Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 - Genel Topic

Xo

Öne çıkan mesajlar

bende de aynı hata

edit: launcherdan başlatıp yapınca oldu

launcherı çalıştırın, bi 10 sn falan bırakın kendini güncellesin, patch indirmesine izin vermeyin sakın sadece çalıştırın 10sn bırakıp kapayın

sonra mooege.exe + diablo3.exe (komut satırlı) yapınca oldu bende az biraz gezdim dolaştım
Sosyal ağlarda paylaş

Quel-Thul said:

bende de aynı hata

edit: launcherdan başlatıp yapınca oldu

launcherı çalıştırın, bi 10 sn falan bırakın kendini güncellesin, patch indirmesine izin vermeyin sakın sadece çalıştırın 10sn bırakıp kapayın

sonra mooege.exe + diablo3.exe (komut satırlı) yapınca oldu bende az biraz gezdim dolaştım

2 gün kayıpsın yani :D
Sosyal ağlarda paylaş

Dynun said:

bu şimdi anlamadım olayı ben
internet üzerinden oynamıyor mu emu sayesinde?
bi de neden kötü?
of çok uzak kalmışım

internet üzerinden oynamıyor local network üzerinde kendi oyununu kuruyosun. Bir de kötü olması cogu skill vs çalışmıyor gameplay olması gerektiği gibi deil vs vs .
Sosyal ağlarda paylaş

denemek amaçlı indirdim ben nedir ne değildir diye. kanuninin bir önceki sayfada dediği gibi ve zamundadaki guideı izledim.

şifre geçeri değil diyor sdfd. test@ ve 32423 yazdım ama olmadı. kısayoldan oyunu açmadan önce interneti kapattım nemelazım update yapar yapmasın diye. öyle açmadı.

ben de kısayola tıkladıktan sonra 300mb update yapmasına izin vermek zorunda kaldım.

amaan. çıkınca oynarız.

llööelear

# # How to play :
1. Download the torrent
2. In the folder "Release mooege-c715544" start Mooege.exe, this is the server that will play.
3. You enter the folder "Diablo III Beta", right click on the "Diablo III.exe" and click "Create shortcut". "Propeties" the newly created shortcut, and in the "target" finally supplemented with the following - launch-auroraaddress localhost: 1345 ( Help )
4. Start the game from this shortcut, the server must also be included (mooege.exe)
5. Log is a "test @" for email and password arbitrary release was tested and it works, how the emulator works, consider yourself to those who are not good in beta!

Sosyal ağlarda paylaş

Azmettim mac os x lion'a parallels'ten xp kurdum.Orda Kanuni'nin accountla girdim 2 karakter vardi, monk actim az oynadim crash oldu.

Options'tan ayar cektim videoma vs tekrar actim Kanuni'nin account'la da Ownedcore denen elemanin account'la da giremiyorum "unable to reach the service" dedi.

Daha 3 mob dovmustum ya >.
edit : aldigim hata bu

Tik

Uploaded with ImageShack.us

Sosyal ağlarda paylaş

Benim bastan calismamisti sonra launcher'i calistirdim update yapmadan cancel ettim, calisti 3mob kestim coktu oyun. Grafik ayarlarimi falan degistim tekrardan launcheri calistirip gene update etmeden kapadim eksik bozuk dosya varsa duzeltsin diye.

Gene actim oyuna girdi ama bu sefer username ve password sonrasi Test 003 mu ne o yukaridaki ss'te verdigim hatayi aldim..tekrar mi kursam acaba herseyi :O
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...