Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Güiza Fenerbahçe'de

Cantona

Öne çıkan mesajlar

Tırnaklarını yiyeceğine git takımının lisanslı bir formasını al. Kış gelince bir bere eldiven takımı al. Maça gidiyorsan bir orjinal mont al.

Sadece senin için söylemiyorum ama Fenerbahçe'nin iktisadi olarak başarılı olmasının en büyük sebeplerinden birisi taraftarının lisanslı ürünlere büyük talep göstermesi.
Sosyal ağlarda paylaş

Vodan said:
Tırnaklarını yiyeceğine git takımının lisanslı bir formasını al. Kış gelince bir bere eldiven takımı al. Maça gidiyorsan bir orjinal mont al.

Sadece senin için söylemiyorum ama Fenerbahçe'nin iktisadi olarak başarılı olmasının en büyük sebeplerinden birisi taraftarının lisanslı ürünlere büyük talep göstermesi.

Benim mesajimdan bu sonucu nasil cikardin anlayamadim?
Sosyal ağlarda paylaş

ajmet said:
Vodan said:

Benim mesajimdan bu sonucu nasil cikardin anlayamadim?

Siz 17.5 milyon Euro verip kör topal almadıysanız ki almadınız demek ki daha ucuz yollu transferlere bakıyorsunuz. Sizin kim olduğunuzu anlamadım ama muhtemelen BJK, GS veya TS'dir. Klübün mali durumu yüksek olursa daha iyi futbolcular alınabilir. Bunun içinde taraftara düşen görev tırnak yemek değil takımına maddi olarak destek olmak.

Nasıl bu sonucu çıkardığımı anlatabilmişimdir umarım...
Sosyal ağlarda paylaş

Oncelikle sunu belirteyim bende fenerbahce taraftariyim.Bu tesbiti bugun yazilan haberler dogrultusunda guiza icin yazdim.Tum yayin organlari guizanin 17.5 m euroya maloldugu seklinde yazmisti.Benim sahsi gorusume gore guiza o bedel odenerek alinacak kalitede bir oyuncu degil.Belki benim dusuncemin aksine cok daha faydali olacak Fenerbahce icin belki cok basarili olacak.Ama bende her Fenerbahce taraftari gibi baskanimizin sezon basinda Roberto Carlos'u bile golgede birakacak bir transfer sozune istinaden cok daha farkli bir transfer bekleyisi icinde idim.Benim sahsi gorusume gore guiza Roberto Carlosu degil golgede guneste bile birakamaz.Tum bunlar benim sahsi gorusumdur.Umarim ben yanilirim Guiza cok basarili olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Drakkahn said:
Ya Appi (normal olan), ya Deivid (bu senelik ayak iyileşene kadar iadreten dondurulmuş lisans), yada Aurelio (hiç istemesekte).

Appiah ile yollar ayrıldığı için yer açıldı 6+2'den. Aurelio zaten kontenjan doldurmuyor. Deivid'in yerine kaliteli bir yabancı alınmasını çok istiyordum bu sakatlıktan sonra belki alınır (pek sanmıyorum ama).

Muhtemelen forvet Guiza + Semih olur yabancı kontenjanı ve kezmanın formsuzluğundan. Guiza bence çok iyi bir transfer adam kendini kanıtlamış ama eminim spor yazarları ona bok atmaya başlarlar 2 maç sonra. Ama verilen para çok fazla gibi cidden :).

Maldonado'yu gönderip Guiza'yı alsalar daha güzel olacaktı ya neyse :).
Sosyal ağlarda paylaş

Guiza başarılı olur olmaz, onu görücez. Hiç bir futbolcu için kesin bir şey değil bu. Belki gelir sıradanlaşır, belki yıldızlaşır.

28 yaşında adam, olgunlaşmış ve kariyeri'nin zirvesinde, takır takır oynuyor ispanya'da. 27 gol atmış kral olmuş. Daha nesini beğenmiyorsun bu transferin ? Üstelik 4 senelik de anlaşma imzalamış. 32 yaşına kadar garantilemişsin adamı, hiç bişi beceremez isen, satarsın geri zor bir şey değil böyle futbolcuyu elden çıkarmak.

Galatasaray'ın yaptığı transfer beleş, zaten beleş olmasa almazlardı diye düşünüyorum. Ha adam çıkar oynar. Eywallah hakkıdır. Güzel transferdir. vs..

Neyse bir de drakkahn için Aurelio türk kadro'da yer felan açamaz.

Fenerbahçe muhtemelen, sahaya çıkarmadan tutabilir kadrosunda o kadar yabancıyı. Detayları tam bilmiyorum ama. Görücez.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...