Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 - Genel Topic

Xo

Öne çıkan mesajlar

Phyx said:

bi iki screenshota bakıp eski karanlık diablo yok falan demek cok saçma

diablo 2nin lut golein'ine bakıp bu ne yeeaa oyun çok aydınlık =( demekten farksız

Haci biri tepende gunesin eksilmedigi col, digeri fenerlerle aydinlatilmis dungeon.
Sosyal ağlarda paylaş

e tamam abi işte sana orda fenerle aydınlatılmış zindanı göstermiş, aynı şekilde DII'de son köy de gayet aydınlıktı.

yani amaç detay göstermek onu demek istiyorum

axedice said:

Hareketli animasyonlarda oynanabilirlik > durağan görüntülerde "DARKNESSSSSSsssss"

şu olay yani darknessss ta pek bişi kanıtlayamaz adam sana
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

axedice said:

Hareketli animasyonlarda oynanabilirlik > durağan görüntülerde "DARKNESSSSSSsssss"

Cuce said:

ayrıca axedice'ın dediğinden

katılmıyorum. pixar oyunu yapmıyor adamlar, diablo yapıyorlar.

Evet onlar yapiyorlar :)

Baskasi karanligini yapar belki , ciksin lanet sey karanligi batsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

Baskasi karanligini yapar belki , ciksin lanet sey karanligi batsin.

hahaha çıkar yav o kadar umutsuz olma.

Phyx said:

bi iki screenshota bakıp eski karanlık diablo yok falan demek cok saçma

diablo 2nin lut golein'ine bakıp bu ne yeeaa oyun çok aydınlık =( demekten farksız

eee... video ve dungeon fotolarına baktın mı hiç?
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

katılmıyorum. pixar oyunu yapmıyor adamlar, diablo yapıyorlar.

DARKNESSSSS.... DEATH&BLOOOODDDDDdddd ..... GRIMDARKKKKKK..... 'ın yüksek oynanabilirliğe tercih edilmesi neşeli ve gökkuşaklı piksar filmi anlamına gelmiyor, sadece kullanılan renk paletlerinin animasyonların algısında sorun yaratmayacak şekilde çeşitlendirilmesi anlamına geliyor. Çok da karışık bi konu değil, keza sitedeki class special ability vidyolarında karanlık zindanlar gayet "diablovari", dış mekanlardan aydınlık olan hafif lut gholein havasında.

Bilmediğimiz ya da görmediğimiz bi konu üzerinde afaki konuşuyor olsak bu fanboi ithamlarını anlarım da, http://us.blizzard.com/diablo3/characters/witchdoctor.xml adresinde vidyolar da var. Hangi piksar animasyonu, hangi diablo katliamı? Ama yok, blizzört değil mi kesin wow tuttu diye herşeyi wowdan kopyalamıştır. Önyargıyı kırmak quantum entanglement device yapmaktan zor gerçekten.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

DARKNESSSSS.... DEATH&BLOOOODDDDDdddd ..... GRIMDARKKKKKK..... 'ın yüksek oynanabilirliğe tercih edilmesi neşeli ve gökkuşaklı piksar filmi anlamına gelmiyor, sadece kullanılan renk paletlerinin animasyonların algısında sorun yaratmayacak şekilde çeşitlendirilmesi anlamına geliyor. Çok da karışık bi konu değil, keza sitedeki class special ability vidyolarında karanlık zindanlar gayet "diablovari", dış mekanlardan aydınlık olan hafif lut gholein havasında.

Bilmediğimiz ya da görmediğimiz bi konu üzerinde afaki konuşuyor olsak bu fanboi ithamlarını anlarım da, http://us.blizzard.com/diablo3/characters/witchdoctor.xml adresinde vidyolar da var. Hangi piksar animasyonu, hangi diablo katliamı? Ama yok, blizzört değil mi kesin wow tuttu diye herşeyi wowdan kopyalamıştır. Önyargıyı kırmak quantum entanglement device yapmaktan zor gerçekten.

emo olsun demiyoruz, ancak "belirgin olması kaygısı" ile hareket ettikleri için esas diablo atmosferinden çok kaybetti. karanlık, kırmızı, kahverengi, loş ortamlarda gidiyorken, şimdi "color is your friend" sözleriyle karşı karşıyayız.

tf2'nin dizayn aşamalarında bir hadise var. karakterlerin daha belirgin ve daha rahat gözükebilmesi için pixar filmleri gibi çizgi film tarzını tercih etmişler ve bol bol belirgin hatlar eklemişler.
diablo 3 dizaynını okurken o aklıma geldi.

siyah-beyaz yapsalar da oyundaki karakterlerin belirgin olabilmesi lazım. dediğim gibi daha az saturation, daha az brightness ve daha çok contrast gibi bir sitille başlamışlar başta, ama "belirgin" olmadığını düşündüğü için sanat şeysi adam vazgeçmiş, daha çok çizgi filmimsi bir hale gitmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

ya konunun özeti şu kim ne derse desin, blizzard kendini de parçalasa şuanki resimler itibari ile grafik detayı tatmin edici değil, torchlight gibi bir oyun cıkmışken 1-1 aynı stilde grafikli oyunu tekrar oynamak cazip gelmiyor, torchlight güzeldi aksini iddia etmiyorum kesinlikle ancak çok "cartoonish" haldeydi renkler vs suanda halen o havayı yansıtması insnaları rahatsız ediyor.
Sosyal ağlarda paylaş

dikkat ettim, dragon age konusunda, ayni kisiler boyle olumsuz konusmuslardi, sonrasinda cikinca oyun en cok ayni kisiler oynamisti, umalim bu seferde bu sekilde olsun..

patinin muhalif liderleri, daha cikmadan hic bir oyun icin super olacak demiyorlar zaten. heleki populer bir isimse, populer bir firma ise anam anam, bastan bitmisler :)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...