Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Güiza Fenerbahçe'de

Cantona

Öne çıkan mesajlar

khala said:
abi emre
bilmiyosun kıcından uyduruyosun kücük duruma düşüyosun
arda gitmek felan istemiyor sözleşmem var 2012 ye kadar klübüm kalmamı isterse kalırım dedi baskalarına benzemez tekerlek değil ;)

hayal dünyası tam, tekerlek diyorsun ribery gibi bi tekerlek stepne olmuş bagaja ne cabuk unutuyorsun yigit.
sozlesmesi olması gitmek istemedigi anlamına gelmez, sanki gitmek istese satıcak gs, sen buna inanıyormusun?

taraftar tepkisinden korkarlar herseyden once..
Sosyal ağlarda paylaş

Zegna said:
khala said:
abi emre
bilmiyosun kıcından uyduruyosun kücük duruma düşüyosun
arda gitmek felan istemiyor sözleşmem var 2012 ye kadar klübüm kalmamı isterse kalırım dedi baskalarına benzemez tekerlek değil ;)

hayal dünyası tam, tekerlek diyorsun ribery gibi bi tekerlek stepne olmuş bagaja ne cabuk unutuyorsun yigit.
sozlesmesi olması gitmek istemedigi anlamına gelmez, sanki gitmek istese satıcak gs, sen buna inanıyormusun?

taraftar tepkisinden korkarlar herseyden once..

ribery ile ardayı bir tutuyosun
arda galatasaray alt yapısından yetişmiş hasta galatasaraylı öteki kimbilir hangi fransa köyünden cıkmıs topcu
Sosyal ağlarda paylaş

Bence Galatasaray'ın hedefi ŞL'de şampiyon olmak veya final oynamak değil. Yaptıkları transfer yatırımları bende bu düşünceyi yaratıyor. Türkiye'de şampiyonluğa oynamak ve Avrupa kupalarında da Çeyrek final civarlarında bir başarı yakalamayı başarı olarak görüyorlarsa, Arda takımda kalmasa da bu hedefler için zaten yeterli bir takım. İyi para veriliyorsa satmaları daha mantıklı.

Türkiye'de son zamanlarda bizim gözümüz tok, isteyen istediğimiz parayı versin satalım yoksa satmıyoruz kardeş mentalitesi çok fazlasıyla hakim durumda. Geçtiğimiz sene Appiah'ın satılması gerekirdi örneğin. Lakin bu sene elimizde patladı.. Biraz önce post ettim Bobo için 15 milyon isteriz aşağısı kurtarmaz deniyor. Arda için 25 milyon veren alır deniyor. Sonra sözleşmeleri bitip bedavaya gidiyorlar. Dünya transfer piyasasından fazla haberdar değil sanki insanlar. Bugün Arsavin 15 milyon Euro'ya Chelsea'ye gidiyor yani..
Sosyal ağlarda paylaş

Arsavin kaç yaşında Arda kaç yaşında ? Arsavin şu son seneye kadar hanginiz tanıyordu bir turnuvada oynayınca süperstar mı oldu yapmayın lütfen...
Arda GS de büyümüş bi çocuk iyi dönemlerinde sahada top toplayıcılık bile yapmış tabiki duygusal yapısı diğerlerinden çok daha farklı olucaktır.
Arda juventusa gitse başkanın yatıyla tatil yapabilicek mi?
Arda juventusta bu kadar şans bulabilicek mi burda yıldız kalmak varken orda neden yedek kalsın neden burda bişeyler daha yaşayıp oraya çok daha eli güçlü gitmesin.
Arda ve hasan şaş çok farklı örnekler ben hala Hasan Şaşın Dünya kupasında doping kullanmış oldugundan şüphe ediyorum...
Neyse Güiza topikinde bu kadar GS konuşmak doğru değil başka da bişey yazmak istemiyorum.
Güiza Fenerbahçeye hayırlı olsun Türkiye'ye getirip bize yakından izleme şansı veren Fenerbahçe yönetimine teşekkürler...
Sosyal ağlarda paylaş

Biz ardayı 3 4 yıldır tanıyoruz da, bizim değil Dünya'nın ne süredir tanıdığı önemli. Bu tezden yola çıkarsak Dünya'da Arda'yı bu turnuva ile tanıdı. Yaşa bakmak bir bakıma doğru fakat oyuncuları kıyaslamak için tek etmen değil bence. Zaten benim asıl üzerinde durduğum konu da bu oyuncuların yaşı değil de Arsavin 15 milyon Euro ederken, Bobo'ya 15, Arda'ya 25 milyon Euro isteriz denmesi ve diğer yandan da Güiza'ya 15 milyon Euro verilirmi yuh falan denmesi.
Sosyal ağlarda paylaş

güiza hoş geldi de aurelio gittiyse cidden sıçanzi.
bu arada bobo'ya 15 milyon euro biçmekte gerçekten beşiktaş yönetiminin futboldan ne kadar anladığını bir kez daha göstermesi açısından önemli.

dipnot: MALdonado nolur oynamasın diyen 1.000.000 kişi bulabilirim inviteyşın!
Sosyal ağlarda paylaş

Daha önce de yazdım tekrar ediyorum.

