Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 - Genel Topic

Xo

Öne çıkan mesajlar

said:
"Regarding Brian, he recently resigned to form a startup technology company (outside the game industry), which is why we've posted about the open position," a Blizzard representative told GameSpot. "This change won't impact the game...we're really pleased with the look and feel that Brian helped create for Diablo III, and the new person we bring on board will work with the other artists on the team to maintain the art style moving forward."
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:
Daha forum tarihi boyunca Sam'in çıkıpta "evet haklısınız" dediğini gördünüzmü?

düzeltme :

said:
Daha forum tarihi boyunca Sam'in çıkıpta çoğunlukla aynı fikirde olduğunu gördünüzmü?

forumun aykırısı işte he deyip geçecen. sırf muhalefet olsun diye söyledğin şeye bile hayır evet haklısınız dedim diyor işte :P illa zıt gidecek sdfsdf

art director un ayrılması ilginç olmuş yanlız merak uyandır dı bende geçerli bi sebebi varmıydı acaba? yani sanmıyorum millet ööö böö bok gibi grafikler dedi diye emoluk yapıp ayrılmış olduğunu ;p
Sosyal ağlarda paylaş

hayır tamam okudum da benim demek istediğim henüz release olmamış bir projeden neden ayrılır ki? bilmiyorum benim görüşüme göre "garip" ve "ters" bir bakış açısı bitmemiş bişi bırakmak... yada tamamiyle concept artlar , design bittide sırf modifikasyonu fln mı kaldı ihtiyaclarımı yok yani bu adama bitmemiş işi bırakıp giden adama güven olmaz :P o yüzden garipsedim yane ne bilim direk kuşku modu lan acaba bilmediimiz işlermi dönüyor diye

bkz. bill roper yok karar verdik kardeşçe ayrılıoruz blizzarddan dendi

altından ne çıktı iptal edilmiş bir diablo 3 , kapatılması istenen büro ve büro çalışanlarının irvine HQ ya taşınması
Sosyal ağlarda paylaş

scorch said:
forumun aykırısı işte he deyip geçecen. sırf muhalefet olsun diye söyledğin şeye bile hayır evet haklısınız dedim diyor işte :P illa zıt gidecek sdfsdf

çoğunlukla aynı fikirde olduğum zamanlar muhtemelen daha fazladır ama bozulmayan istisnaların başını blizzort oyunları çekiyor ne var ki. (:P)

50k kişinin imzası adamı depresyona sokmuş, bırakmış bu işleri lol
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada Witchdoctor baya hoş ve orjinal görünmeye başladı eski bir Necromancer olan bana bile. Ama yinede şu ana kadar açıklanan 5 saldırı ve bir Summon'u genelde sayıca çok zayıf düşmanlara karşıymış gibi geldi bana. Boss lara tek ama güçlü bir saldırı göremedim (Bkz. Necromancer da Bone Spear basıp durmak).

Ha, ama yinede Diablo havasına en uygun karakter Necromancer olmuştur bence bu güne kadar, bunu bilir bunu söylerim. (Sadece görüntüsü güzel diye iskeletlere ne puanlar dökmüşümdür, off off)...
Sosyal ağlarda paylaş

Lol sam nasil atladi bu habere bakin Blizz dayanamadi baskiya diye.

Adam Art Director, basta secimleri yapmis, hangi yonde ilerleyecegine karar vermisler, ve sanatcilar cizmis. Blizzard in da acikladigi gibi su anki secimlerini degistirmeyecekler. Zaten sanat yonetmeninin isi oturup fikrin uygulandigina emin olmaktir diger sanatcilari denetleyip, blizzard yeni birini alirsa fazla degisiklige gidilmeyecegini soyledi.

En komigime giden ne biliyor musunuz, bu oyun cok aydinlik cok renkli olmus diye aglayip oyun ciktiginda tipis tipis alacak, oynayacak ve eglenecek olmaniz, beni kendimden geciriyor adeta.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Development started on Diablo III in 2005 but it has since then undergone some major redesign. Currently, most of Act 1 is complete in terms of art and design, and the team has mostly moved on to Act 2. Four of the five classes are operational and at various levels of playability. The game is now “mostly” in production mode, which means the art style has been firmed up, they have a game play that they all like and enjoy, and they have moved on to building things or building tools which allow them to build things better.
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:
Hem lorea cuk oturuyor hemde gayet seveni olan birşey voodoo mon. Witch Doctor gayet mantıklı ve güzel. Eleştiricek başka birşey bulun.

lore'a ne koysan oturur (!) zaten.

Kaede said:
Ya beğenmeyen bir iki kişi var. Konudakilerin 95%i beğenmiş. Birine göre DANDİK UYMAMIŞ, geriye kalanlar memnun.

Kaede'nin bu anlayışına hastayım ben.
Oturup hesaplamadım ama 4 kişi beğenmedi 5 kişi beğendi diyelim, kendisinin olduğu tarafta bir anda "%96.23 beğendi, bir siz beğenmediniz" triplerine giriyor :D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...