Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 - Genel Topic

Xo

Öne çıkan mesajlar

Black-ice said:

fail mı? ben çok eğlendim.

ayrıca dex yüzde 20 arttırıo diye heyecan yapmak yanlış bence herşeyi diablo 2 üzerinden düşünüyoruz, adamlar koyduysa oyunun dengesini bozmuyordur bence.

wow'daki çooooook kötü sistemi kopyalamışlar, fix cookie cutter build'ler olmasın diye attribute olayını kaldırırken cookie cutter olayının daniskasını getiriyorlar.

disciples 3'ten filan araklasalardı o ağaçları.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

Black-ice said:

fail mı? ben çok eğlendim.

ayrıca dex yüzde 20 arttırıo diye heyecan yapmak yanlış bence herşeyi diablo 2 üzerinden düşünüyoruz, adamlar koyduysa oyunun dengesini bozmuyordur bence.

wow'daki çooooook kötü sistemi kopyalamışlar, fix cookie cutter build'ler olmasın diye attribute olayını kaldırırken cookie cutter olayının daniskasını getiriyorlar.

disciples 3'ten filan araklasalardı o ağaçları.

wow da oynamayan biri olarak pek bişey anlamasam da ana fikri anladım bu sistem kötü bi sistemmiş yani.
Sosyal ağlarda paylaş

şöyle anlatayım:

crit yüzdenizi arttırır
1-2-3-4-5

diye giden talent'lar (diablo 2'deki mastery tree'lerin kopyaları) var, herkes fix gömüyor belli talent'lara bu nedenle. fix build'ler var. bir verdin mi tam veriyorsun, "3 vereyim 2'si kalsın" gibi bir düşünce hiç yok. haliyle anlamsız ve göstermelik bir seçenek illüzyonu. 5 rank yerine tek rank yapsan değişen birşey olmaz oyuncu kitlesinin %90'ı hariç.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

şöyle anlatayım:

crit yüzdenizi arttırır
1-2-3-4-5

diye giden talent'lar (diablo 2'deki mastery tree'lerin kopyaları) var, herkes fix gömüyor belli talent'lara bu nedenle. fix build'ler var. bir verdin mi tam veriyorsun, "3 vereyim 2'si kalsın" gibi bir düşünce hiç yok. haliyle anlamsız ve göstermelik bir seçenek illüzyonu. 5 rank yerine tek rank yapsan değişen birşey olmaz oyuncu kitlesinin %90'ı hariç.

şu anki haliyle diablo3 traitleri diablo2 skill treelerinden de beter olmuş. diablo 2de rankler arttıkça etkilerinin artışı azalıyodu o yüzden çoğu zaman olmasa da bazen skilleri fullemeyip başka şeye vermek daha yararlı oluyodu.
Sosyal ağlarda paylaş

Snake said:

Sam said:

şöyle anlatayım:

crit yüzdenizi arttırır
1-2-3-4-5

şu anki haliyle diablo3 traitleri diablo2 skill treelerinden de beter olmuş. diablo 2de rankler arttıkça etkilerinin artışı azalıyodu o yüzden çoğu zaman olmasa da bazen skilleri fullemeyip başka şeye vermek daha yararlı oluyodu.

diablo 2 nin treeleri lvllamaya yönelik kolaylık sağlayan ama bana göre bayık treelerdi.

şimdi bi treedeki diyelim orta stuna veriyosun. o stunun en sonuna kadar 5 skill var. malum lvllarken her skille bi vercen yeni büyü alcanki yeni büyük yarrraatığı kesrbilesin. blizzde demişki, bunnar vere vere aşşa iniyolar. en aşşa gelince en sondaki en baba skilli fullemeye puanları kalmaz. o zman şöle yapalım:

en sondaki skill sütündeki bütünm skillerden %5 - %10 bonus alıyo. yani ha en sondakini 20 yapmışın ha üstteki 3 skille 5 er tane vermişin bi halt farketmiyo. hatta bazen üstteki o kullanmadıın skillere vermek en alttaki baba skille daha falza bonus veriyodu anasını satim, böle de gereksiz bi treeed peh.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...