Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Güiza Fenerbahçe'de

Cantona

Öne çıkan mesajlar

DeathLord said:
Büyük transfer ama ben hala merak ediyorum appiahla yollar ayrıldı mı kesin olarak bu yönde bişey görmedim bugüne kadar..
Aurelio da giderse ortasahada selçuk maldonado mu oynayacak?
o ortasahanın önünde guiza gibi yerden etkili oynayabilen bi oyuncu ne kadar faydalı olabilicek ?
Eğer appiahla yollar ayrıldıysa aurelio da gidiyorsa ki gitmek üzere çıkan bütün haberler o yönde bence fenerbahçe o paraya çok iyi 2 yönlü oynayabilen(essien gibi) bi oyuncu almalıydı ha ama diyorlarsa ki para var huzur var onu da alırız tuhaf yani ben anlamakta güçlük çekiyorum şuanki politikayı...
Son olarak elde semih gibi bi forvet varken 2 yabancı hakkını forvet hattında kullanmak ki deividi de sayarsan 3 ne derece doğrudur bilemiyorum...
Aynı eleştirileri forvet alırlarsa GS içinde yapıcam...

appiah artık fenerbahçenn oyuncusu değil. bildiğim kadarıyla ortegada olduğu gibi fenerbahçeyle olan anlaşması uefa tarafından fes edildi ancak gene ortegada olduğu gibi bütün alacakları ödendiği için fenerbahçenin alacaklarını ödemek zorunda.
Sosyal ağlarda paylaş

Hiç bişi olmaz, hepsi çıkar takır takır oynarlar.

Ayrıca Volkan 2 kırmızı yedi abi, adam hatasız maç çıkarıyor. Sinirlerine hakim olmasını öğrenecek o kadar. Başka bişi yok.

Volkan'dan iyi kaleci mi bulacaksın Fenerbahçe'ye ?

Neyse, Selçuk biraz sorunlu da, Deniz dediğin adam bence Aurelio tadında zaten, çatır çatır oynuyordu, sakatlandı yazık oldu.

Maldonado'dan ise umutluyum bu sene, bence çıkar oynar delikanlılar gibi. Emre gene aynı şekilde.

Bence takım fırtınalar estirecek bu sezon.
Sosyal ağlarda paylaş

volkan dengesiz, 2 sene önce milletin nasıl küfür ettiğini hatırlatmamıza bile gerek yok. ondan kaleci falan olmaz. 2 ay güzel gider sonra çakar kırmızı alır 3 mac oynamaz, sonra schalke maclarındakı ve ıtalya macındakı 3-4 gol hatalı gol yer kucuk emrah moduna tekrar bürünür
Sosyal ağlarda paylaş

Deniz güzel takır takır oynuyorda, takımı atağa kaldırırken 2 top kaybediyor, o topları çıkarmak için 80 dakka it gibi koşturuyoruz. Selçuk keza aynı şekilde. En top kaptırlmayacak yerde herifler çalım atıcaz diye 2 hareket yapıyoalr çat volkan ters köşe. Volkan günündeyse çıkarıyor da gününde olmadığı maçlarda var. Selçuk ve Deniz aslında takımın en tehlikeli yerinde oynuyorlar. 89 dakka cok iyi oynarsın son dakikada bir embesillik takımı yatırırsın ki yatırdılarda zamanında.
Sosyal ağlarda paylaş

Selçuğunda bahsedildiği kadar kötü bir oyuncu olduğunu düşünmüyorum ben. Volkan'da, Selçuk'ta, Deniz'de kötü oyuncular değil bence fazla telaş etmeye gerek yok.

3 oyuncu hakkının forvette kullanılması da acayip bişey değil. 6+2'de 2 yabancı futbolcunun zaten kenarda oturması gerekiyor. Hatta Deivid'i de düşelim çünkü sakatlığından dolayı kadroda 1 kişilik yer açılacak. Keşke diyorum Deivid'de sakatlanmasaydı, Aurelio'da takımda kalsa efsane bi hücum gücümüz olabilirdi bu sene.
Sosyal ağlarda paylaş

erucalavera said:
said:

''İspanyol golcü Güiza'nın eşi Nurie Bermudez'in skandallarıyla tanınıyor. Bermudez'in en büyük bombası ise evlenmeden önce Real Madrid takımının ilk altısıyla yattığını açıklamasıydı.''

carlos da var mı acaba aralarında :P

ehehhaha..

