Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Güiza Fenerbahçe'de

Cantona

Öne çıkan mesajlar

Smoke said:
Deniz de, Selçuk da ve Maldonado da gayet kaliteli adamlar.

deniz, selçuk evet de Maldonado'nun geçen sezon yaptığı tek olumlu pas, 1 tek ileri atılmış top, uzun pas, orta, şut? sadece topu ayağında tutup en risksiz yere attı oynadığı maçlarda, bu şekilde oynamaya devam edip kadroya girerse voodoo bebeği alır iğnelerim her yerini.
Sosyal ağlarda paylaş

Drakkahn said:
Ne takımız be, bir adam getiririz her takımdan adam konuşur bu iyi adam değil, bu adam yaramaz. Bir para veririz, herkesin ağzı açılır konuşur, fener nasıl o parayı verir, fener nasıl bu kadar kazanır, fener dır dır bır bır. ŞL'de bir başarımız olur, fener kazanmadı hakemler idare etti, fener yapmadı şansa bala oldu. Şu ülkede bizim kadar reting yapan bir başka takım yok. İyi ki Fenerbahçe varda konuşacak konu buluyorsunuz, yoksa iboların kavgasıyla liverpoolun yedekleriyle bu lig çekilmez hacı :D

takipçinim h@cı.
Sosyal ağlarda paylaş

chesterfield said:
Drakkahn said:
Ne takımız be, bir adam getiririz her takımdan adam konuşur bu iyi adam değil, bu adam yaramaz. Bir para veririz, herkesin ağzı açılır konuşur, fener nasıl o parayı verir, fener nasıl bu kadar kazanır, fener dır dır bır bır. ŞL'de bir başarımız olur, fener kazanmadı hakemler idare etti, fener yapmadı şansa bala oldu. Şu ülkede bizim kadar reting yapan bir başka takım yok. İyi ki Fenerbahçe varda konuşacak konu buluyorsunuz, yoksa iboların kavgasıyla liverpoolun yedekleriyle bu lig çekilmez hacı :D

takipçinim h@cı.

gs nın uefa kupasına bal, şampiyonluk kactıktan sonra istifa etmeleri, kezmana saldırı girişimlerini de buna eklede tam olsun :D
Sosyal ağlarda paylaş

Zegna said:
Xo said:
Tamam o zaman. Güiza kötü futbolcu bence. :(

of belgelerle epic ayar yiyince buna donmekte pek guzelmis, rica ediyorum soyle mesajlar atıcaksak hıc atmayalım yahu hehe

Belgelerle ayar ? yummmm...

Güiza'nın kariyeri

1998/99 Xerez 16 maç 1 gol
1999/00 Dos Hermanas (kiralık) 18 maç 9 gol
Mallorca B Takımı 17 maç 1 gol
Mallorca 1 maç 0 gol
2000/01 Mallorca B Takımı 28 maç 19 gol
Mallorca 4 maç 1 gol
2001/02 Mallorca B Takımı 25 maç 9 gol
2002/03 Mallorca 1 maç 0 gol
Recreativo Huelva 4 maç 0 gol
Barcelona B Takımı 15 maç 5 gol
2003/04 Ciudad Murcia 40 maç 16 gol
2004/05 Ciudad Murcia 41 maç 22 gol
2005/06 Getafe 32 maç 9 gol
2006/07 Getafe 29 maç 11 gol
2007/08 RCD Mallorca 37 maç 27 gol

Evet.. 1 senelik kariyerine 14M Euro vermek mükemmel bir transfer politikası :]

Adamın kariyerine baksana, gol makinası lan :]
Sosyal ağlarda paylaş

xo fenerbahcenin mali durumuna laf atmıssın ya, 2 sayfa yazı yazmıslar belgelerle :)

benim bahsettigim oydu hehe, guiza konusuna gelince sezonun en iyi transferi gene, yalanmı?

bir takimin bir sezonda 60 mac yaptıgı ligden 5 yılda 93 mac yapmıs adam almadık, yada alakasız ne oldugu belli olmayan oyuncular.

ispanya gol kralını transfer etti fenerbahçe, kotu oyuncu diyen bir daha dusunsun derim.

oyle yada boyle bu sezon 27 gol atmıs ispanyada, demekki performansının en yuksek oldugu donemde yaptılar transferi, farkındaysanız daha once eskiden cok parlamıs ama son zamanlarda dagılmıs adamlara yoneliyordu turk takımları.

ornek, kezman yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Gol kralı olması birşeyi değiştirmiyor,Ailton'u almıştı BJK birşey yapamadı,gerçi BJK'de harcadı ama sonuç değişmedi.

Guiza iyi bir futbolcu değil ama tam bir golcü,Getafe'deyken de pek sevmezdim hala sevmiyorum ama kötü transfer mi? Bence değil,tam Fener'e göre bir adam olabilir.

14M bana biraz fazla geldi ama,Mallorca'nın maddi durumu bu kadar kötü olmasa daha ucuza rahat alınırdı diye düşünüyorum.Aslında Guiza yerine daha kaliteli ve genç bir forvette bulabilirdi bu paraya Fener,

neyse tebrikler ama,güzel transfer :)
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Guiza iyi bir futbolcu değil ama tam bir golcü,Getafe'deyken de pek sevmezdim hala sevmiyorum ama kötü transfer mi? Bence değil,tam Fener'e göre bir adam olabilir.

Şimdi şunu merak ediyorum güiza iyi futbolcu değil ama tam bir golcü nasıl oluyor? gol atmak başlı başına bir yetenek zaten euro 08 de güiza kafa toplarını nasıl arkadaşlarına indirdi defansın arasına nasıl kaçtı ara paslarını aldı hepimiz gördük. güiza performansının zirvesinde inşallah FB'de de böyle devam eder.14m'ye geldi ama unutmayalım bu para 1 defa da ödenmiyor. her neyse güiza ispanya ligi gol kralı ispanya liginin kalitesini burada tartışmak abes olur sonuçta avrupanın en iyi forvetlerini bulunduğu bir ligde 27 golle gol kralı oldu.Güiza umuyorum ki kapalı oynıyan Türk takımlarına karşı da başarılı bir oyun sergileyecek onun dşında kendisinden eminim.
Sosyal ağlarda paylaş

Cantona said:
zafer biryolda golcü ama kötü futbolcu.

bunun gibi birşey,

gol atmak bu adamlarda çokta teknik işi değil benim gözümde,hami mandıralı'da çok gol atardı ama gel gör ki adam penaltıya bile burunla girerdi.Hakan Şükür başka bir örnek,çok iyi bir golcu fakat gerisi fos,

bu adamları oynatanlar vardır zaten,kendileri çok az pozizyon yaratırlar,diğer futbolcular pozizyonu yaratır verir adama değerlendirir bunlar.Onun dışında geriye falan katkıları yok vs.

kötü transfer değil yanlış anlaşılmasın,ama sevinemedim ben.14M'e genç ve daha iyi bir forvet alabilirdi Fenerbahçe,imkanı vardı.Gerçi Guiza'nın ismi var şuan ve Fener'e kazandırdığı şeyler oyunundan daha fazla olur eminim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...