Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 - Genel Topic

Xo

Öne çıkan mesajlar

"Blizzard forumlarında demonun beklentilerini karşılamadığını söyleyen bir oyuncuya yanıt veren Blizzard Topluluk Yöneticisi Bashiok kendisinin de insanların yükselen beklentilerine karşılık veremeyeceklerinden kaygılandığını söyledi:

"İşimin bir parçası insanların beklentilerine yön vermek, dolayısıyla... ee... durun. Oyunun ne kadar muhteşem olabileceğini düşünmeye son verin. Bir M. Night Shyamalan filmi olduğunu düşünün. Elbette Sixth Sense harikaydı ve Unbreakable da yer yer çok iyiydi, ama bu [yani Diablo III] The Village'ın devamı... ya da The Happening'in... ya da andığım ilk iki filmden başka herhangi biri. Bu yüzden beklentilerinizi düşürün, ama oyunu da muhakkak alın - her şeyi güzel olacak. Tamam?"

Bashiok'un Diablo III'u Shyamalan'ın pek tutulmayan filmleriyle karşılaştırması çok ilginç gerçekten. Diablo III bir yana, biz oyuncuların beklentilerimize gem vuramayıp sıklıkla hayal kırıklıklarına davetiye çıkardığımız bir gerçek olsa da, Blizzard'ın bu analojiden memnun kalmadığına eminim."

http://oyungezer.net/haberler/1-yeni-oyunlar/8320-diablo-iii-icin-beklentilerinizi-cok-yukseltmeyin

Bu ne şimdi?
Sosyal ağlarda paylaş

Hatanın çoğunun kendilerinde olmasının getirdiği bir açıklama bence. 12 sene geçti son oyunun üzerinden ve Diablo II kendi janrında devrim yaptı neredeyse. Ha ben Diablo I'i de çok severdim zaten ama konu o değil.

Böyle fenomen olmuş bir serinin son oyununu 4-5 senedir ha çıktı, ha çıkacak diye kastırırsan insanlar da ister istemez beklenti içine giriyorlar. Şu oyunu 2005'te çıkartsalardı kimse o dönem böyle büyük hezeyanlara kapılmazdı. Çok heyacanlanılırdı elbette ama böyle büyük bir histeriye kapılmazdı kimse.

Benim beklentim güzel oyun olacağı yönünde kesinlikle ama 20 sene sonra tutup da "Hangi Diablo?" dediklerinde bir çokları Diablo II diyecek, bazıları Diablo I diyecek ve son sırada Diablo III gelecek diye düşünüyorum. Tabii Beta bile göremedim daha, biraz afaki söylem gibi duruyor olabilir. Bakıcaz artık önümüzdeki maçlara. Ha bu 20 sene arada 4 çıkar, 5 çıkar bilemem. Torunlara falan karışmış olurum o vakitler, zaten mouse da tıklayamam bu kadar hızlı.
Sosyal ağlarda paylaş

GokTuRK said:

"İşimin bir parçası insanların beklentilerine yön vermek, dolayısıyla... ee... durun. Oyunun ne kadar muhteşem olabileceğini düşünmeye son verin. Bir M. Night Shyamalan filmi olduğunu düşünün. Elbette Sixth Sense harikaydı ve Unbreakable da yer yer çok iyiydi, ama bu [yani Diablo III] The Village'ın devamı... ya da The Happening'in... ya da andığım ilk iki filmden başka herhangi biri. Bu yüzden beklentilerinizi düşürün, ama oyunu da muhakkak alın - her şeyi güzel olacak. Tamam?"

Patlak sokaklardan bi replik gibi olmuş bu yazı

- Hey dostum o koca beyaz kıçını kaldır da şu adi pisliklerin peşine düşelim, çöreklerini de paket yapıp evde yersin adamım!..
Sosyal ağlarda paylaş

Geçen hafta atılan postu yeni mi görmüş bizim oyun siteleri?

O yazdığı da bir adamın BETAYI 7 SAAT OYNADIM VE SIKILDIM HAYAL KIRIKLIGI olmus yazan bir adama cevabıydı.

Orjinal post
said:
There’s only like 40 minutes of content in the beta, so that’s pretty amazing you played for 7 hours. I hereby crown this game … SUCCESSFUL!

