Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KNAYT İSRAİLE YARDOM YOPOYOR

Cons

Öne çıkan mesajlar

veyr10 said:
Penthesilea said:
Synergenx said:
Öncelikle selamlar herkese,
Knight online'in eski oyuncularındanım yaklaşık 2.5 sene bir süre Knight online oynadım ve çok şeyler yaşadım...
Torbacinin telefonunu ozel mesajdan atabilirsen sevinirim.

asdada gerçekten çok başarılıydı penthesilea hatta sırf bu espirilerinden dolayi seni çok özel askeri birliğimize almayi düşünüyoruz

Eğlendiyseniz sorun yok.. ii eğlenceler.
Sosyal ağlarda paylaş

Pff şaka gibisiniz vallahi yazdıklarınızı okuyorum da Allah gibi tapmışsınız oyuna. Allah hepinizi ıslah etsin diyorum başkada bişey demiyorum size. Sizi insan yerine koyupda burda bişeyler anlatmaya çalışanlarda kabahat ne haliniz varsa görün. Benimle dalga geçtiğinizi sanıyorsunuz fakat yanılıyorsunuz siz kendi kişiliğinizi karakterinizi ve kalitenizi belli ediyorsunuz burda. Birgün bu söyledikleriniz için keşke demezsiniz inşallah.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:
Olm adam ciddi değil komple yatıyor bunların arkasında. KO oyuncularını başka bi oyuna yönlendirmeye çalışıyorlar. Synergenx de aptal numarası yapan bi pazarlamacı. Yaa yaa

hee ben pazarlamacıyım size başka bir oyun öneriyorum ya.. töbe ya şakamısın sen piyangodan mı çıktın lol
Sosyal ağlarda paylaş

Cons said:
synergenx ben araştırdım seni hero online ın gmlerindenmişsin.

Efeeeeeeeeeeeeeeeett açıkıyorum bilinmeyen gerçek ben hero online'in gm lerindenim. Buraya topic atıyorum ki Knight'ı bırakın Hero online oynayın die.. hahaha hiç güleceğim yoktu ya gerçekten çok saolun yani :) Biri benim için pazarlamacı der, diğeri GM der.. Meğer neymişim ben ya :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Synergenx said:
Allah gibi tapmışsınız oyuna. Allah hepinizi ıslah etsin diyorum başkada bişey demiyorum size.

İyi de Pati'de oyunu oynayan olduğunu bile sanmıyorum. Nasıl tapalım? Gerçi burada sivri akıllılık yapıp Yahudi yandaşı aklımla oynayan olmadığı için tapıyoruz zaten diyip kaçıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Theridone said:
ama Cons ciddi değil ki sinercenix :( şaka etti o da, o da eğlenmek istedi.. =/

Biliyorum yahu :) yaklaşık 4.5 senedir bu forumdayım :) Az çok tanıdım artık insanları takma kafana boşver zaten çoğu kişi dalga geçiyor yazdıklarımla baksana :) Ne söyleyeyim ben onların seviyesine mi düşeyim ? Yoksa "i dont care" olayına mı gireyim :))

@Fromthehell

Adım sergen değil. Knight online eski oyuncularındanım Ares server'indaydım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...