kadın sağlam motor kılıklı zati. ama sorun olmaz. daniel gonzales guiza, davud gıyaseddin alirıza olarak türk olacak ve nuria ya nuriye alirıza olarak türk olacaktır. başörtüsü bağlayıp, semihin de annesini alıp fenerbahçe parkında çay içmeye gidecektir elbette. servetin annesi de fenerbahçe galatasaray maçlarından sonra bunlara eşlik etmeye gelebilir ve sert darbelerle bu ikisini hafif tartaklayabilir belki olsundur, our öyle şeylerdir..

aslında güzel transfer. ayrıca geleceğe iyi bir yatırım. aslında seneye de artem milevski gibi daha sonra para edebilecek bir futbolcu daha alalım, işini yapar ve 1-2 sene sonra satarız işte..
Sosyal ağlarda paylaş

@Eeht
Futbolcuların lisanslarını dondurmak o kadar kolay değil nitekim appiahta gördük bunu.
Appiah ile ortega çok farklı konular bu konuda fenerbahçe lehine bi karar çıkacağını zannetmiyorum keza adam keyfine değil sakat oldugu için oynayamadı.
Appiah hakkında çıktığını söylediğin kararı linklemen mümkün mü merak ediyorum çünkü gerçekten.
@Baluu
Abi yapma ya Deniz'i hepimiz tanıyoruz hani aurelio nere deniz nereye ŞL deki başarıdaki en büyük pay aureliodadır benim gözümde yakın olduğum fenerli arkadaşlarım da hep aynı düşüncede kaybedilmemesi gerekn bi değer kaybederse de yerine o kalitede bi oyuncu alınmalı yoksa başarı hayal olur...
Sosyal ağlarda paylaş

hiç tanimiyorum adamı ya.. iyi midir kötü müdür. kimdir necidir, 14 milyon $ eder mi.. ne biliim fb'den büyük isim beklerken gs kewell'i aldi sakat makat, türkiyede ölüsü yeter. güiza ne yani. tatmin olmadım hiç. daha isimli birini bekliyodum.

neyse yüzümü kara çikarir da bu mesajı bana yedirtir işalla sezon sonu. izleyelim görelim bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

güiza avrupa şampiyonasında yapabileceklerini gösterdi bence. ki akinfeev'e attığı gol derslikti bence. ben bir beşiktaşlı olarak fenerbahçeyi tebrik ediyorum açıkcası. ismi duyulup gelenleri sizin daha iyi bilmeniz lazım kezman falan gibi. o açıdan güiza iyidir sakin olun. ispanya liginde gol kralı olmak türkiye'ye falan benzemiyor yani.
Sosyal ağlarda paylaş

yine başladık parasını tartışmaya.

ne meraklıyız he para tartışmaya. boşverin gerçekten takmayın kafanıza bu kadar. fenerbahçe bu adama verdiği 17.5m € ile ne batar ne de çıkar yani. seneler önce ortegaya 26 milyon dolar mı ne verirken sesler soluklar çıkmıyordu da niye bu son zamanlarda patladı bu para muhabbeti ilginç.
Sosyal ağlarda paylaş

seneler önce ortegaya 26 verilirken piyasada 60 lar 70 ler havalarda uçuyodu. bu dönem öyle bişey göremedim ben. piyasa yavaş yavaş düşüyor. fenerin batmayacağını biliyoruz da abi batmayacak diye de 17 verilmez bence. ha guiza iyi transfer ona hiç bir lafım yok. tam fenerin eksik yönünü dolduracak transfer.
Sosyal ağlarda paylaş

60 lar 70 ler uçuşurken günümüzdeki futbolculardan daha kaliteli adamlara uçuşuyordu yalnız. hani kimse ronaldinho'sunu eto'o sunu isteyerek satış listesine koymadığı için fiyatlar uçuyordu haliyle. şimdi işler değişti yani biraz bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Ohooo çıkan çıkıyor, o zaman herkese eyvallah mı diyecez.

Sadece fener olmadığını da söyledim. Madem futbol bi sanayi, alırken satarken kazanman lazım. Genel olarak Türk takımları içinde kar ederek yurtdışına futbolcu satan kaç takım var? Veya böyle kaç futbolcu satılmış?

Gelen başarılarla veya diğer maddi manevi gelirleriyle kıyaslayınca bizim futbolumuzun mali olarak zararda olduğunu söylemek hiç de zor değil. Ülkenin zararda olan bi sektörü yani.

Guiza umarım verilen bu paraya değer.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...