On a more serious note, I too worry that we won’t be able to meet the expectations people have built up for themselves. Part of my job is managing people’s expectations, so… eh… stop it. Stop thinking about how awesome this game could be. Just imagine it’s a new M. Night Shyamalan movie. Sure Sixth Sense was amazing and Unbreakable had it’s moments, but this right here is the sequel to The Village … or The Happening … or Signs … or any of the movies besides the two I first mentioned. So just like, lower those expectations, but still definitely buy the game please, and everything will be just fine. K?

https://us.battle.net/d3/en/forum/topic/4063008863?page=2#36

Klasik Bashiok trollü ama ben hala 1 hafta sonra uyanıp da yarım yamalak anlayıp manşetten ŞOK ŞOK BLIZORD D3 DEN UMUDU KESTİ Mİ diye haber yapan Oyungezer'e falan şaşırdım. :( Lan işiniz bu, amatör amatör hatalar yapıyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

yilmaz ozdil yazicakkmis inceleme yazisini

said:
Diyaplo 3

Diablo...

ispanyolca seytan demek

1996da blizzard denen amerikali gencler yapmis

alman var, yahudi var, iranli var, iskandinav var...

ispanyol yok...

turk hic yok...

simdi ucuncusu cikmis

bizim genclik ayila bayila oyniyor, kapialra dizildiler dun gece birbirlerini eziyorlar

normal versiyon 150, koleksiyoner 300!

asgari ucret hala belli ama sira olmus sira!

elin amerikali sirketindeki cok kulturlu ekibin yaptigi ismi ispanyolca olan oyuna paralari saciyor genclik

para basiyor adamlar bir gecede

bizde ise kindar genclik var, holivud cakmasi fetih filmi ile gurulaniyoruz hala

ama olsun tablet verdik cocuklara dahada tuketsinler diye

sumerlilerde tablete yaziyordu oysa ama gelde anlat nafile!

simdi diyaplo oyniyor bizimkiler, bakarsiniz jeton duserde gercek diyaplonun tepelerinde oldugunu kavrarlar ve onunla mucadele ederler pikseller yerine

ahahahaahah
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Jay Wilson wanted to share a message with the Diablo III community:

Some of you might have seen some headlines or a certain (obviously sarcastic) blue post that implies that we're unsteady about where Diablo III stands, and that you should temper your expectations when it comes to the next installment in the Diablo series.

Let me be clear: Nothing could be further from the truth.

As those of you in the beta have seen, the game is in good shape. Actually, I should say that the beta version of the game is in good shape. The latest full build we've been testing here in the office is in great shape.

We get a lot of sympathy from the other teams because of the long hours of crunch our design team is putting in, but the secret is that playing through the game as we do final tuning, bug fixes, and optimizations is a real joy. We always know a Blizzard game is almost ready when we have to ask members of the team to stop playing so they can get their work done. That’s definitely been the case around here.

We think you're going to love Diablo III when it's released, and speaking of release plans, you can seriously expect a launch-date announcement from us in the near future. See, I didn’t say “soon,” so I’m not taunting you. ;) You’ll know as soon as I know for sure the exact date.

And by the way, we want you to have high expectations for Diablo III and all Blizzard games. That’s what pushes us to try to make the best gaming experiences we possibly can. If Diablo III wasn’t a worthy next installment in the Diablo series, we wouldn’t release it. That’s the way we do it. That’s the way we’ve always done it.

As I’ve said many times in the recent past, we think Diablo III is coming along great and we can’t wait for you to get your hands on it. We’re doing all we can to ensure you have one hell of a time once you step foot in Sanctuary…

Also, I think Diablo is much more comparable to the Evil Dead series personally, and those just kept getting better. OK, I know a lot of you prefer Evil Dead 2 to Army of Darkness, but come on, Bruce Campbell fights a squad of little Bruce Campbells! Priceless. =)

BA DUM TS.

3 hafta sonra release date verirler.
Sosyal ağlarda paylaş

2 hafta sonra açıklıyoruz (2 hafta sonra)
-tüm hazırlıklarımızı tamamlamak üzereyiz 1,5 haftaya açıklıyoruz (1,5 hafta sonra)
-tamamen hazırlandık son rötüşlar 1 haftaya açıklanacak umarım (1 hafta sonra)
-ufak ayarlama ve denge sorunlarını da hallediyoruz çok yakında açıklıyoruz

magazin forever sanki... az sonraa... az sonra...

döverim lan ben bu adamları...
Sosyal ağlarda paylaş

kuluvarlar ayrı gibi gözüksede (biri MMorpg biri action dumbed down single rpg) alıcı tarafına baktığında iki oyununda aylık ücreti yok iki oyunda internet gereksinimi duyuyor (yani hitab ettiği kullanıcı topluluğuna etken) ve iki oyunda oldukça fazla bekleniyor, iki oyunda casual tayfa tarafından oynanabilecek. Şuanda mmorpg açlığı çeken insanlar bile diablo 3 çıksa direk akıcak iştahını doyuracak. ama gw2 ve diablo 3 aynı hafta içinde çıktığını düşünün satışlar öyle büyük etkilenir ki adım gibi eminim bundan.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...