Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 - Genel Topic

Xo

Öne çıkan mesajlar

son Patchlerde oyuncuların youtube a falan koydukları videolara dikkat ettimde 370 msle bile oyun sapıtıyor, karakter bi ilerde bi geride summon oluyor skiller bazen 2 saniye sonra aktif oluyor falan. Türkiyedeki bağlantıyla ızdırap olmaz inş SINGLEPLAYER dıye gönül verdiğimiz oyun internet yüzünden -.-
Sosyal ağlarda paylaş

Diablo III Betasının Kuzey Amerika serverlarında oynandığını hatırlatacak mı kimse diye bekledim, hatırlatılmayınca iş başa düştü diyerek kolları sıvadım. Kuzey Amerika serverlarından o kadar latency almak normal yahu, oyun çıktığında Avrupa serverları ayrı olacak nasıl olsa normal zamanlarda max 100 ms'yle oynarız işte mis gibi...
Sosyal ağlarda paylaş

Monthius said:

Diablo III Betasının Kuzey Amerika serverlarında oynandığını hatırlatacak mı kimse diye bekledim, hatırlatılmayınca iş başa düştü diyerek kolları sıvadım. Kuzey Amerika serverlarından o kadar latency almak normal yahu, oyun çıktığında Avrupa serverları ayrı olacak nasıl olsa normal zamanlarda max 100 ms'yle oynarız işte mis gibi...

izlediğim dedim yalnız oynadğm demedim :P, uploaderlarda bildiğin US'de büyük ihtimal.

Ben wowda 250-300 altı ms hiç alamadım 5 sene bölgeyle alakalı, ukalalık yapan arkadaşlara cevap verme gereği duymadımda sen iyi niyetli yazmışın sana cevap vereyim :) gerçi son 2 sene WTF kullandımda 120-160 falana indirebildim
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...