Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 - Genel Topic

Xo

Öne çıkan mesajlar

bence yeni healt sistemi gayet yerinde. ayrıca lionheart 5-6 yıl önce yapmış demişsin sam. hiç oynamadım ama, şöyle düşünüyorum. en azından ilk defa kullanılan bir sistem değilse, saçma, sıkıcı ve eksik taraflarını da muhakkak görmüştür diablo ekibi ve o sisemi daha kullanışlı - eğlenceli bir hale getirmişlerdir heralde diye nacizane düşüncem. kalkıp o sistemin aynısını entegre edecek halleri yoktur herhalde. hem pot spam hiç de güzel birşey değil kanımca. d3 te olmaması da hoşuma gitti.
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

sam allah askına nasıl leech kullnıyo bütün karakterler. sadece physical dmg leech ediyor.

onuda sadece yuakrda yazdığım karakterler anlamlı bir şekilde yapıyor. amozon poison/lightning kullnıyo sorc zaten ful lmagic. nasıl herkez leech kullnıuyo?

dexamazonum vardı pure bi tane. leech oldugunu hatırlıyorum. gemlerlede degil silahın kendisinde vardı. cok oldu ama cidden. sifrelerimi hatirlasam bnete girip bakardım
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

bişi yazayım dedim yine böyle yabancı kelimeler kısaltmalar falan hiçbişey anlamadım sanki hayatımda oynamadığım bir oyundan konuşuluyor :(

sorc sorcerer
pot potion
d3 diablo 3
d2 diablo 2
dmg damage
char character

sen sor biz yazalım.
Sosyal ağlarda paylaş

ya böle fiziksel hasar verince üstünde itemlardaki Steal %x life değerine göre cane miyodun işte. ona leech deniyo. aynısını nmanasıda var.

mesela meleeler genelde biraz ondan abanıyo. bol life az mana seklinde, hiç enerjiye vermiyolar mana pot bile bulundurmuyolar genelde vura vura manalrı bitmiyo canları bitmiyo.

potların sağladığı life sabit olduğu ıcın level'la artmadığı icin yüksek lvl'larda önemli bi olay
Sosyal ağlarda paylaş

@Sam

hiçbir zaman socrumla leech kullanmadım. Hoş potda kullanmazdım ben teleport varken ne potu ya, bi tek hell baal players 8 ken 1 koyuşta manayı dibe indiriyordu o zaman mana pot çekiyordum.
Teleport FTW.
bide leech spell castte işe yarıyor muydu yahu?
- bilmem kaç resistle rahat rahat hell bitirebiliyordun sorcla =)

gözünü sevdiğimin classı :p

Amazonlarda leech vardı ya, Assasinde de leech kullanıyordum ben, hatta bi set vardı assasin o leech üzerineydi sanırsam. Clawlar yani.
Sosyal ağlarda paylaş

leech sistemini ben şuşekilde hatırlıyorum:
life/mana leech = by hit (phisical)
bu sebebple sorc attığı büyüden mana veya life gain yapamıyor.
magein yanlış hatırlamıyorsam fire tierinde warp vardı, o max puanda 22% mana refresh veriyodu. pasif hp regen yoktu.
onun dışında diğer meele dmg yapan charlar ise life/mana leech kullanabiliyolardı.
sorc'un mana ve hp gaini yalnızcxa XXX mana/healt gain after kill özellikli silah armor vs ile oluyodu.ç o zman büyüsü öle mob kestikçe hp/mana dolduruyodu. o tarz bi silah bulmak da boru diil tabi. leech sistemi budur. (hatırladığım kadarıyla)
Sosyal ağlarda paylaş

Dragonmax said:

leech sistemini ben şuşekilde hatırlıyorum:
life/mana leech = by hit (phisical)
bu sebebple sorc attığı büyüden mana veya life gain yapamıyor.
magein yanlış hatırlamıyorsam fire tierinde warp vardı, o max puanda 22% mana refresh veriyodu. pasif hp regen yoktu.
onun dışında diğer meele dmg yapan charlar ise life/mana leech kullanabiliyolardı.
sorc'un mana ve hp gaini yalnızcxa XXX mana/healt gain after kill özellikli silah armor vs ile oluyodu.ç o zman büyüsü öle mob kestikçe hp/mana dolduruyodu. o tarz bi silah bulmak da boru diil tabi. leech sistemi budur. (hatırladığım kadarıyla)

vardı diabloda pasif hp regen, itemlerde replenish life yada replenish mana saniyedeki hp regen gibi pasif olarak dolduruyodu
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...