Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 - Genel Topic

Xo

Öne çıkan mesajlar

Item drop oranlarıyla alakalı bir bilgi paylaşıldı mı bugüne kadar ?

Misal D2'de runeword yazmak için istediğiniz sayıda sokete, değişebilir % Enh. dmg'ın maksimumuna sahip ethereal bir item bulabilmek kolay değildi. Expansion çıkana dek D2'nin son hali kadar değişken aramayız muhtemelen tabi ama yine de benzer bir olasılık ve drop oranı olduğu takdirde söz konusu item'dan Auction House'da sıra sıra görebileceğimizi sanmıyorum.

Diğer yandan bahsedilen çinliler -mutlaka- normal oyunculara kıyasla daha büyük bir item çeşitliliğine sahip olacaklardır. Sallıyorum 15%Enh. dmg değilde 11%'lik versiyonunu öyle ya da böyle bulurlar zaten.

Son olarak eğer craft item'lar çok güçlü olacaksa eğer: seri üretim > şans faktörü olarak görüyorum, dolayısıyla yine farmer'lar daha avantajlı gözüküyor.

Şahsen ben de oynarken oyunun bir getirisi olmasını istesemde inanılmaz rare bir item'ı satmak yerine kullanmayı tercih ederim herhalde.

Bu arada soulbound olayı var mı item'lar için yoksa D2 gibi mi sistem hala ?
Sosyal ağlarda paylaş

abı neyı dert edıonuz kı oyun guzel olacak.
istediği kadar fırsatçı olsun
istediği kadar kotu şeyler koysunlar oyunlarına gene en iyisi olacak adamlar cunku.

Yine en iyi installer bunlarda olacak
en iyi müzikler bunlarda olacak
en iyi vidyolar bunlarda olacak
en rahat oynanan oyun bu olacak.
ve senelerce klonları cıkmasına ragmen bunu oynıcaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Ahahah hala neyi dert ediyorsunuz mesajları geliyor. Sanırım lafı uzatınca bağlam karmaşası yaşıyoruz. Madde madde ve basit türkçeyle yazalım herkes anlasın.

- BLIZZARD BÜYÜK FİRMA

- O NE YAPARSA BAŞKALARI DA YAPAR

- PARAYLA ITEM SATARSA BAŞKALARI DA SATAR

- YANİ HER OYUNDA PARAYLA ITEM SATILIR

- BU DA HİÇ İYİ BİRŞEY DEĞİL

- HATTA ÇOOK KÖTÜ BİRŞEY
Sosyal ağlarda paylaş

SenariouS said:

ya aslında 2 servver tipi olsun. Biri AH'li biri AHsiz.
nasıl d2 de hardcore karakterlerin serverı ile normallerinki farklıysa.?

öncelikle bu mükemmel bir çözüm olurmuş bunun dışında blizzard kıvamı tutturabilmeli mesela karakter başına max 2 item gibi. Gerçi benim gönlüm kesinlikle farklı serverlar/ladderlardan yana

axedice iyi özet geçmiş

illegal olması ve legal olması farklı şeyler. FPS oyunları için hile satıyorlar anti-hile programlarına yakalanmayan. Bunu legal hale de getirirler. Blizzarddan gazı alan activision , EA ne yapacak?

BF7 ve CoD12 de silahlar parayla satılacak. Gördünüz CoD MW2 60 dolardan bir satılmaya başladı hop hemen bütün oyunlar hayvanlaştı. Hile ağır bir kelime ama rekabet ortamının içine parayla girersen hileciden daha fazla küfür yersin.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Ahahah hala neyi dert ediyorsunuz mesajları geliyor. Sanırım lafı uzatınca bağlam karmaşası yaşıyoruz. Madde madde ve basit türkçeyle yazalım herkes anlasın.

- BLIZZARD BÜYÜK FİRMA

- O NE YAPARSA BAŞKALARI DA YAPAR

- PARAYLA ITEM SATARSA BAŞKALARI DA SATAR

- YANİ HER OYUNDA PARAYLA ITEM SATILIR

Bu mantik dizisindeki temel hatan parayla item satan ilk firma Blizzardmis gibi dusunmen. Bu sekilde calisan pek cok oyun var. Stronghold Kingdoms, Age of Empires Online, World of Tanks, Facebook'daki hemen hemen her oyun ve daha niceleri...
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

abi farklı oyunları mı oynadık biz? diablo 2'yi zilyon kere oynatan yeni item bulmak değil de nedir?

"diablo her zaman" diyorsun.
diablo 1+2 sadece item loottan ibaret değildi.
işin içinde skill geliştirme (diablo 1'i katarsak random olaylar görme), diablo'ya giden yolda yaratık temizleme gibi zevkler de vardı.

wow'daki item grind'le diablo serisini bir tutmamak lazım.

Komutan said:

Bu mantik dizisindeki temel hatan parayla item satan ilk firma Blizzardmis gibi dusunmen. Bu sekilde calisan pek cok oyun var. Stronghold Kingdoms, Age of Empires Online, World of Tanks, Facebook'daki hemen hemen her oyun ve daha niceleri...

f2p oyunlarını diablo gibi retail bir oyunla mı kuyaslıyorsun.

hmm çok mantıklı dediğin evet.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...