Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 - Genel Topic

Xo

Öne çıkan mesajlar

Titan Quest senelerdir oynadığım bir oyundur. Expansion paketi -Immortal Throne- ile oynansın elbette. Grafikleri, class seçenekleri, loot manyaklığı,

Easter Egg

oyunda easter egg olarak bulunan gizli bossları ve mekanları (genelde bunlar legendary modda oluyorlar)

ile gayet güzel hatta çok güzel bir oyundur. Hack'n slash olsa da hikayesi sağlamdır. Oyunun senaryo yazarı zamanında Age of Empire serisini yapan bir profesör (zamanında araştırmıştım oradan biliyorum).

Hiç oynamamış ve Diablo 2'yi seven varsa hiç zaman kaybetmeden kursun bilgisayarına.

Ayrıca bu oyunu yapan Iron Lore firması battıktan sonra Titan Quest'i yapan programcılar ve tasarımcılar Crate Entertainment adıyla yeni bir firma yaptılar ve yeni bir hack'n slash oyunu (Grim Dawn) üzerine çalışmaya başladılar. Bu oyunu da bu sene sonuna doğru bekliyoruz. Ancak Diablo 3 piyasayı silip süpüreceğinden Blizzard'ın Diablo 3 için bir tarih belirlemesini bekliyorlar tahminimce. Torclight 2 de aynı sebepten bekletiliyor.

Blizzard artık Diablo 3'e bir tarih verse de herkes rahatlasa. Kimse oyun çıkaramıyor korkudan :) Ben 2012'den çok umutluydum bu 3 oyun yüzünden, ancak Diablo 3'ün çıkışı uzadıkça bizim de keyfimiz erteleniyor.
Sosyal ağlarda paylaş

SenariouS said:

titan feci sönük geldi.
exp yükleyince bişeyler değişiyormu animasyonlar grafikler bakımından ?

Iron Lore Entertainment çok küçük bir ekip. senior character artist James Brian Jones'ın sitesinde Titan Quest'in biraz daha büyük çözünürlükte resimleri var, onlara bakarsan bence WoW ayarında gayet temiz karakterler hazırlamışlar

http://www.bobotheseal.com/published_art.htm
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...