi gereken miktar belliydi zaten, Güiza'nın anlaşmasında var olan bir metin ile alındı, metne göre; 15 milyonu ve vergileri karşılayan takım güiza'yı alabilir. Yani fenerbahçe klüp ile anlaşamadı ama Güizai ile anlaştı hal böyle olunca anlaşma metni kullanıldı ve kesenin ağzı açıldı. Olay bundan ibaret.

Ha güiza çıkar oynar mı ?

görürüz abi, 29 temmuza ne kaldı ? :D
Sosyal ağlarda paylaş

Yalnız güiza'nın kariyeri çok sönükmüş yaws. Alkol tedavisi falan da cabası. Adamın geçen sezona kadar kariyerinde toplam 20 golü yokmuş heralde. İnşallah patlamaz.

Yine de arkasında alex varken, uğur boral, kazım, gökhan gönül falan varken en az 15 gol atmazsa yazık olur o paracıklara :p
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...