Türkiye'de oynanan futbol da DMC yani Aurelio'nun pozisyonunda kim oynarsa oynasın çok göze batıyor. Bkz. M Topal, Linderoth, Cisse. Tüm bu oyuncular için takımlarının olmazsa olmazı dedik hep. Aurelio süper bir ön libero ama yeri dolmayacak biri değil, belki başlarda zorlanırız ama Deniz de, Selçuk da ve Maldonado da gayet kaliteli adamlar.

Ki önümüzde Deivid örneği varken maldonado'yu bu kadar acı eleştirmek "gelecekte dötümüze girebilir" korkusu yaratması lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

yok bence öyle değil kimse cisse için o tarz yorumlar yapmıyor ben görmedim...
Mehmet Topal haddinden fazla parladı aksine o mevki pek de dikkat çeken göze batan bi yer değildir.
Aurelio iste bambaşka bir futbolcuydu sahanın her yerindeydi Mehmet Topal'dan ve Cisse'den çok daha öte Linderothla karşılaştıramam çünkü tam izleme fırsatı bulamadım,ha belki topal ilerde daha iyi bile olur onu bilemem.
Aurelio hakkında sadece şunu söyleyebilirim son yıllarda hep dedim eğer bir şansım olsa ve fenerbahçeden 1 oyuncuyu GS ye geçirme hakkım olsa düşünmeden seçiceğim futbolcu,yine eğer türkiye liginde oynayan futbolculardan bi karma çıkar denirse ilk koyucağım oyuncu aurelio olur,Milli takımda keza öyle ben çok beyeniyordum gitmesi beni hem üzdü hem mutlu etti ezeli rakibin güç kaybetmesi hoşuma giderken Mehmet'i izleme şansımın azalması üzüyor beni...
Sosyal ağlarda paylaş

Eeht said:
BiTcH_oFBaT said:
Mumu said:
http://www.elpais.com/recorte/20071109elpepudep_5/LCO340/Ies/Guiza_festeja_gol_Mallorca.jpg

şu hareketini görmek için maça gidicem bi kere fenerin =)

inönüde bunu yaparsa kafaya yer bu :(

http://img.mynet.com/spr/tuncay_kezman.jpg

kezman&tuncay bunu yaptı bir şey olmadı:) güiza da yapar...

aurelo uefadan serbettir belgesi almış ama ne derece doğrudur bilemem ntvde söyledi
aurelonun gitmesiyle emreye olan ihtiyaç dahada arttı eğer emre sakatlanırsa orta saha çökecek maldonado selçuk deniz var ancak pek güvenemiyorum hoş oyun kurgumuz ne olacak belli değil ama bakalım..

hakan ünsal euro 08 maçları sırasında güiza Fenerbahçeye gelirse gol kralı olur demişti bakalım ne olacak bence yararlı olacak.

bu hareketi sahanın ortasında yaptılar. köşe bayrağının orda yapsalardı yazık olurdu :( tuncay kendi taraftarına bile sus çekiyor ingilterede anlamıyorum o durumu ahahaha neyse hayırlı olsun demekten başka bi çare yok.

tomas jun çek ligi gol kralı
stavrum iskoç ligi gol kralı olarak gelmişlerdi.

patlamaz umarım bu şekilde. sanmıyorum da ama olur olur :p
Sosyal ağlarda paylaş

fenerbahçe baba parasına sahip hovarda oğlandan ziyade, babasından aldığı parayı her geçen gün arttıran, ve gereğinde risk alarak yatırım yapmayı bilen tüccar rolünde.

fenerbahçe kimseye 28 milyon euro verip bedelsiz olarak geri yollamadı. unutmayalım pls bunları. transfer hatalı olabilir, semih varken ne gerek var denilebilir, kötü oyucnu denilebilir, bunların hepsini diyebilirsiniz -ki hepsi hazımsızlıktan olur- ama zarar ediyor fenerbahçe vs demeyin boşuna, o parayı kazanıyoruz biz merak etmeyin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...