Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

10 Derste Anadolu Rock, Cem Yılmaz

aquatik

Öne çıkan mesajlar

Mumu said:
bu cem yılmaz bu işleri bırakıp gitse artık hiç komik olmadığını falan anlasa lütfen ya. tamam birebirde komik olabilir ama toplumu güldürme konsunda yaptığı espriler o kadar bayağı ki yani. o kadar çalışsanız onu izlemeye giden insanımsıları buradaki herkes güldürür bence.

Hacı daha önce hiç güldünmü sen ?
Sosyal ağlarda paylaş

Bende eskisi kadar gulemiyorum artik ama ilk defa bir tat bir doku'yu ( yani ilk gosterisi) izlediğimde gozlerimden yaş gelmişdi. Galiba kendini tekrara vurdu cem yılmaz, ayni tarz espriler :), daha iyisini yapabilirmiyim ? hayir, o sahneye ciksam dilim tutulur mu ? evet, ama bu eleştirmeyecegim anlamina gelmez, esprilerini gecelimde ama yigidin hakkini verelim, gerek jest ve mimikleri olsun gerek, hitap etme yetenegi olsun 10 numara tam bir showman.
Sosyal ağlarda paylaş

normal kafayla cem yılmazı yakalayamıosanız bidek afanız güzelken oturup kitlenmenizi tavsiye ederim.

ata demirer le falan da alakası yok cem yılmazın.ata demirerin bi gandalf esprisi var bide emrah taklidi.salak salak bulent ersoy taklidleride gülücek gibi değil.ata avrupa yakasında iyiydi.atanın dizilerde filmlerde oynaması lzm.ve kesinlikle taklid yapmasın :)

cem yılmaza gelince.adam komik.sevmeyenler bok atsada laf etsede.komik yani.filmleri de 2 kat komik.

yakında arog gelicek.ki goradan daha da iyi olcagına inanıyorum.bide kufur edio güldürüo diyenler var.bi adam a.koyim diosa ve biz gülüosak adam komiktir :)
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:
normal kafayla cem yılmazı yakalayamıosanız bidek afanız güzelken oturup kitlenmenizi tavsiye ederim.

ata demirer le falan da alakası yok cem yılmazın.ata demirerin bi gandalf esprisi var bide emrah taklidi.salak salak bulent ersoy taklidleride gülücek gibi değil.ata avrupa yakasında iyiydi.atanın dizilerde filmlerde oynaması lzm.ve kesinlikle taklid yapmasın :)

cem yılmaza gelince.adam komik.sevmeyenler bok atsada laf etsede.komik yani.filmleri de 2 kat komik.

yakında arog gelicek.ki goradan daha da iyi olcagına inanıyorum.bide kufur edio güldürüo diyenler var.bi adam a.koyim diosa ve biz gülüosak adam komiktir :)

o kadar katılmadım ki anlatamam.
cem yılmaz film reklam yapmasın sadece stand up takılsın.
ata da sadece taklit yapsın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...